پرزگیر لباس

پرزگیر چیست؟

وقتی لباس هایمان پر از پرز است و ظاهر اصلی خود را از داده معمولا علاقه ما به آن کم میشود اما عجول نباشید. چرا که این روزها، ابزاری برای همه چیز وجود دارد و تقریباً برای هر مشکلی، یک راه حل در بازار متنوع صنایع و محصولات وجود دارد.

پرزگیر لباس در دو مدل دستی و برقی نیز برای حل چنین مشکلاتی موجود است. دستگاه پرزگیر می تواند پرزها و کرک های لباس را از بین ببرد و جلوه مطلوبی به آنها بدهد. علاوه بر لباس، برای از بین بردن گرد و غبار، پرز و موارد مشابه و همچنین می توان از این وسیله برای تمیز کردن مبل، صندلی استفاده کرد.

پرزگیر چه کاربردی دارد؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که لباس هایتان پر از پرز شده و یا همین صحنه را بر روی مبل و صندلی خود مشاهده کرده اید. چه بسا با دستمال مرطوب به جان آن افتاده باشید. اما راهکار از بین بردن پرزهای لباس، کرک لباس، موی حیوانات و شوره سر که بر روی لباس هایمان میبینیم.

وسیله ای است به نام پرزگیر لباس که یک سطح چسبناک دارد که برروی لباس و یا مبل و صندلی کشیده میشود و آنها را به روز اول خود برمیگرداند. موارد استفاده پرزگیر؛

اهمیت پرزگیر برای کسانی که حیوان خانگی دارند

معمولا انبوهی از موی حیوان خود را در جای جای خانه از جمله مبل، تخت، صندلی مشاهده میکنند که به وسیله پرزگیر به راحتی می توانند از شر موهای ریخته شده خلاص شوند.

اهمیت پرزگیر برای افرادی که دچار شوره سر هستند

این افراد مدام با شور های ریخته شده بر روی لباس هایشان مواجه هستند که چاره آنها پرزگیر دستی و یا پرزگیر برقی است.

اهمیت پرزگیر در برخی لباس ها به خصوص لباس های پشمی و کتی

لباس های کتی و زمستانه ما معمولا پرز و یا موهای اطراف را به خود جذب میکنند و همین ظاهر لباس ما را برهم میزند. برای رفع این مشکل قطعا بایستی از پرزگیر استفاده کرد.

راهنمای خرید پرزگیر لباس مناسب

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام خرید پرزگیر لباس باید به آن توجه کنید نحوه استفاده و همچنین نگه داشتن آن برای شما ساده و آسان باشد. مدل های ساده بدون پرز بدون دسته که بدون برق کار می کنند گزینه های خوبی برای از بین بردن مو و پرز از لباس هستند.

ژرمن کالا؛ ارائه کاربردی ترین پرزگیر ها

فروشگاه ژرمن کالا یک دسته پرزگیر از برند معتبر ایکیا را به شما معرفی می‌کند تا انواع پرز و مو را از از روی سطوحی مانند مبلمان یا لباس به سادگی پاک نمایید. مجموعه ما به عنوان یکی از معدود فروشگاه های محصولات خارجی، بهترین ها را برای مشتریان خود از آلمان و ترکیه فراهم می کند.

  • برندها


  • برندها

نمایش دادن همه 5 نتیجه

پرزگیر ونکو پرزگیر آلمانی
حراج
پاشنه کش دوکاره
حراج
پرزگیر ایکیا پرزگیر پوشاک
حراج
پرزگیر kabellos
حراج
پرزگیر 4 عددی یدک پرزگیر
حراج