خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات حمام و سرویس بهداشتی » تکنولوژی چگونه به کمک تولید جامایع دستشویی آمد؟

تکنولوژی چگونه به کمک تولید جامایع دستشویی آمد؟

تکنولوژی_چگونه_به_کمک_تولید_جامایع_دستشویی_آمد_

احتمالا شما هم با ما هم عقیده‌اید که امروزه تکنولوژی حتی از تسورات ژول ورن هم کمی عجیبتر شده است. بشر احتمالا در کتاب‌های قدیمی و پیش بینی‌های نوستراداموسی هم چنین تغییراتی را در زندگی خود تصور نمی‌کرد. از ماشین‌های خودران تا ارتباطات مدرن از هزاران کیلومتر دورتر  تنها بخشی از تاثیر تکنولوژی بر زندگی روزمره انسان است. اما نیازی نیست که این پیشرفت به اختراع یک کالای بزرگ منجر شود تا راحتی و آسایش و حتی تغییرات را به زندگی وارد کند. حتی یک کالای کوچک هم می‌تواند بخش بزرگی از مشکلات انسان را حل کند. مانند یک جا مایع دستشویی مدرن و پیشرفته که راحتی و لذت بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. در این مطلب با این نوع جا مایع بیشتر آشنا خواهیم شد. اگر قصد خرید جا مایع دستشویی چشمی را دارید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

 

جا مایع دستشویی پیشرفته چیست؟

می‌توان گفت تقریبا هر اختراعی براساس یک نیاز متولد می‌شود. این نیاز به یک عمل یا رفع یک مشکل است که ایده پردازی برای یک محصول یا روش جدید را شروع می‌کند. در برخی موارد نیز استفاده از یک تکنولوژی جدید با کمی خلاقیت در محصولات مختلف به ایجاد یک کالای نو منجر می‌شود. نمی‌توان گفت تولید جا مایع دستشویی پیشرفته چشمی از کدام مسیر به وجود آمده اما هر چه که بوده توانسته بخش مهمی از نیاز انسان را در قسمت نظافت شخصی حل نماید. این نوع جامایع دیگر نیاز به فشار پدال، دکمه یا اهرم ندارد. بلکه با حسگر چشمی خود، دستور پاشش مایع دستشویی یا ضدعفونی کننده را صادر می‌نماید.

سنسورهای حساس به حرکت در این نوع محصول، وجود دست شم را در مکان درست تشخیص داده و براساس برنامه از قبل تهیه شده خود میزان مشخصی از مواد موجود در مخزن را آزاد می‌کنند. با این تکنولوژی دیگر نیاز به استفاده از دست‌های خود برای فشار اهرم یا دکمه نخواهید داشت.

تکنولوژی_چگونه_به_کمک_تولید_جامایع_دستشویی_آمد_

جا مایع دستشویی مدرن برای چه کسانی ضروری است؟

مزیت اصلی یک جا مایع دستشویی پیشرفته از مدل‌های سنتی را تا اینجا شناختید. با کمی فکر درباره این نقطه قوت به راحتی می‌توانید به گوشه بازار هدف این محصول برسید. حتما درست حدس زدید. یک جا مایع دستشویی مدرن برای افرادی که درمورد پاکیزگی حساسیت و دقت خاصی دارند بسیار مناسب است. اما این تمام ماجرا نیست. این محصول برای رستوران‌ها و مراکز ارائه خدمات که مشتریان زیادی دارند نیز کاربرد بسیاری دارد. ریسک انتقال بیماری از طریق این بخش از سرویس بهداشتی با داشتن یک جامایع دستشویی پیشرفته و مجهز به سنسور بسیار کاهش پیدا می‌کند.

 

انواع جا مایع دستشویی مدرن کدام‌اند؟

یکی از اولین مدل‌های این محصول که وارد بازار شد و روز به روز بهبود پیدا کرد امروزه نیز به راحتی قابل تهیه و خرید است. این نوع جا مایع دستشویی پیشرفته با داشتن یک سنسور چشمی حساس به حرکت، دست شما را تشخیص داده و مایع دستشویی را بر روی آن آزاد می‌کند. این مدل در اکثر منازل با طراحی مدرن و هتل‌های شیک و مجهز  بسیار مورد استفاده قرار می‎‎‌گیرد.

 

پس از مدتی خلاقیت بیشتری به تولید این محصول اضافه شد. اما می‌توان گفت در اصلی‌ترین مزیت این بخش از یک ست سرویس بهداشتی چندان تغییری پیدا کرد البته نوع سومی که در ادام معرفی می‌کنیم یک بهبود اتفاق افتاد. اما نوع دوم بیشتر اضافه شدن بخش‌هایی مثل پخش کننده موسیقی و یا اسپری عطر را در خود دید. در این دو نمونه از جا مایع دستشویی پیشرفته می‌توانید موسیقی دلخواه خود در زمان استفاده از سرویس پخش کنید و یا با یک تیر دو نشان بزنید و هم از مزایای این محصول استفاده کنید و هم عطر دلخواهتان را در دستشویی داشته باشید.

 

یکی ازمشکلات افراد در استفاده از این محصول ناپیدا بودن سنسور چشمی دستگاه بود. به همین دلیل در برخی موارد باید دست را تکان داده و جای درست را به صورت سعی و خطا پیدا می‌کردید. در این موارد ممکن است شک کنید آیا دستگاه مشکلی دارد یا شما به درستی از آن استفاده نکرده‌اید. اما راهکار بسیار ساده بود. نوری که از جهت دید چشمی تابیده می‌شود به شما کمک می‌کند جای درست را برای قرار گرفتن دست را تشخیص دهید.

تکنولوژی_چگونه_به_کمک_تولید_جامایع_دستشویی_آمد_

باتری یا برق

اولین نمونه‌های جا مایع دستشویی مدرن به برق و آداپتور خاص نیاز داشت. این خود یک نقطه ضعف بسیار بزرگ بود. از طرفی استفاده از برق در یک محیط مرطوب مانند سرویس بهداشتی کار خطرناکی است از طرفی ممکن است برای همه سرویس ها و مکان مورد نظر برای قرار گیری جا مایع تامین نیروی برق امکان پذیر نباشد. به همین دلیل پس از مدت کوتاهی باتری از نوع ساده یا با قابلیت شارژ مجدد جایگزین برق شد. در نظر داشته باشید استفاده از باتری‌های قوی می‌تواند شما را از تعویض زود به زود آن ها بی نیاز کند. گرچه داشتن قابلیت شارژ برای این حالت کاملا بهینه است.

 

در این مطلب نکات مهمی درباره جا مایع دستشویی مدرن به شما گفتیم. چه نکات دیگری درمورد این محصول می‌شناسید؟ برای خرید جا مایع دستشویی می‌توانید به بخش فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا مراجعه کرده و انواع این محصول را بعد از مقایسه با یکدیگر به راحتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم