گروه محصولات : جای ادویه جات 4

جای ادویه جات (جا ادیوه ای)

طعم و عطر غذاها تا حد زیادی مدیون وجود ادویه ها و طعم دهنده های مختلف است. هنگام تهیه غذا به ادویه ها بیش از هر چیز دیگری نیاز داریم. نگهداری و مرتب نگه داشتن ظروف ادویه های مختلف به گونه ای که همواره در دسترس ما باشند بدون استفاده از یک جا ادویه ای مناسب امکان پذیر نیست. جای ادویه جات های ژرمن کالا در اندازه و مدل های مختلف را می توان به آسانی در آشپزخانه و در کنار اجاق گاز نصب و از آن استفاده کرد. جنس این جاادویه ای ها از استیل ضد زنگ بوده و در برابر بخارات ناشی از طبخ غذا مقاوم هستند.

جا ادویه ای استیل جا ادویه ای استیل

جا ادویه ای استیل

95,000تومان 80,750تومان
جا ادویه ای استیل

..

جا ادویه استیل tekجا ادویه استیل tek

جا ادویه استیل tek

210,000تومان 178,500تومان
جا ادویه استیل tek

جا ادویه استیل tekدیگر به دنبال ادویه های مورد نظر خود در کابینت ها نباشید!ما به شما جا ادویه استیل tek را معرفی می کنیم، با قرار دادن تمام ادویه های خود درون این جا ادویه استیل، چاشنی ها هنگام آشپزی به راحتی در اختیار شما خواهد بود طول و عرض جا ادویه مناسب بوده و فضای کمی را در آشپزخانه شما اشغال می کند. علاوه بر این دسته های جا ادویه استیل به صور..

جا ادویه استیل دو طبقه City Line جا ادویه استیل دو طبقه City Line

جا ادویه استیل دو طبقه City Line

311,000تومان 264,350تومان
جا ادویه استیل دو طبقه City Line

جا ادویه استیل دو طبقه City Line با قرار دادن ادویه ها درون جا ادویه استیل دو طبقه City Line  به آشپزخانه خود نظم دهید. این جا ادویه استیل دارای دو طبقه بوده و می توانید تعداد زیادی از ادویه ها را درون آن قرار دهید. جا ادویه City Line، از استیل ضد زنگ و با کیفیت بالا طراحی شده است. سیم های طراحی شده در جلوی این جا ادویه، مانع از افتادن چا..

قفسه آشپزخانه Mensolaقفسه آشپزخانه Mensola

قفسه آشپزخانه Mensola

298,000تومان 253,300تومان
قفسه آشپزخانه Mensola

قفسه آشپزخانه Mensolaبا قفسه آشپزخانه Mensola به وسایل آشپزخانه خود نظم دهید.نظم دادن به آشپزخانه شما می تواند دشوار باشد، خصوصاً وقتی هر روز از وسایل آن استفاده می کنید. به همین دلیل قفسه آشپزخانه می تواند برای شما بسیار مفید و کارآمد باشد! قفسه آشپزخانه Mensola برای نگه داشتن ادویه های شما طراحی شده است. این قفسه آشپزخانه به راحتی نصب شده و فضای ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)