جشنواره بهار 1400 ژرمن کالا

تا 30 درصد تخفیف

22 تا 31 خرداد

landing-index-bg

فقط در ژرمن کالا تجربه کنید!

ژرمن کالا این بار با جشنواره تخفیف بزرگی به بدرقه بهار می رود. تخفیفات استثنایی ژرمن کالا شامل محصولات بخش های مختلف بوده و بدون محدودیت بر روی تمام سفارشات انجام شده از این بخش ها اعمال می شود. جشنواره بهار 1400 ژرمن کالا از روز شنبه 22 خرداد آغاز و تا دوشنبه 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت. اگر به فکر نوسازی وسایل و اکسسوری های مختلف منزلتان هستید، این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

در جشنواره پایان فصل ژرمن کالا، تمام تشک ها طبی ژرمن کالا با تخفیف استثنایی ۳۰ درصد به فروش می رسد. این تشک های طبی محصول برند آلمانی دانلوپیلو از باسابقه ترین تولیدکنندگان کالای خواب اروپا هستند. سایر محصولات این برند معتبر و خوشنام شامل تاپر، بالش، لحاف و لتنرست ها مشمول تخفیف ۱۵ درصدی خواهند بود.

ژرمن کالا در این جشنواره تخفیفی ویژه برای لوازم بهداشتی منزل نیز در نظر گرفته است. تمام ست های سرویس بهداشتی ژرمن کالا شامل تخفیف 20 درصدی خواهند بود. ست های سرویس بهداشتی ژرمن کالا محصول برندهای آلمانی ونکو و کلین ولکه و برند سوییسی اشپیرلا هستند. از ست های کوچک تا ست های کامل 5 عددی، هر آنچه برای مجهز کردن سرویس بهداشتی خود نیاز داشته باشید در کلکسیون ست های سرویس بهداشتی ژرمن کالا خواهید یافت.

 

محصولات ژرمن کالا در قسمت مد و پوشاک، تمام نیازهای افراد در سنین مختلف را پوشش می دهد. از لباس های راحتی تا لباس و کفش مجلسی و از لباس های نوزادی تا لباس بزرگسالان، تمامی محصولات ژرمن کالا در این بخش، شامل تخفیف استثنایی 20 درصدی خواهد بود.

 

هیچ چیز به اندازه اکسسوری های آشپزخانه ی خوب و کارامد نمی تواند آشپزی را برای شما، آسان و لذتبخش کند. کلکسیون اکسسوری های آشپزخانه ژرمن کالا مجموعه ای از بهترین های بازار اروپاست. به تمام محصولات این بخش در جشنواره بهار 1400، تخفیف 15 درصدی تعلق خواهد گرفت. 

چرا ژرمن کالا؟

money-back-qaranty

خرید ارزان و مستقیم از بازار اروپا

europe-good

تنوع بالای محصولات و برندها

fast-delivery

ارسال بیش از 4000 نوع کالا به سراسر ایران

support

پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش

تخفیف شگفت انگیز

تا 30% درصد تحفیف ویژه

جشنواره پایان فصل بهار

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و محصولات جدید ژرمن کالا با ما تماس بگیرید