گروه محصولات : زیر دری 4

استوپر چرمی سفیداستوپر چرمی سفید

استوپر چرمی سفید

120,000تومان
استوپر چرمی سفید

یکی از راه‌های حفظ انرژی گرمایی در خانه‌ها ایزوله کردن فضای داخلی خانه است. استفاده از انواع عایق‌های ساختمانی یکی از این روش‌هاست. یک روش خلاقانه هم استفاده از نگهدارنده‌های دربا طراحی‌های نوآورانه است. «نگهدارنده در ونکو » یک روش جالب برای حفظ انرژی گرمایی یک اتاق یا خانه است. این نگهدارنده برای درهایی با عرض 95 سانتی‌متر بسیار مناسب خواهد بود. ب..

استوپر چرمی قهوه ای تیرهاستوپر چرمی قهوه ای تیره

استوپر چرمی قهوه ای تیره

120,000تومان
استوپر چرمی قهوه ای تیره

یکی از راه‌های حفظ انرژی گرمایی در خانه‌ها ایزوله کردن فضای داخلی خانه است. استفاده از انواع عایق‌های ساختمانی یکی از این روش‌هاست. یک روش خلاقانه هم استفاده از نگهدارنده‌های دربا طراحی‌های نوآورانه است. «نگهدارنده در ونکو مدل Zugluftstopper» یک روش جالب برای حفظ انرژی گرمایی یک اتاق یا خانه است. این نگهدارنده برای درهایی با عرض 95 سانتی‌متر بسیار ..

ضربه گیر در Enzo Rodi

ضربه گیر در Enzo Rodi

38,000تومان

اگر شما هم فرزندانی بازیگوش دارید که همیشه و همواره درب ها را محکم به هم می کوبند. یا در اثر جریان شدید هوا در داخل اتاق و ... این امر بارها و بارها اتفاق افتاده است. که هم باعث اذیت و آزار خود شده و هم سایر همسایه ها را آزرده خاطر کرده است. باید به فکر راه چاره ای مناسب برای این امر باشید. یکی از پیشنهادهای خوب و ارزان قیمت استفاده از ضربه گیر مخص..

استوپر Hercules استوپر Hercules
عدم موجودی در انبار

استوپر Hercules

تماس بگیرید 66081497-021
استوپر Hercules

هزار و یک دلیل برای بسته شدن یک در وجود دارد. شاید این موضوع خیلی ساده به نظر برسد اما در واقعیت تکرار چندین باره‌ی باز نگه‌داشتن در اتاق به مرحله‌ی رنج‌آوری می‌رسد. استفاده از یک نگهدارنده‌ی در همیشه ساده‌ترین راه‌حل برای این موضوع است. اما اگر به دنبال یک نگهدارنده در شیک و زیبا هستید صفحه‌ی درستی را باز کرده‌اید. « نگهدارنده در ونکو مدل Hercules..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)