گروه محصولات : کفی وان حمام 40

کفی وان Tropic Greenکفی وان Tropic Green

کفی وان Tropic Green

80,000تومان
کفی وان Tropic Green

محصول فوق یکی از تولیدات شرکت شناخته شده‌ی «ونکو» بوده که تحت عنوان مدل «Tropic» به بازار عرضه می‌شود. این محصول برای حمام مناسب بوده و می‌توان از آن در وان حمام و روی زمین در قسمت زیر دوش استفاده کرد. این کفی وان حمام به لطف ساختار ویژه‌ای که دارد می‌تواند به خوبی به کف وان یا حمام بچسبد. بخش بالایی کفی نیز سطح تماس مناسبی با کف پا برقرار کرده و ا..

کفی وان Tropic p

کفی وان Tropic p

55,000تومان
کفی وان Tropic p

برند «WENKO» نزدیک به 50 سال است که در زمینه‌ی طراحی و تولید لوازم بهداشتی و حمام و آشپزخانه فعالیت خود را آغاز نموده است. کفی وان ونکو مدل «Tropic Green» از جنس لاستیک با کیفیت ساخته شده است. کفی وان محصولی است که در قسمت داخل وان قرار می‌گیرد.این مدل از کفی دارای مکنده‌های لاستیکی است که در هنگام برخورد آب با آن به صورت ثابت در جای خود قرار می‌گی..

کفی وان - دوش Duscheinlage Tropic Greenکفی وان - دوش Duscheinlage Tropic Green

کفی وان - دوش Duscheinlage Tropic Green

55,000تومان
کفی وان - دوش Duscheinlage Tropic Green

لیز خوردن ممکن است برای بسیاری از افرادی که به حمام می‌روند اتفاق افتاده باشد. این حادثه می‌تواند آسیب‌هایی جدی را به همراه داشته باشد؛ از این‌رو بهتر است از بروز همچین اتفاق ناخوشایندی پیش‌گیری کرد. برای این منظور یکی از راهکارها استفاده از کفی‌های وان و دوش است. محصول فوق یکی از انواع این کفی‌ها بوده که مدل « Duscheinlage Tropic» نام دارد. این کف..

کفی حمام Arosa B

کفی حمام Arosa B

180,000تومان
کفی حمام Arosa B

معرفی کفی حمام Arosa Bمشخصات ظاهری کفی حمام Arosa Bجنس کفی حمام  Arosa B تهیه شده از موادی با کیفیت بسیار بالا و استاندارد می باشد. علاوه بر این جنس کفی حمام Arosa B ،100  درصد  از فوم پی وی سی می باشد. ابعاد این کفی حمام 92  در 36 سانتی است. این ابعاد بسیار مطلوب بوده و مناسب برای انواع وان حمام می باشد. چنانچه میدانید در ..

کفی حمام Calypsoکفی حمام Calypso

کفی حمام Calypso

236,000تومان
کفی حمام Calypso

کفی حمام مدل Calypsoکفی حمام مدل Calypso از برند معروف و با کیفیت kleine wolke می باشد. این برند باگذشت زمان شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین برندهای جهان به دست آورده است. این شرکت با ایجاد طرح های جدید و نوآوری های محصولات با ترکیب های رنگی فضاهای زندگی متفاوتی را ایجاد کرده است. هر بسته از این محصول، شامل دو بخش مجزا می باشد. یکی پادری در اب..

کفی حمام Calypso m کفی حمام Calypso m

کفی حمام Calypso m

182,000تومان
کفی حمام Calypso m

کفی حمام آلمانی Calypso mمشخصات ظاهری کفی حمام مدل  Calypso m1 – ابعاد کفی حمام مدل Calypso m برابر 55 در 55 سانتی متر می باشد. از این رو یکی از مناسب ترین گزینه ها برای حمام های کوچک امروزی است. لازم به ذکر است برای انتخاب کفی مناسب با حمام خود باید به ابعاد آن توجه ویژه نمایید. تا نمایی زیباتر به حمام خود ببخشید.2 - ساختار این کفی حمام آلمان..

کفی حمام Arosaکفی حمام Arosa

کفی حمام Arosa

178,000تومان
کفی حمام Arosa

کفی حمام Arosaاستفاده از کفی حمام  Arosa یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین شیوه ‌ها برای تغییر ظاهر حمام به شمار می رود. اگر سری به بازار زده باشید می‌توانید به راحتی بسته به سلیقه خود طیف گسترده‌ ای از این کفی ها را تهیه نمایید. بدین منظور شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی معتبر ژرمن کالا با طرح ها و سبک های این محصول و کالاهای مشابه..

