گروه محصولات : بالشتک حمام 15

خرید اینترنتی بالشتک حمام

اگر از وان در حمام خود استفاده می کنید حتما به یک بالشتک وان احتیاج پیدا خواهید کرد. این بالشتک ها که معمولا با استفاده از تعدادی مکنده بر روی دیواره وان نصب می شود، استفاده از وان و تکیه به آن را تسهیل می کند. علاوه بر آن، با هماهنگ کردن طرح بالشتک با کفی و پرده حمام می توانید جلوه ی ویژه ای به حمام خود ببخشید. بالشتک های آلمانی ژرمن کالا از مواد آنتی باکتریال ساخته شده و دارای رویه از جنس پلاستیک بسیار مقاوم PVC هستند که به آسانی تا دمای 40 درجه قابل شستشو است.

بالشتک مخصوص حمام Sealifeبالشتک مخصوص حمام Sealife

بالشتک مخصوص حمام Sealife

151,000تومان
بالشتک مخصوص حمام Sealife

بالشتک مخصوص حمام Sealifeبالشتک حمام مدل Sealife تولید شرکت کلین ولکه و از جنس پلاستیک با کیفیت بالا می باشد همچنین این بالشتک ضد آب بوده و به دلیل جنس پلاستیکی که دارد بهترین انتخاب برای محیط های مرطوب است. بالش وان آلمانی ابعاد مناسبی داشته و برای بسیاری از وان ها قابل استفاده است. مواد به کار رفته در بالشتک حمام در برابر سایش مقاوم بوده و بعد از..

بالش حمام AROSA

بالش حمام AROSA

167,000تومان 141,950تومان
بالش حمام AROSA

بالش حمام AROSAکیفیت بالش مخصوص حمام آلمانی مدل AROSA به دلیل پارچه های انتخابی و روکش پشتی با دوام مشهود است. از مشخصات فنی بالشتک مخصوص وان حمام مدل AROSA، ابعاد 32 در 22  سانتی متر است. این ابعادِ مطلوب، مناسب برای انواع وان ها می باشد. از طرفی فنجان های مکشِ موجود در پشت این بالشتک ها از لغزش و حرکت آنها جلوگیری می کند. به علاوه به سادگی و..

بالشتک مخصوص حمام java

بالشتک مخصوص حمام java

200,000تومان 170,000تومان
بالشتک مخصوص حمام java

بالش حمام javaویژگی بالشتک مخصوص حمام java از برند آلمانی Kleine Wolke1- از مشخصات بالش مخصوص وان حمام java ، ابعاد 32 در 22  سانتی متر است. این ابعادِ مطلوب ، مناسب برای انواع وان ها می باشد. همچنین وزن بالش حمام 140 گرم است. از این رو  به راحتی قابل جابجایی و قابل استفاده هستند.2- بالشتک استاندارد و مرغوب حمام java دارای فومی نرم با کیف..

 بالشتک مخصوص حمام Stepstone

بالشتک مخصوص حمام Stepstone

170,000تومان 144,500تومان
 بالشتک مخصوص حمام Stepstone

ویژگی بالشت حمام Step stoneاز مشخصات ظاهری بالشتک مخصوص وان حمام Step stone ، ابعاد 32 در 22  سانتی متر است. این ابعاد بسیار مناسب و مطلوب برای استفاده در انواع وان ها می باشد. وزن بالش حمام Step stone از برند آلمانی  140  گرم است. از این رو  به راحتی قابل جابجایی و استفاده است. این بالشتک ها علاوه بر اینکه زیبایی دو چندانی به م..

بالشتک مخصوص حمام joy

بالشتک مخصوص حمام joy

151,000تومان 128,350تومان
بالشتک مخصوص حمام joy

بالش حمام joy بالشتک مخصوص حمام آلمانی joy ، وزنی معادل 140 گرم دارد. وزن سبک این محصول آن را به یکی از کاربردی ترین محصولات این برند تبدیل کرده است. الیاف مصنوعی به کار رفته در این محصولات، مقاوم به سایش و خشک شدن سریع هستند. جنس استفاده شده در ساخت این محصول، پنبه-بامبو است که باعث افزایش ظرفیت جذب آب می گردد. همچنین کیفیت محصولات حمام این ب..

بالشتک مخصوص حمام scarlett

بالشتک مخصوص حمام scarlett

236,000تومان 200,600تومان
بالشتک مخصوص حمام scarlett

 خصوصیات بالشتک حمام Scarlettابعاد بالش مخصوص وان حمام ، 32 در 22  سانتی متر است. همچنین وزن این بالشتک با کیفیت و استاندارد از برند آلمانی  140 گرم است..کیفیت بالای بالشتک حمام Scarlett با توجه به پارچه های انتخابی و روکش پشتی با دوام مشهود است. جنس رویه بالشتک وان حمام Scarlett از برند آلمانی Kleine Wolke از پلاسیتک ( PVC)  با..

بالش حمام starبالش حمام star

بالش حمام star

187,000تومان 158,950تومان
بالش حمام star

مشخصات ظاهری بالش وان حمام starاز مشخصات ظاهری بالشتک وان حمام star، ابعاد 22 در32  سانتی متر است. این ابعاد بسیار مطلوب و مناسب برای انواع وان ها می باشد. از طرفی وزن مناسب بالشتک مخصوص وان حمام star از جمله امتیازات استفاده از آن می باشد. وزن این محصول باکیفیت و استاندارد 140 گرم می باشد. همچنین جنس رویه این بالشتک از فوم pvc با کیفیت بالا م..

