آویز لباس

واقعا که رخت آویز که شاید اصلا به آن فکر نمی کنیم؛ چه نقش فوق العاده ایی در نظم دهی اتاق ایفا می کند! یک لحظه از آویز لباس استفاده نکنید، ببینید چه بلایی سر لباس ها و فضای اتاق خواهد آمد. اهمیت این شیء کوچک باعث شده که انواع دیواری، ایستاده، آویز در و رخت آیز های متنوع کشو و کمد در بازار عرضه شود.

شناخت انواع آویز لباس؛ جهت انتخاب بهترین برای لباس های خود

مراقبت صحیح از لباس، به خصوص لباسی که مورد توجه شما است باعث میشود عمر طولانی تری داشته باشد و ظاهر خود را مانند روزهای اول تولیدش حفظ کند. یکی از کارهایی که سبب میشود لباس ها آسیب ببینند و دچار رنگ پریدگی شوند قرار گرفتن در برابر مداوم حرارت اتو میباشد.

بنابراین انواع آویز به کمک ما امده‌اند تا از چروک شدن لباس هایمان جلوگیری کنیم و کمتر نیاز به اتوکشی داشته باشند. رخت آویزها مدل های متفاوتی دارند که به چند نمونه از آنها در زیر اشاره میکنیم.

 • آویز لباس تاشو لباس؛
 • آویز لباس شاخه ای لباس؛
 • آویز لباس آکاردئونی لباس؛
 • آویز لباس تک شاخ لباس؛
 • آویز لباس پشت درب؛
 • آویز لباس سقفی؛
 • و آویز لباس دیواری لباس.

برای خرید رخت آویز به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قبل از اینکه به پاسخ این سوال برسیم ابتدا باید نیاز خود را بررسی کنیم که برای چه نوع لباسی، رخت آویز میخواهیم و همچنین در کدام قسمت خانه می خواهیم از آن استفاده کنیم.

چرا که رخت آویز انواع مختلفی دارد و هر کدام برای مکان خاصی ساخته شده که معمولا با توجه به کوچک تر شدن خانه ها، سازندگان سعی کردند که رخت آویزها حجم کمی داشته باشند تا علاوه بر اینکه فضایی کمی را درخانه اشغال کنند، حمل و جابجایی آن آسان باشد.

مواردی که قبل از خرید رخت آویز باید به آن توجه کنیم:

جنس آویز

رخت آویز معمولا از جنس پلاستیک، چوب، آلومینیوم و یا فولاد ضد زنگ است که هر کدام ویژگی متفاوتی از دیگری دارد. به طور مثال رخت آویزهای پلاستیکی و آلومینیوم سبک و بادوام هستد و اگر از مواد اولیه با کیفیت تولید شده باشد تا مدتها بدون خوردگی قابل استفاده میباشد. رخت آویزهای از جنس فولاد معمولا وزن لباس بیشتری را تحمل میکنند و طبیعتا مقاوم تر نیز هستند.

عرض، ارتفاع و طول آویز

هر رخت‌آویز باتوجه به مدلش دارای قفسه‌ها و میله‌هایی است که تعداد و اندازه آنها هم مهم است.و شما با توجه به نوع لباس و مکانی که در آن می خواهید لباس هایتان را آویز کنید، اندازه رخت آویز خود را انتخاب میکنید.

استحکام آویز

هر رخت آویز میزان تحمل بار مشخصی دارد و برای جنس های مختلف لباس طراحی شده اند به طور مثال لباس های پشمی و زمستانه که وزن بیشتری دارند بایستی از رخت آویزهای پلاستیکی مقاوم و یا فولادی استفاده کرد و برای لباس های نخی که وزن کمتری دارند، میتوان از رخت آویز چوبی استفاده کرد.

ژرمن کالا؛ ارائه دهنده بهترین مدل های آویز لباس

برای ساماندهی و نظم دهی به لباس های خود، آویز های مجموعه ما را انتخاب کنید. ما به عنوان یکی از معدود فروشگاه های محصولات خارجی، بهترین آویز لباس را از برند های آلمانی و ترکی در اختیار شما قرار داده ایم و می توانید خاطر جمع از کیفیت، خرید کنید.

 • برندها

 • جنس

 • گنجایش


 • برندها

 • جنس

 • گنجایش

نمایش دادن همه 23 نتیجه

آویز Wall Hook Duo Belingo
چوب لباسی Bügel Typ Mir Kunststoff Jade Red
آویز تک شاخه آویز سفید
آویز لباس بنفش آویز لباس قرمز
حراج
آویز حوله قرمز آویز کلین ولکه
آویز Hakenleiste mit 4 Haken blau
گیره لباس mandal
قلاب آویز 1
آویز لباس آویز لباس 3
چوب لباسی (۶ عددی) Bügel London Pink
چوب لباسی (۶عددی) Bügel Typ Mir Kunststoff Jade
آویز چسبی سقفی ۴-Hook Kitchen Hanger آویز چسبی سقفی ۴-Hook Kitchen Hanger
طبقه لباس Air
چوب لباسی Kleiderbügel,Aluminium
آویز روی دربی فلزی ۳ تایی Hook Rabbet
چوب لباسی Kleiderbügel Beta
بند رخت Elba
بند رخت dahil
رخت آویز Amerikan
چوب لباسی Berlin
چوب لباسی Kleiderbügel Rollo Buche Weiß
چوب لباسی Bügel New York Pink
اویز لباس