کفی حمام Arosa Sکفی حمام Arosa S

کفی حمام Arosa S

240,000تومان
کفی حمام Arosa S

بررسی کفی حمام مدل   Arosa S مقاومت در برابر لغزش از امتیازات ویژه استفاده از کفی های حمام مدل  Arosa S ساخت کشور آلمان می باشد. این کفی از محصولات برند آلمانی kleine wolke دارای فنجان های مکش جهت اتصال به سطح مورد نظر است. بنابراین از بروز مشکلاتی چون سر خوردن و لیز خوردن جلوگیری خواهد کرد. چنانچه می دانید محیط حمام بسیار سر اس..

کفی حمام javaکفی حمام java

کفی حمام java

242,000تومان
کفی حمام java

معرفی کفی حمام آلمانی Javaرعایت بهداشت مکان های مرطوب بخصوص حمام و دستشویی و ... بسیار با اهمیت می باشد. ممکن است با استفاده از محصولات غیر مرغوب، امکان انتقال آلودگی ها از حمام به سایر مناطق وجود داشته باشد. از این رو محصول کفی حمام Java به راحتی قابل استفاده و شستشو است. حفظ و نگهداری از این کفی های آلمانی به دلیل ضد آب بودنشان به سادگی امکان پذ..

کفی حمام joyکفی حمام joy

کفی حمام joy

204,000تومان
کفی حمام joy

کفی حمام آلمانی joyویژگی کفی حمام آلمانی joyکفی حمام آلمانی joy  از جنس فوم پی وی سی با کیفیت بالا ساخته شده است. کفی حمام آلمانی joy از برند kleine wolke ابعادی برابر 55 در 55 سانتی ‌متری دارد. این ابعاد برای اندازه حمام های استاندارد مناسب است و به سهولت بر روی آنها قرار می گیرد.این محصول در سایت ژرمن کالا موجود می باشد و به راحتی قابل ..

کفی حمام samoaکفی حمام samoa

کفی حمام samoa

244,000تومان
کفی حمام samoa

کفی حمام samoaوزن کفی حمام samoa سیصد گرم بوده و  ابعاد آن 55 در 55 سانتی متر می باشد. این وزن و ابعاد مناسب کفی حمام از برند معتبر Kleine Wolke ، استفاده از آن را اسان کرده است. کفی باکیفیت حمام samoa از موادی با کیفیت بالا تهیه شده است. همچنین ساخت کشور آلمان می باشد. از طرفی قابل ذکر است که کفی حمام  samoa قابل شستشو در دمای 40 درجه س..

کفی حمام joy matکفی حمام joy mat

کفی حمام joy mat

184,000تومان
کفی حمام joy mat

کفی حمام joy mat کفی حمام joy mat به راحتی در ماشین لباسشویی دردمای 40 درجه قابل شستشو است. همچنین کفی حمام  joy matاز برند با کیفیت kleine wolke بسیار راحت و نرم می باشد. شما می توانید با وجود کفی حمام joy mat با اطمینان خاطر کودکان خود را به حمام ببرید. همچنین از سر خوردن و لغزش آنها و خطرات احتمالی در پیِ آن جلوگیری کنید. این مورد یکی ..

کفی حمام samoa plusکفی حمام samoa plus

کفی حمام samoa plus

240,000تومان
کفی حمام samoa plus

کفی حمام samoa plusکفی حمام samoa plus از برند با کیفیت kleine wolke می باشد. این محصول با ایجاد طرحهای جدید و نوآورانه با ترکیب رنگی فراوان، فضای متفاوتی را برای حمام شما ایجاد میکند. این محصول هم اکنون در سایت معتبر و اینترنتی ژرمن کالا موجود می باشد. در ادامه ما را به ویژگی های منحصر به فرد کفی حمامsamoa plus اشاره خواهیم کرد.بررسی خصوصیات کفی ح..

کفی حمام  bambo Badmat کفی حمام  bambo Badmat

کفی حمام bambo Badmat

300,000تومان
کفی حمام  bambo Badmat

..

کفی حمام anchor darkکفی حمام anchor dark

کفی حمام anchor dark

298,000تومان
کفی حمام anchor dark

کفی حمام  anchor darkکفی حمام  anchor dark بسیار راحت و نرم می باشد. این کفی مخصوص حمام مانند تشکچه ای راحت آرامش و اطمینان خاطر را برای شما فراهم می آورد. شما می توانید با وجود کفی حمام  anchor dark با اطمینان خاطر کودکان خود را به حمام ببرید. همچنین از سر خوردن و لغزش آنها و خطرات احتمالی در پیِ آن جلوگیری کنید. این مورد یکی از ویژ..

کفی حمام Beach Multiکفی حمام Beach Multi

کفی حمام Beach Multi

238,000تومان
کفی حمام Beach Multi

کفی حمام  Beach Multiلیز خوردن ممکن است برای بسیاری از افرادی که به حمام می‌روند اتفاق افتاده باشد. این حادثه می‌تواند آسیب‌هایی جدی را به همراه داشته باشد؛ از این‌ رو بهتر است از بروز همچین اتفاق ناخوشایندی پیش‌گیری کرد. برای این منظور یکی از راهکارها استفاده از کفی‌های وان و دوش است. این کفی وان – دوش به لطف ساختار ویژه‌ای که دارد می‌تواند ب..

کفی حمام Butterfliesکفی حمام Butterflies

کفی حمام Butterflies

260,000تومان
کفی حمام Butterflies

کفی حمام Butterfliesکفی حمام Butterflies از برند با کیفیت Kleine Wolke می باشد. این محصول با ایجاد طرح های جدید و نوآورانه با ترکیب رنگی فراوان، فضای متفاوتی را برای حمام شما ایجاد می کند. در ادامه ما را به منظور بررسی ویژگی های منحصر به فرد کفی حمام مدل – Butterflies همراهی نمایید. مشخصات ظاهری کفی حمام آلمانی Butterfliesکفی حمام Butterflies ..

کفی حمام  multi beachکفی حمام  multi beach

کفی حمام multi beach

224,000تومان
کفی حمام  multi beach

کفی مخصوص حمام  multi beachمحصول کفی حمام  multi beachتهیه شده از فوم نرم با کیفیت بالا می باشد.ابعاد این محصول باکیفیت 36 در 92 سانتی متر است که برای حمام های کوچک امروزی مطلوب می باشد. نکته مهم این است که این محصول از موادی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. محصول کفی حمام multi beach دارای تنوع رنگی بوده و زیبایی دوچندانی به ..

کفی حمام Scarlettکفی حمام Scarlett

کفی حمام Scarlett

282,000تومان
کفی حمام Scarlett

کفی حمام آلمانی Scarlettابعاد کفی حمام آلمانی  Scarlett از برند kleine wolke برابر 55 در 55 سانتی متر است. لازم به ذکر است برای انتخاب کفی مناسب با حمام خود باید به ابعاد آن توجه ویژه نمایید تا نمایی زیباتر به حمام خود ببخشید. قابل ذکر است وزن مناسب این محصول که400 گرم است، آن را به کالایی کاربردی مبدل کرده است. لازم به ذکر است محصول کفی حمام ..

کفی حمام Bamboکفی حمام Bambo

کفی حمام Bambo

282,000تومان
کفی حمام Bambo

کفی حمام مدل Bamboلیز خوردن ممکن است برای بسیاری از افرادی که به حمام می‌روند اتفاق افتاده باشد. این حادثه می‌تواند آسیب‌هایی جدی را به همراه داشته باشد؛ از این‌ رو بهتر است از بروز همچین اتفاق ناخوشایندی پیش‌گیری کرد. برای این منظور یکی از راهکارها استفاده از کفی‌های وان و دوش است. این کفی وان – دوش به لطف ساختار ویژه‌ای که دارد می‌تواند به خوبی ب..

کفی حمام helloکفی حمام hello

کفی حمام hello

282,000تومان
کفی حمام hello

کفی حمام hello کفی حمام hello از برند با کیفیت Kleine Wolke می باشد. کفی حمام hello با ایجاد طرح های جدید و نوآورانه با ترکیب رنگی فراوان، فضای متفاوتی را برای حمام شما ایجاد می کند. ابعاد محصول کفی حمام 36 در 92 سانتی متر می باشد. این ابعاد برای قرار گرفتن در حمام های استاندارد مناسب است و به سهولت قابل استفاده است.  کفی حمام hello ..

کفی حمام Scarlett Mکفی حمام Scarlett M

کفی حمام Scarlett M

256,000تومان
کفی حمام Scarlett M

کفی حمام آلمانی Scarlett Mکفی حمام مدل Scarlett M ساخت کشور آلمان بوده و از موادی با جنس تضمین شده تولید شده است. شما می توانید با وجود چنین کفی حمام باکیفیت و مرغوبی با اطمینان خاطر کودکان خود را به حمام ببرید. همچنین از سر خوردن و لغزش آنها و خطرات احتمالی در پیِ آن جلوگیری کنید. حفظ و نگهداری از این کفی های آلمانی به دلیل ضد آب بودنشان به سادگی ..

کفی حمام marbleکفی حمام marble

کفی حمام marble

282,000تومان
کفی حمام marble

کفی حمام آلمانی marbleبررسی کفی با دوام حمام آلمانی marbleکفی حمام آلمانیmarble از برند معروف و با کیفیت kleine wolke می باشد. این برند با گذشت زمان شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین برندهای جهان به دست آورده است. این شرکت با ایجاد طرح های جدید و نوآوری های محصولات با ترکیب های رنگی فضاهای زندگی متفاوتی را ایجاد کرده است. هر بسته از این محصول حمام..

