گروه محصولات : دستکش قابلمه (دستگیره قابلمه) 2

دستکش قابلمه (دستگیره قابلمه)

چه زمانی که می خواهید غذایی ساده تهیه کنید و چه در فکر پخت شامی مفصل هستید، باید مسلح به دستکش قابلمه باشید. ژرمن کالا در این مورد نیز شما را تنها نگذاشته و دستکش های قابلمه باکیفیت اروپایی را در اختیار شما قرار داده است. با دستکش های قابلمه ژرمن کالا می توانید به آسانی قابلمه و یا ماهیتابه را از روی اجاق بلند کنید و یا ظرف پخت کیک یا غذایتان را از آون و ماکروفر خارج کنید. این دستگیره ها از دستان شما محافظت می کنند و به خوبی بر روی سطح ظروف قرار گرفته و مانع سرخردن و افتادن آن ها می شوند.
دستگیره قابلمه دو قلودستگیره قابلمه دو قلو

دستگیره قابلمه دو قلو

85,000تومان 72,250تومان

حفظ ایمنی در هر حرفه و شغلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع در امر آشپزی نیز مورد توجه بوده به خصوص که در حین آشپزی معمولا مواد در دمای بالایی پخته می‌شوند و ظروف پخت دمای زیادی دارند. محصول فوق برای همین منظور طراحی و تولید شده است. این دستگیره یکی از محصولات شرکت شناخته شده‌ی «ونکو» بوده که برای گرفتن و حمل ظروف داغ به خصوص قابلمه ط..

کیسه نان پارچه ای

کیسه نان پارچه ای

35,000تومان
کیسه نان پارچه ای

دغدغه ی بسیاری از ما پس از خرید نان و حتی سبزیجات، حمل آسان و درعین حال تازه رساندن نان با حداقل افت کیفیت  از درب نانوایی تا خانه بوده و هست.استفاده ازکیسه های پلاستیکی دشواری حمل،از بین رفتن طراوت و تازگی ،مضر بودن برای سلامتی به علت تماس مستقیم با نان داغ و نیز آسیب رساندن به محیط زیست را در پی دارد.کیسه نان wenko از جنس پنبه گزینه مناسبی ب..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)