بالشتک مخصوص حمام charlieبالشتک مخصوص حمام charlie

بالشتک مخصوص حمام charlie

178,000تومان 151,300تومان
بالشتک مخصوص حمام charlie

بالشتک حمام charlie همانطور که می دانید یکی از نگرانی های مادران گرامی، نظافت و پاکیزگی حمام است، مخصوصا بخاطر رطوبت بالای این مکان. چرا که رطوبت بالا در محیط ، عامل بسیار مناسبی برای رشد قارچ و باکتری ها است. پس باید با رعایت اصول و نکات بهداشتی به نظافت این مکان توجه نمود. به عنوان مثال استفاده از تجهیزاتی که خاصیت ضدآب و ضد باکتری دارند در ..

بالشتک مخصوص حمام rosalie

بالشتک مخصوص حمام rosalie

236,000تومان 200,600تومان
بالشتک مخصوص حمام rosalie

بالشت وان حمام Rosalie جنس رویه بالشت مخصوص وان حمام Rosalie از برند kleine wolke از پلاستیک ( PVC)  با کیفیت بالا می باشد. از این رو به راحتی در محل های مرطوب و با قابلیت رشد باکتری مانند حمام و ... کاربرد دارد. از مشخصات ظاهری بالش وان حمام Rosalie، ابعاد 22 در 32 سانتی متر است. این ابعاد بسیار مطلوب و مناسبی برای انواع وان ها می باشد. ..

بالشتک مخصوص حمام beachبالشتک مخصوص حمام beach

بالشتک مخصوص حمام beach

178,000تومان
بالشتک مخصوص حمام beach

مشخصات بالشت حمام beachاز مشخصات ظاهری بالش وان حمام beach ، ابعاد 32 در 22 سانتی متر است. این ابعاد مناسب برای انواع وان ها می باشد. همچنین بالشتک حمام beach  100 گرم می باشدکه وزن مناسب و کاربرزدی برای این محصول است. از طرفی ساختار بالشتک حمام beach یکی از بهترین پیکره بندی های بالشتک های موجود در بازار را دارد. به این صورت که فنجان های مکشِ..

بالشتک مخصوص حمام PILLOWبالشتک مخصوص حمام PILLOW
عدم موجودی در انبار

بالشتک مخصوص حمام PILLOW

تماس بگیرید 66081497-021
بالشتک مخصوص حمام PILLOW

بررسی خصوصیات بالش مخصوص حمام PILLOW 1-وزن بالشت مخصوص حمام  140 گرم است. از این رو  به راحتی قابل جابجایی و استفاده است.2-بالشتک مخصوص حمامPILLOW  به سهولت در دمای 40 درجه سانتی گراد قابل شستشو هستند. راحتی استفاده و شستشوی این بالشتک استفاده از آن را بسیار کاربردی و بهداشتی می نماید.3-کیفیت بالش مخصوص حمام PILLOW با توجه به پا..

بالشتک مخصوص حمام bubbleبالشتک مخصوص حمام bubble
عدم موجودی در انبار

بالشتک مخصوص حمام bubble

تماس بگیرید 66081497-021 158,950تومان
بالشتک مخصوص حمام bubble

بالشتک حمام bubbleاز بالش های حمام ارزان قیمت که کارایی زیادی ندارد خسته شده اید؟آیا تاکنون از بالش حمام استفاده کرده اید که بسیار نرم است و هیچگونه کوسن زیبایی را ارائه نمی دهد؟ در مورد کسی که وزن زیادی داشته باشد، استفاده از آن برای مدت زمان طولانی ناراحت کننده و ناامید کننده است، اینطور نیست؟ باید از بالشتی استفاده کنید که علاوه بر نرمی و زیبایی..

بالشت حمام Marbleبالشت حمام Marble
عدم موجودی در انبار

بالشت حمام Marble

تماس بگیرید 66081497-021
بالشت حمام Marble

بالشتک حمام  Marbleوزن این  بالشت حمام  140 گرم است. از این رو  به راحتی قابل جابجایی و استفاده در حمام هستند.از امتیازات برترِ استفاده از بالشتک حمام   Marbleجلوگیری از سر خوردن سر و گردن است. از این رو شما می توانید به راحتی برای ساعتی بدن خود را در آب ریلکس کرده و خستگی از تن بزدایید. ابعاد بالش حمام  32 در 22 ..

بالشت حمام bamboبالشت حمام bambo
عدم موجودی در انبار

بالشت حمام bambo

تماس بگیرید 66081497-021
بالشت حمام bambo

بالشت حمام آلمانی  bamboبالشت حمام bambo با برند آلمانی  140 گرم می باشد. وزن سبک این محصول آن را به یکی از کابردی ترین محصولات این برند تبدیل کرده است. جنس رویه بالشتک مخصوص حمام مدل  bamboo از فوم پی وی سی با کیفیت می باشد. از این رو به راحتی در وان حمام قابل استفاده می باشد. ابعاد این بالش وان حمام آلمانی ، 32 در 22 سانتی متر است...

بالشتک مخصوص وان حمام Wolke بالشتک مخصوص وان حمام Wolke
عدم موجودی در انبار

بالشتک مخصوص وان حمام Wolke

تماس بگیرید 66081497-021
بالشتک مخصوص وان حمام Wolke

بالشتک مخصوص وان حمام مدل  wolkeجنس رویه بالش مخصوص وان حمام مدل Wolke  از پلاستیک با کیفیت بالا می باشد. از این رو به راحتی در محل های مرطوب مانند حمام و ... کاربرد دارد. به علاوه این بالشتک استاندارد و مرغوب دارای فومی نرم با کیفیت بالا می باشد. بطور کلی می توان گفت بالشتک ها و تشکچه های حمام  این برند از پنبه، مخلوط پنبه بامبو-پنب..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)