خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات حمام و سرویس بهداشتی » مهم‌ترین کالاهایی که در ست سرویس بهداشتی باید باشد

مهم‌ترین کالاهایی که در ست سرویس بهداشتی باید باشد

مهم‌ترین_کالاهایی_که_در_ست_سرویس_بهداشتی_باید_باشد_

ست سرویس بهداشتی از قدیم در منازل ایرانی وجود داشته است. اما امروزه اهمیت خود را در وجه‌های مختلف به رخ دیگران می‌کشد. یک منزل زیبا و دلنشین قسمت‌های زیادی دارد که به دقت بالایی برای تزئین و دکوراسیون نیاز دارند. دکور داخلی از طرح، رنگ و چیدمان تشکیل می‌شود. اما قسمتی که ممکن است فراموش شود، سرویس بهداشتی است. این بخش از منزل نشان دهنده میزان بهداشت و دقت در تمیزی صاحب خانه خواهد بود. اگر شما نیز به دکور این قسمت اهمیت می‌دهید باید بدانید، یکی از وسایلی که می‌تواند به شما در طراحی و زیبایی خاص سرویس بهداشتی کمک کند، ست سرویس بهداشتی است. مجموعه‌ای از وسایل که در کنار وظایف مخصوص به خود، نقش بسیار مهمی در زیبایی این قسمت از منزل را بر عهده دارند. ست سرویس بهداشتی از تکه‌های مختلف تشکیل شده که در این مطلب از مجله ژرمن کالا به مهم‌ترین آن ها اشاره خواهیم نمود.

مهم‌ترین_کالاهایی_که_در_ست_سرویس_بهداشتی_باید_باشد_

چرا ست سرویس بهداشتی ضروری است؟

خانه‌ای زیبا تصور کنید که همه چیز در سر جای خود قرار گرفته است. زوایای دقیق مبلمان، پرده مناسب با رنگ و اندازه دقیق، وسایل مرتب با رنگ بندی درست در منزل به چشم می‌خورد. وارد سرویس بهداشتی یا حمام می‌شوید و یک چیز غریب شما را جذب می‌کند. بی نظمی یا رنگ و لعاب نامناسب در این قسمت را با یک نگاه ساده هم می‌توان متوجه شد. برخی از افراد این بخش از خانه را کم اهمیت می‌دانند یا فکر می‌کنند چون ممکن است کمتر در دید باشد چندان به طراحی نیاز ندارد. اول اینکه مهم‌ترین بیننده هر جای از خانه خود شما هستید و هر بخشی را برای لذت بردن خود آماده سازی کنید. دوم اینکه یک بخش ضعیف می‌تواند زیباترین قسمت‌های خانه را تحت شعاع قرار دهد و از جلوه آن بکاهد. پس برای این قسمت نیز یک ست سرویس بهداشتی زیبا و جذاب به کارتان خواهد آمد.

 

از طرفی نباید وسایل را مخصوصا در یک ست سرویس بهداشتی تنها به دلیل زیبایی خریداری نمود. تمامی وسایل شامل این ست که در ادامه معرفی می‌کنیم برای رعایت بهداشت و همچنین راحتی شما کاملا ضروری و کاربردی هستند.

 

چه وسایلی در ست سرویس بهداشتی باید باشد؟

انتخاب این لیست شاید برای برخی افراد به طور سلیقه‌ای انجام گیرد. از طرف دیگر فرهنگ و آداب متفاوت در کشور نیز باعث می‌شود تنوع وسایل ضروری در یک ست سرویس بهداشتی بیشتر گردد. در کنار آداب و رسوم، شرایط آب و هوایی نیز در نوع وسایل تاثیر گذار است. به همین دلیل در این بخش عمومی‌ترین وسایل ضروری را به شما معرفی خواهم نمود.

 

آینه

یک بخش جا مانده از ست‌های سرویس بهداشتی موجود در بازار آیینه است. معمولا آیینه را جدا از پک وسایل به فروش می‌رسانند. همین موضوع ممکن است برای ست کردن وسایل با آن از نظر رنگ و طرح مشکل ساز باشد. دلیل این جداسازی به تخصصی بودن تولید آیینه بازمی‌گردد. اگر دقت کرده باشید تمامی وسایل ست سرویس بهداشتی از یک جنس یکسان مانند پلاستیک فشرده، سنگ یا حتی چوب شکل می‌گیرد. این موضوع نیز به دلیل دستگاه‌های تزریق یکسان با قالب‌های متفاوت است که جنس محصول رامشخص می‌نماید. به همین دلیل قسمت شیشه‌ای آیینه برای تولیدکنندگان ست سرویس بهداشتی چندان جذاب نیست.

مهم‌ترین_کالاهایی_که_در_ست_سرویس_بهداشتی_باید_باشد_

فرچه

مهم‌ترین نکته حتی قبل از زیبایی برای یک سرویس بهداشتی یا حمام، تمیزی آن است. یک فرچه مناسب از نظر اندازه و همچنین میزان زبر بودن سر آن می‌تواند در فرایند پاکسازی این نقطه از منزل به شما کمک فراوانی نماید. در زمان خرید این محصول دقت نمایید که انحنای موجود در قسمت سر فرچه برای تمیز کردن سرویس مناسب باشد.

 

سطل زباله

دو قسمت اصلی برای نگهداشت زباله در خانه وجود دارد. یکی آشپزخانه و دیگری سرویس بهداشتی. دقت داشته باشید هر دو این بخش به دلایل مهمی باید به صورت مجزا از هم باشند. تمامی زباله‌های تولید شده در سرویس بهداشتی برای حفظ سلامتی و جلوگیری از انتشار بو باید در همان محل تا زمان تخلیه و برون رفت از منزل در همان محل نگهداری شود. به همین دلیل این وسیله را در لیست ضروری ترین وسایل ست سرویس بهداشتی آورده‌ایم.

 

جا مایع دستشویی و جاصابونی

شستن دست و صورت از مهم‌ترین کارهایی است که در بدو ورود به منزل، قبل و بعد از غذا خوردن و پس از استفاده از سرویس بهداشتی باید انجام شود. آلودگی‌های متعددی در همین 10 انگشت وجود دارد که به سرعت موجب بیماری انسان می‌گردد. پس بهتر است این کار مهم را در سرویس بهداشتی با یک جا مایع یا جا صابونی انجام دهید تا آلودگی از همان مسیر آب خارج شود.

 

در این مطلب از بلاگ ژرمن کالا به مهم‌ترین محصولاتی که باید در یک ست سرویس بهداشتی وجود داشته باشد پرداختیم. شما چه کالاهای ضروری دیگری را می‌شناسید که در این لیست وجود نداشت؟ برای خرید انواع ست سرویس بهداشتی از معتبرترین برندهای جهان به فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا مراجعه نمایید.

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم