پایه رول دستمال کاغذی Matino

ناموجود

برند:

کد کالا:
21345100

ویژگی های محصول

برچسب ها

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایه رول دستمال کاغذی Matino”

 

وزن 3 گرم
مدل

Matino

ابعاد

سانتی متر 20.5 x 10.5 x 74

جنس

استیل ضدزنگ

دیواری

خیر

زمینی

بله

سایر توضیحات

• ترکیبی از پایه رول دستمال کاغذی توالت و برس توالت شوی • پایه نگهدارنده سنگین مقاوم • قاب استیل ضدزنگ باکیفیت بالا • فرچه نرم و قابل تعویض

وزن

2500 گرم

پایه رول دستمال به همراه برس توالت‌شوی «ونکو» (Wenko) مدل «Matino» یکی از محصولات باکیفیت از این برند آلمانی است که از طراحی مینیمال و کاملا کارآمدی بهره می‌برد. این برس دارای یک پایه‌ی فلزی است که در مرکز آن محفظه‌ای برای ثابت ایستادن برس قرار گرفته است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول و طراحی آن، قسمتی است که به عنوان پایه رول دستمال کاغذی روی آن کار شده است. محصول فرچه‌ای نرم و باکیفیت دارد که قابل تعویض نیز هست. قاب و پایه محصول از جنس استیل ضدزنگ است که نشان از ماندگاری آن دارد. پایه علاوه بر مقاومت و ماندگاری کاملا سنگین است که به ثابت ایستادن محصول در محل مورد نظر نیز کمک می‌کند.

ابعاد کلی محصول cm 20.5 x 10.5 x 74 است که با توجه به اینکه ترکیبی از پایه رول دستمال کاغذی توالت و برس توالت‌شوی است، تقریبا فضای کمی اشغال می‌کند.

پایه رول دستمال کاغذی Matino ونکو

پایه رول دستمال کاغذی Matino

مشخصات

پایه رول دستمال کاغذی Matino ونکو ترکیبی از پایه رول دستمال کاغذی توالت و برس توالت شوی است. این محصول دارای پایه نگهدارنده سنگین و مقاوم بوده و زمینی است. این پایه رول دستمال کاغذی از استیل ضد زنگ ساخته شده است و فرچه برس توالت شوی آن نرم و قابل تعویض می باشد. همچنین وزن آن ۲۵۰۰ گرم و ابعاد آن ۲۰٫۵*۱۰٫۵*۷۴ سانتی متر است.

ویژگی ها

پایه رول دستمال به همراه برس توالت‌شوی «ونکو» (Wenko) مدل «Matino» یکی از محصولات باکیفیت از این برند آلمانی است که از طراحی مینیمال و کاملا کارآمدی بهره می‌برد. این برس دارای یک پایه‌ی فلزی است که در مرکز آن محفظه‌ای برای ثابت ایستادن برس قرار گرفته است. از مهم‌ترین ویژگی ‌های این محصول و طراحی آن، قسمتی است که به عنوان پایه رول دستمال کاغذی روی آن کار شده است. محصول فرچه‌ای نرم و با کیفیت دارد که قابل تعویض نیز هست. قاب و پایه محصول از جنس استیل ضد زنگ است که نشان از ماندگاری آن دارد. پایه علاوه بر مقاومت و ماندگاری کاملا سنگین است که به ثابت ایستادن محصول در محل مورد نظر نیز کمک می‌کند. ابعاد کلی محصول cm 20.5x 10.5x 74 است که با توجه به اینکه ترکیبی از پایه رول دستمال کاغذی توالت و برس توالت ‌شوی است، تقریبا فضای کمی اشغال می‌کند.