کفی حمام java-plusکفی حمام java-plus

کفی حمام java-plus

248,000تومان
کفی حمام java-plus

کفی حمام plus  javaکفی حمام plus  java از برند با کیفیت kleine wolke بسیار راحت و نرم می باشد. شما می توانید با وجود کفی حمام plus  java با اطمینان خاطر کودکان خود را به حمام ببرید. همچنین از سر خوردن و لغزش آنها و خطرات احتمالی در پیِ آن جلوگیری کنید. به علاوه  با استفاده از کفی حمام  plus  java می توانید از لیز خوردن..

کفی حمام Anchorکفی حمام Anchor

کفی حمام Anchor

282,000تومان
کفی حمام Anchor

کفی حمام Anchor کفی حمام Anchor از برند Kleine Wolke در برابر آب و رطوبت دچار خوردگی و مشکل نخواهد شد. قابل ذکر است وزن مناسب این محصول با وزن400 گرم آن را به کالایی کاربردی مبدل کرده است. همچنین کفی حمام آلمانی Anchor از برند با کیفیت Kleine Wolke بسیار راحت و نرم می باشد. این کفیِ مخصوص حمام مانند تشکچه ای راحت آرامش و اطمینان خاطر را برای ش..

کفی حمام bubble navy

کفی حمام bubble navy

282,000تومان
کفی حمام bubble navy

کفی حمام bubble navyمشخصات ظاهری کفی حمام bubble navyابعاد این محصول باکیفیت 92 در 36 سانتی متر است که برای حمام های امروزی مطلوب می باشد.. ساختار کفی حمام bubble navy در برابر آب و رطوبت دچار خوردگی نخواهد شد. قابل ذکر است وزن مناسب این محصول که450 گرم است، آن را به کالایی کاربردی مبدل کرده است. کفی حمام bubble navy بسیار راحت و نرم می باشد. این ک..

کفی حمام BEACHکفی حمام BEACH

کفی حمام BEACH

208,000تومان
کفی حمام BEACH

کفی حمام آلمانی beachمعرفی کفی مخصوص حمام آلمانی BEACHاز جمله آسیب های احتمالی در هنگام حمام کردن، لیز خوردن ناگهانی می باشد. برای رفع این مشکل می توانید از انواع کفی های مخصوص حمام استفاده کنید. کفی حمام مدل – BEACH یکی از بهترین محصولات این برند مرغوب المانی می باشد. کفی مخصوص حمام مدل   BEACH از برند kleine wolke تهیه شده از فوم پی وی ..

کفی حمام marbleanکفی حمام marblean

کفی حمام marblean

248,000تومان
کفی حمام marblean

کفی حمام marbleanنگهداری از کفی حمام  marblean به دلیل ویژگی ضد آب بودنِ این کفی به سادگی امکان پذیر است. لازم به ذکر است محصول کفی حمام   marblean تهیه شده از فوم نرم با کیفیت بالا می باشد. این فوم که ضد آب نیز می باشد بسیار مرغوب و با استاندارد بالا است. در اصل امتیاز برتر استفاده از کفی حمام marblean همین کیفیت بالای مواد بکار رفت..

کفی حمام honeyکفی حمام honey

کفی حمام honey

238,000تومان
کفی حمام honey

کفی مخصوص حمام honeyمشخصات ظاهری کفی حمام مدل honey1-وزن مناسب کفی مخصوص حمام مدل honey با وزن400 گرم آن را به کالایی کاربردی مبدل کرده است.  همچنین ابعاد این محصول باکیفیت 55 * 55 سانتی متر است که برای حمام های کوچک امروزی مطلوب می باشد. لازم به ذکر است برای انتخاب کفی مناسب با حمام خود باید به ابعاد آن توجه ویژه نمایید تا نمایی زیباتر به حما..

کفی حمام Euleکفی حمام Eule

کفی حمام Eule

256,000تومان
کفی حمام Eule

کفی حمام آلمانی Eule 1-شما می توانید با وجود چنین کفی حمام باکیفیت و مرغوبی با اطمینان خاطر کودکان خود را به حمام ببرید. زیرا دیگر نگران سر خوردن و لیز خوردن آنها نخواهید بود.2-ابعاد این محصول باکیفیت 55 * 55 * 0.3 سانتی متر است که برای حمام های کوچک امروزی مطلوب می باشد. لازم به ذکر است برای انتخاب کفی مناسب با حمام خود باید به ابعاد آن توجه ..

نمایش 1 تا 30 از 40 (2 صفحه)