گروه محصولات : ظروف نگهدارنده 6

ظروف نگهدارنده

ظروف نگهدارنده از ملزومات آشپزخانه های کوچک امروزی هستند. در فضاهای کوچک، حتی بی نظمی های کم هم می توانند باعث شلوغ و نامرتب به نظر رسیدن فضا شوند. و چه چیز بهتر از نگهدارنده ها و ارگانایزرها می توانند به منظم تر شدن فضا کمک کنند. ژرمن کالا به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان لوازم خانگی در ایران انواع مختلف ظروف نگهدارنده شامل جا ادویه های اصل اروپایی را به طور مستقیم وارد و با قیمت مناسب عرضه کرده است. با خرید ظروف نگهدارنده ژرمن کالا، نظم را به آشپزخانه خود بازگردانید.

جا ادویه ای استیل جا ادویه ای استیل

جا ادویه ای استیل

95,000تومان 80,750تومان
جا ادویه ای استیل

..

جا ادویه استیل tekجا ادویه استیل tek

جا ادویه استیل tek

210,000تومان 178,500تومان
جا ادویه استیل tek

جا ادویه استیل tekدیگر به دنبال ادویه های مورد نظر خود در کابینت ها نباشید!ما به شما جا ادویه استیل tek را معرفی می کنیم، با قرار دادن تمام ادویه های خود درون این جا ادویه استیل، چاشنی ها هنگام آشپزی به راحتی در اختیار شما خواهد بود طول و عرض جا ادویه مناسب بوده و فضای کمی را در آشپزخانه شما اشغال می کند. علاوه بر این دسته های جا ادویه استیل به صور..

جا ادویه استیل دو طبقه City Line جا ادویه استیل دو طبقه City Line

جا ادویه استیل دو طبقه City Line

311,000تومان 264,350تومان
جا ادویه استیل دو طبقه City Line

جا ادویه استیل دو طبقه City Line با قرار دادن ادویه ها درون جا ادویه استیل دو طبقه City Line  به آشپزخانه خود نظم دهید. این جا ادویه استیل دارای دو طبقه بوده و می توانید تعداد زیادی از ادویه ها را درون آن قرار دهید. جا ادویه City Line، از استیل ضد زنگ و با کیفیت بالا طراحی شده است. سیم های طراحی شده در جلوی این جا ادویه، مانع از افتادن چا..

قفسه آشپزخانه Mensolaقفسه آشپزخانه Mensola

قفسه آشپزخانه Mensola

298,000تومان 253,300تومان
قفسه آشپزخانه Mensola

قفسه آشپزخانه Mensolaبا قفسه آشپزخانه Mensola به وسایل آشپزخانه خود نظم دهید.نظم دادن به آشپزخانه شما می تواند دشوار باشد، خصوصاً وقتی هر روز از وسایل آن استفاده می کنید. به همین دلیل قفسه آشپزخانه می تواند برای شما بسیار مفید و کارآمد باشد! قفسه آشپزخانه Mensola برای نگه داشتن ادویه های شما طراحی شده است. این قفسه آشپزخانه به راحتی نصب شده و فضای ..

ظرف نگهدارنده لیوان و جامBordeaux
عدم موجودی در انبار

ظرف نگهدارنده لیوان و جامBordeaux

تماس بگیرید 66081497-021
ظرف نگهدارنده لیوان و جامBordeaux

..

قفسه مخصوص زیر سینک ظرف شوییقفسه مخصوص زیر سینک ظرف شویی
عدم موجودی در انبار

قفسه مخصوص زیر سینک ظرف شویی

تماس بگیرید 66081497-021

..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)