برخی از افراد ممکن است ترجیح دهند روی یک تشک طبی سفت بخوابند تا از تراز ستون فقرات حمایت کند و درد کمر را تسکین دهد. انتخاب تشک مناسب برای نیازهای سلامتی و ترجیحات شخصی فرد می تواند به خواب آرام کمک کند.

انتخاب تشک سفت؛ با توجه به شرایط شما

اما حتما با مشاوره و تحقیقات بیشتر تشک طبی نرم یا سفت را در کالای خواب خود برگزینید و نه فقط با اطلاعات کوچه بازاری؛ چرا که برای شرایط شما و بهبود مشکلات پزشکی، بسیار مهم است.

چرا باید در مورد انتخاب تشک سفت، تحقیقات لازم انجام دهیم؟

خواب برای سلامت انسان به اندازه خوردن یک رژیم غذایی مغذی و فعالیت بدنی حیاتی است. سیستم های بدن در طول خواب خود را ترمیم می کنند. اگر افراد خواب مورد نیاز خود را نبینند، این فرآیندهای مهم و حفظ کل بدن را از دست خواهند داد.

خرید تشک مناسب برای شرایط فیزیکی و سبک خواب آنها می تواند به افراد کمک کند تا استراحتی را که خود و بدنشان نیاز دارند، داشته باشند. یکی از اولین تصمیماتی که باید در نظر گرفت این است که یک تشک نرم یا سفت انتخاب کنید.

انتخاب تشک سفت؛ با توجه به حالت خوابیدن

سه حالت خواب اساسی وجود دارد. پشت، شکم یا پهلو کسانی که به پشت یا شکم می‌خوابند تشک‌های سفت را ترجیح می‌دهند، زیرا از تراز مناسب ستون فقرات در آن موقعیت‌ها پشتیبانی می‌کنند.

کمردرد می تواند باعث مشکلات خواب شود. مدتی بود که مردم معتقد بودند؛ کسانی که کمردرد دارند باید روی تشک های سفت بخوابند. با این حال، تشک های سفت ممکن است بهترین انتخاب برای همه نباشد.

تشک های سفت ممکن است به حفظ بدن در یک راستا زمانی که افراد به پشت یا جلو می خوابند کمک کند. تراز خوب ستون فقرات از فشار بیش از حد بر قسمت های مختلف بدن و بافت همبند جلوگیری می کند. برای برخی از افراد، تشک سفت می تواند از درد کمر هنگام خواب جلوگیری کند.

چه کسانی باید از تشک های سفت اجتناب کنند؟

افرادی که وزن کمتر از 60 کیلوگرم دارند؛ این به این دلیل است که مقاومت یک تشک سفت می تواند از تراز مناسب ستون فقرات در این افراد جلوگیری کند و باعث ناراحتی و فشار روی مفاصل شود.

افرادی که وزن بدن کمتری دارند، ممکن است تشک های نرم یا متوسط را ترجیح دهند، زیرا تشک سفت ممکن است مانع از فرو رفتن راحت بدن شود.

در ادامه نمونه هایی از تشک های سفت طبی 4000 را از مجموعه ما خواهید دید که می تواند انتخاب مناسبی برای افراد سنگین وزن و یا افرادی که از کمر درد و گردن درد رنج میبرند، باشد.

  • برندها

  • جنس

  • گنجایش


  • برندها

  • جنس

  • گنجایش

مشاهده همه 11 نتیجه

تشک طبی لاتکس تشک آلمانی
فروش عمده تشک خرید عمده تشک لاتکس
تشک_طبی تشک-آلمانی
تشک-طبی-آلمانی تشک-دانلوپیلو
تشک-یکنفره تشک-لاتکس-آلمانی
تشک-خوشخواب تشک طبی خارجی
تشک-طبی-دانلوپیلو تشک-خارجی-یکنفره
تشک-طبی-یکنفره تشک-آنتی-مایت
مرکز خرید تشک لاتکس
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰x140_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰x140_
تشک تکنفره