گروه محصولات : پرزگیر لباس 5

پرزگیر لباس ونکو مدل knot removerپرزگیر لباس ونکو مدل knot remover

پرزگیر لباس ونکو مدل knot remover

85,000تومان 72,250تومان
پرزگیر لباس ونکو مدل knot remover

معرفی پرزگیر لباس ونکو ( wenko ) - مدل   knot removerیکی از عواملی که باعث مرتب و اراسته به نظر رسیدن شما می گردد، لباس هایی است که به تن دارید. پس باید در خرید آنها و در نهایت حفظ و نگهداری آنها بسیار کوشا باشید. به این منظور باید همواره انها را پس از استفاده شستشو دهید. همچنین برای جلوگیری از ایجاد هرگونه پرز روی لباس‌ اعم از کت و شلوار..

پرزگیر لباس و پاشنه کشپرزگیر لباس و پاشنه کش

پرزگیر لباس و پاشنه کش

95,000تومان 80,750تومان
پرزگیر لباس و پاشنه کش

روش هایی منحصر به فرد برای مرتب کردن کمدها و کشوهای منازلبهترین کار برای کم حجم تر شدن لباس ها، قرار دادن آنها بر روی آویزهای چندتایی است . به این صورت که تعدادی چوب لباسی بر روی گیره لباس چندتایی قرار گرفته و سپس به طور عمودی آویزان می گردد. همچنین لباس هایتان را بر اساس استفاده روزمره که هر روز استفاده می کنید یا نه، طبقه بندی کنید. این کار باعث ..

پرزگیر kabellosپرزگیر kabellos
عدم موجودی در انبار

پرزگیر kabellos

تماس بگیرید 66081497-021
پرزگیر kabellos

Leistungsstarker WollrasiererZum Entfernen von Knötchen und FusselnHandliches Modell für die schonende TextilpflegeHandgriff mit verstellbarem WinkelKabellos..

واش بال آبی واش بال آبی
عدم موجودی در انبار

واش بال آبی

تماس بگیرید 66081497-021
واش بال آبی

واش بال محصولی جدید در ایران است که ژرمن کالا وارد کننده آن می باشد.برای شستشوی ملایم و آرام  البسه و بدون  ایجاد چین و چروها روی  لباسها بسیار کاربرد دارد حتی بدون استفاده از نرم کننده های شیمیاییباعث صرفه جویی بسیار در انرژی و زمان می شود.قابلیت استفاده مجدد را دارد و پرزهای ایجاد شده روی لباس را تا حدودی از بین می برد.واش بال آبی ..

واش بال قرمز واش بال قرمز
عدم موجودی در انبار

واش بال قرمز

تماس بگیرید 66081497-021
واش بال قرمز

واش بال محصولی جدید در ایران است که ژرمن کالا وارد کننده آن می باشد.برای شستشوی ملایم و آرام  البسه و بدون  ایجاد چین و چروها روی  لباسها بسیار کاربرد دارد حتی بدون استفاده از نرم کننده های شیمیاییباعث صرفه جویی بسیار در انرژی و زمان می شود.قابلیت استفاده مجدد را دارد و پرزهای ایجاد شده روی لباس را تا حدودی از بین می برد.شستن لباس ها..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)