شخصیت شناسی با رول دستمال توالت

در آزمون شخصیت دستمال توالت، از دو هزار نفر در مورد جهت آویختن رول دستمال توالت آمار گرفته شد. طبق نتایج این آمار، افرادی که دستمال توالت را به رو (بیرون) آویزان می کنند، افراد پر جرات، سلطه گر، حاکم و با اعتماد به نفس بالایی هستند. این افراد بیشتر مدیر و رهبر هستند. بعضی از این دسته از افراد حتی جهت رول را در خانه دوستان و آشنایان عوض می کنند تا به جهت دلخواه خودشان باشد.

افرادی که ترجیح می دهند رول دستمال توالت به زیر (پشت) آویزان شود، شخصیت های مطیع، فروتن، منعطف و خون سرد دارند.

همچنین، جهت آویختن رول دستمال به درآمد افراد هم مرتبط است. ۷۳ درصد افرادی با درآمد کم، به جهت زیر آویزان می کنند، در حالی که ۶۰ درصد افرادی با درآمد بالا، رول دستمال را رو به بیرون آویزان می کنند.

دستمال توالت های خاص

با این که در سراسر جهان، دستمال توالت رایج همان دستمال توالت سفید ساده است، اما به طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند، مثلا دستمال های معطر، رنگی، شکل دار، و…

پایه رول دستمال کاغذی Matino

اما برخی دستمال های عجیب نیز تولید شده اند.

دستمال های استتار، که رنگ اطراف را به خود می گیرد.

دستمال های سودوکو، که در دستشویی بازی فکری کنید!

دستمال های شبرنگ، که در تاریکی و هنگام قطع برق به مشکل نخورید

دستمال های ۱۰۰ دلاری، که هر ورق آن اسکناس صد دلاری است!

دستمال های توالت ساخته شده از طلا، ابریشم، و…

لازم به ذکر است که علی رغم گران بودن این دستمال ها، همه آنها نهایتا با یک هدف ساخته می شوند و عاقبت همه آنها به یک جا ختم می شوند!

مسابقه ساخت لباس عروس با دستمال توالت

تا حالاهر سال در آمریکا مسابقه بهترین لباس عروس دستمال توالتی برگزار می شود که شرکت کننده ها باید فقط با استفاده از دستمال توالت، سوزن، چسب و نخ، لباس عروس درست کنند. جایزه ی نفر اول ده هزار دلار است، و نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب ۵۰۰۰، و ۲۵۰۰ دلار جایزه می برند. به دلیل لطیف و شکننده بودن مواد سازنده دستمال توالت کار با آن بسیار دشوار است، زیرا فیبرهای دستمال توالت ریزتر از فیبرهای دستمال های معمولی هستند، و به همین ترتیب، فیبرهای دستمال معمولی نیز به مراتب ریزتر از فیبرهای کاغذ هستند. جالب است که در این مسابقات لباس عروس های بسیار زیبایی ساخته می شوند که حتی بعضی عروس ها در عروسی هایشان می پوشند! علاوه بر لباس عروس، طراحان لباس با دستمال توالت لباس های زیبا و مجللی می سازند که جدیدا طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

پایه رول دستمال کاغذی Matino برند ونکو

یکی از ضروری ترین لوازمی که برای هر سرویس بهداشتی مورد نیاز است، پایه های نگهدارنده دستمال رول است. حال اگر این پایه همراه با محصول دیگری باشد که بتوانیم استفاده بهینه تری از فضا داشته باشیم، بسیار عالی خواهد بود. ونکو با طراحی های خلاقانه و زیبا در زمینه تولیدات اکسسوری های سرویس بهداشتی، علاوه بر در نظر گرفتن نیازهای شما، به زیبایی و استفاده بهینه از فضا نیز اندیشیده است. یکی از تولیدات خاص این شرکت پایه رول دستمال کاغذی Matino است. این محصول ترکیبی از پایه نگهدارنده دستمال کاغذی رول و برس توالت شوی است.

برند ونکو

ونکو یکی از برندهای مشهور جهانی در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است. این شرکت آلمانی با طراحی های زیبا و خلاقانه خود در این زمینه، به شهرتی جهانی دست یافته است.

محصولات منتخب

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.