گروه محصولات : پادری 12

پادری حمام Dahlia پادری حمام Dahlia

پادری حمام Dahlia

244,000تومان
پادری حمام Dahlia

پادری حمام Dahliaپادری دستشویی Dahlia با دوخت بادوام، مقاوم در برابر لکه ها ساخته شده است، زیر پادری آلمانی به گونه ای طراحی شده است که از لغزش جلوگیری می کند. اندازه پادری خارجی 10*30*40 بوده و مناسب برای بسیاری از اتاق های خانه شما است همچنین می توانید از این پادری برای راه های ورود، حمام، اتاق خواب، آشپزخانه و موارد دیگر استفاده کنید.پادری آلمان..

پادری حمام Alfombraپادری حمام Alfombra

پادری حمام Alfombra

205,000تومان
پادری حمام Alfombra

پادری حمام  Alfombraپادری حمام و دستشویی Alfombra از پلی آکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده است سطح زیر پادری از لغزش هنگام ایستادن جلوگیری می کند این پادری آلمانی ضد باکتری و تقریباً مقاوم در برابر لکه است! علاوه بر این شستشوی پادری آلمانی آسان بوده، می توانید پادری خارجی را با مواد شوینده بشویید یا درون ماشین لباسشویی قرار دهید سطح روی پادری خا..

پادری حمام Vickieپادری حمام Vickie

پادری حمام Vickie

245,000تومان
پادری حمام Vickie

پادری حمام Vickieبا استفاده از پادری حمام Vickie در فضای داخلی خانه از راحتی، زیبایی و سبکی لذت خواهید برد! این پادری از 100 درصد پنبه و نخ ساخته شده است مناسب برای اتاق بازی کودک، اتاق غذاخوری، ایوان سرپوشیده، کف ورودی، اتاق نشیمن، اتاق مطالعه، دفتر، اتاق ناهار خوری، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب، اتاق انتظار، سالن، اتاق استراحت و... است. بر خلاف..

پادری حمام MSV

پادری حمام MSV

155,000تومان
پادری حمام MSV

پادری حمام MSVرنگ های زیبا، پوشش مخملی فوق العاده نرم با بافت مدرن، این پادری حمام خارجی را بی نظیر کرده است طرح و رنگ پادری حمام آلمانی زیبا بوده و با اکثر دکوراسیون ها و سلیقه های شما مطابقت دارد. علاوه بر این می توانید رنگ پادری حمام را با پرده و دیگر اکسسوری های حمام یا آشپزخانه خود هماهنگ کنید. پادری MSV از 100 درصد پنبه با کیفیت و نرمی ف..

پادری حمام Kansasپادری حمام Kansas

پادری حمام Kansas

358,000تومان
پادری حمام Kansas

پادری حمام Kansasپادری حمام Kansas از نخ با کیفیت بالا ساخته شده و به مرور زمان خراب نمی شوند. پادری حمام آلمانی سبک وزن است و می توانید به طور مداوم از پادری حمام  خارجی برای مدت طولانی استفاده کنید این پادری به راحتی با جاروبرقی تمیز می شود. پادری Kansas را می توانید با مواد شوینده ملایم یا ماشین لباسشویی بشویید و سپس خشک کنید.تذکر مهم: پادر..

پادری حمام multicolourپادری حمام multicolour

پادری حمام multicolour

320,000تومان
پادری حمام multicolour

پادری حمام multicolourاگر به دنبال یک پادری سازگار با محیط زیست و ظاهر زیبا هستید تا بتوانید به راحتی محیط اطراف خود را تمیز و خشک نگه دارید؟ ما به شما پادری حمام multicolour را پیشنهاد می کنیم.جذب رطوبتپادری حمام آلمانی به خوبی رطوبت، خاک، آب، گرد و غبار،گل ،شن ،ماسه ،باران ،برف را از کفش های شما فوراً جذب می کند.هنگام ورود به خانه، پاهای کثیف و م..

