جا دستمال رولی دستشویی Papier WC Biella

ناموجود

برند:

کد کالا:
18241100

ویژگی های محصول

وزن ۲۸۵ گرم جنس استیل سایز ۱۶*۱۳*۷٫۵ سانتیمتر ساخت شرکت ونکو برند آلمانی

برچسب ها

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جا دستمال رولی دستشویی Papier WC Biella”

 

وزن 700 گرم
مدل

Magic-Loc Porte Papier WC Biella

سایر توضیحات

قابل جابجایی در هر زمان بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار یا کاشی نصب روی سطوح صاف و همچنین کمی ناهموار سیستم مکش مولکولی برای پایه های نگهدارنده دیواری

سایز

16*13*7.5 سانتیمتر

وزن

285 گرم

پایه رول دستمال کاغذی Papier Wc Biell ونکو

پایه رول دستمال کاغذی آلمانی برند ونکو از استیل ضد زنگ ساخته شده و با توجه به جنس آن با وزن ۲۸۵ گرم بهترین جرم را دارا بوده است. این پایه رول دارای ابعاد۱۶*۱۳*۷٫۵ سانتیمتر است. بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار یا کاشی به راحتی قابل نصب در تمامی سطوح صاف و همچنین کمی ناهموار بوده است. این محصول قابلیت جا به جایی در هر زمان را دارد. برای پایه های نگهدارنده دیواری سیستم مکش مولکولی در نظر گرفته شده است و به همین علت است که به راحتی نصب می شود.

ویژگی پایه رول دستمال کاغذی Papier Wc Biell ونکو

جا دستمال رولی دستشویی خارجی مدل Papier WC Biella محصول برند ونکو از کشور آلمان با ویژگی‌های منحصر به فرد می‌باشد. نگهدارنده دستمال با پایه مناسب و پایدار جهت استفاده از دستمال‌های رولی استاندارد در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … است. این جای دستمال از جنس استیل ضد زنگ با ابعاد۱۶*۱۳*۷٫۵ سانتیمتر و با استفاده از سیستم مکش مولکولی بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار یا کاشی نصب می گردد.

پایه رول دستمال کاغذی Papier WC Biella

محل نگه داری دستمال های کاغذی

دستمال ها انواع مختلفی دارند. از جمله دستمال های کاغذی می توان به دستمال های جعبه ایی، دستمال های جیبی، دستمال های مرطوب، دستمال های کودک، دستمال های رولی و… اشاره کرد. با توجه به کاربرد دستمال ها باید آن ها را در محل خود قرار داده و استفاده کرد. عمده ماده ی تشکیل دهنده ی دستمال های کاغذی، کاغذ است. به همین علت در نگه داری دستمال ها باید به نکاتی توجه کرد تا از شیوع انواع بیماری ها به وسیله ی قارچ ها، باکتری ها، ویروس ها و … جلوگیری کرد. محل نگه داری دستمال ها باید به گونه ایی باشد تا رطوبت نتواند به راحتی درون آن نفوذ پیدا کند. رطوبت بافت دستمال های کاغذی را تخریب کرده و در مواقعی موجب تشکیل بافت جدید می شود. این بافت جدید به گونه ایی ساخت دوباره ی دستمال است که با عوراضی از جمله ورود میکروب ها و ویروس ها به دستمال ما را مواجه می کند. در انتخاب جا دستمالی های خود باید به این نکته توجه کنیم که مخزن جادستمالی رطوبت را جذب نکند. این پایه رول با شیارهایی که دارد باعث می شود هوا درون محفظه در گردش باشد و مانع خرابی دستمال ها گردد.

این پایه رول که بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار یا کاشی نصب می گردد پایه رولی پایدار دارد. چرا پایدار؟ سیستم مکش مولکولی نام سیستمی است که در پایه های این پایه رول قابل مشاهده است. سیستم مکش مولکولی با حذف مولکول های هوا و ایجاد خلا بین پایه رول اصطلاحا به دیوار می چسبد و نیازی به سوراخ کردن دیوار یا کاشی ندارد. زیرا چگالی ذره های موجود در خلا خیلی کمتر از چگالی ذره های موجود در جو است. زیبایی سطوح و دیوار ها یکی از مسائل مهم و حائز اهمیت برای ماست که امروز به شیوه های مختلف سعی در جلوه دادن آن هستیم. این پایه رول که به راحتی نصب می گردد در هنگام جا به جایی مشکلی به وجود نیاورده و به راحتی می توانیم آن را از محلی به محل دیگر نصب کنیم.

پایه رول دستمال کاغذی Papier WC Biella

خرید پایه دستمال کاغذی رولی

در خرید دستمال های کاغذی و موارد نگه دارنده ی آن ها باید به مسائلی توجه کرد. انواع دستمال های غیر استانداردی که خریداری می شوند، دست ساز بوده و فاقد کیفیت مرغوب می باشند. زیرا امروزه خانواده ها در منزل و با استفاده از کاغذهای باطله به تولید دستمال کاغذی پرداخته و خیلی از موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند. این افراد که به دنبال کسب درآمد بوده و دنبال منافع خود هستند به بهداشت و محیط زیست اهمیتی نمی دهند و فقط می خواهند محصول خود را به بازار برسانند. دستمال های با کیفیت با استفاده از کلر میکروب زایی شده و رنگ سفید خود را پیدا می کنند البته به غیر از دستمال های رنگی و طرح دار که دارای مواد رنگی هستند. اگرچه کلر در مواردی جذب پوست شده و خطر آفرین می باشد اما در کل به مقدار نیاز در ساخت دستمال ضروری است. دستمال های بی کیفیت دارای لک ها و آلودگی هایی روی خود هستند. حتی اگر نقطه ی کمرنگی مشاهده کردید بدانید آن دستمال از مواد اولیه ی درجه ی یک تولید نشده و غیراستاندارد است. دستمال های عطری و مرطوب نیز می توانند باعث بروز حساسیت بر روی پوست شوند. از این جهت استفاده از چنین دستمال هایی باید با احتیاط انجام شود تا دچار مشکل نشوید. حال می رسیم به جای نگه داری و پایه های نگه دارنده ی دستمال ها. ممکن است در ذهن خود جای نگه داری دستمال ها را غیر مهم شمرده و اهمیتی برای آن ها قائل نشوید اما نکته ی قابل توجه این است که یکی از موارد مهم در سلامت دستمال های کاغذی محل نگه داری آن هاست. محل نگه داری دستمال ها، مدل ها و پایه های مختلف دارند که هر کدام کاربردی وابسته به مدل خود دارند. پایه رول ها، جا دستمالی های آشپزخانه و … در جایگاه های خود قابل استفاده می باشند.

محصولات منتخب

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.