پادری حمام Idyllپادری حمام Idyll

پادری حمام Idyll

300,000تومان
پادری حمام Idyll

پادری حمام Idyllبا پادری Idyll ورودی خانه خود را خشک و تمیز نگه دارید و علاوه بر این پادری آلمانی ساده و کارآمده بوده و دوام بالایی دارد. پادری آلمانی ما خاک، آب، گرد و غبار،ماسه ،گل،برف و آب پای مرطوب را جذب می کند.پادری خارجی ما برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است! قسمت زیرین پادری خارجی مانع از لغزش آن هنگام ایستادن می شود. این پادری آلمانی سا..

پادری حمام Mona Bathپادری حمام Mona Bath

پادری حمام Mona Bath

370,000تومان
پادری حمام Mona Bath

پادری حمام Mona Bathپادری حمام Mona Bath ساخته شرکت کلین ولکه آلمان، 100 درصد از پلی آکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده است. پلی آکریلیک به کار رفته در پادری حمام آلمانی از جذب رطوبت بالایی برخوردار است و می تواند به جذب خاک، گرد و غبار، گل و لای کفش کمک کند. تنوع پادری در سایت ما زیاد است. پادری خارجی ما در رنگ ها و طرح های شیک با هر دکوراسیونی مطابق..

پادری حمام و دستشویی Heartپادری حمام و دستشویی Heart

پادری حمام و دستشویی Heart

285,000تومان
پادری حمام و دستشویی Heart

پادری حمام Heartایستادن در حالی که کار می کنید هرگز به این راحتی نبوده است. از پادری آلمانی، سبک و راحت ما لذت ببرید. پادری Heart از پلی آکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده است ایستادن به مدت طولانی می تواند عوارض زیادی را بر روی پشت و پاها و بر سلامت کلی بدن شما بگذارد این پادری خارجی راحت و نرم را در جایی که ایستاده اید زیر پای خود قرار دهید تا ..

پادری دستشویی و حمام MONA MAT

پادری دستشویی و حمام MONA MAT

477,000تومان
پادری دستشویی و حمام MONA MAT

پادری دستشویی و حمام MONA MATدر حالی که بیشتر پادری های بازار از مواد مختلف بازیافتی ساخته شده است. پادری آلمانی از 100 درصد پلی آکریلیک با کیفیت بالا تولید شده است. پادری آلمانی ما به گونه ای طراحی شده است تا بادوام، قوی، بدون لغزش و جاذب باشد.پادری آلمانی برای استفاده در داخل خانه مناسب است و یک سبک ساده، شیک و منحصر به فرد را به خانه شما ارائه م..

پادری دستشویی Lujoپادری دستشویی Lujo

پادری دستشویی Lujo

328,000تومان
پادری دستشویی Lujo

پادری دستشویی Lujoپادری حمام Lujo از خستگی پا، ساق پا و کمر درد جلوگیری می کند. این پادری حمام آلمانی از 100 درصد پنبه با کیفیت بالا ساخته شده است طراحی منحصر به فرد پادری خارجی با هر دکوراسیون و سلیقه ای مطابقت دارد پادری آلمانی یک عنصر ضروری برای هر خانه ای است. اگر شما یک سرآشپز، کارمند، کارگر فروشگاهی و... هستید و ساعات طولانی را به صورت ا..

پادری حمام Mona

پادری حمام Mona

230,000تومان
پادری حمام Mona

پادری دستشویی و حمام Monaپادری زیبای ما که از 100 درصد پلی آکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده است، رطوبت را جذب می کند. این پادری آلمانی بدون بو بوده و مواد سازنده آن سازگار با محیط زیست است و به سلامتی شما و بچه ها آسیب نمی رساند. پادری آلمانی کمی بلند بوده و باعث می شود تا خاک، گرد و غبار،ماسه ،برف و... را به خوبی جذب کند. تنوع پادری خارجی ما زیاد ا..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)