زیر تشک

راهی غیر از استفاده از زیر تشک برای زیر سازی تشک و تنظیم ارتفاع آن نیست. این امر در تهیه کالای خواب افراد بیماری که توانایی جابجایی از تخت خواب را ندارند بسیار مهم است تا بتوانند برخی مواقع بیداری زیر سر خود را بلند کنند یا گاهی اوقات برای کاهش فشار و ریلکس کردن بدن، زیر پا را بالا ببرند. تنها با زیر تشکی به راحتی تخت دلخواه خود را بدست آورید و هر طور که راحت تر هستید، آن را برای استراحت یا خواب شبانه تنظیم کنید.

نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که اگر کفی تخت را بیش از 25 درجه خم می کنید، بهتر است از تشک های لاتکس و مموری فوم استفاده کنید تا به راحتی پاسخگوی ای جابجایی باشند. چراکه قابلیت انعطاف این تشک ها بسیار بیشتر از سایر زیرانداز ها میباشد و به راحتی زیر تختی را پوشش می دهد.

زیر تشکی یا کفی تخت چیست و چه مزایایی دارند؟

زیر تشک (beds frames) یا کفی تخت (beds bases) پایه و نگهدارنده ایست که تشک ها بر روی آن قرار می گیرند. در ساده ترین نوع زیر تشکی ها صفحه های چوبی مسطحی هستند که به صورت سنتی زیر تشک قرار می گرفته اند. امروزه تغییرات زیادی در زیر تشکی ها ایجاد شده و کفی تخت نئوپان سابق جای خود را به زیر تشک های مدرن تر داده اند.

شاید در نگاه اول زیر تشکی یا کفی تخت کالای مهمی به نظر نرسد! اما زیر تشکی نیز به اندازه تشک در راحتی و کاهش فشار از روی بدن هنگام خواب تاثیرگذار است. یک تشک خوب بر روی یک زیر تشک فلزی یا چوبی با کیفیت و قابل تنظیم، علاوه بر راحتی باعث دوام بیشتر کالای خواب شما می شود.

این زیر تشک ها عمدتا قابلیت تحرک داشته و به دلیل ساختار آن سازگاری بهتری با تشک ها دارند. یکی از مرغوب ترین کلکسیون های کفی تخت موجود در بازار اروپا متعلق به برند آلمانی دانلوپیلو است.

جنس و ارتفاع زیر تشکی های آلمانی دانلوپیلو

زیر تشک های باکیفیت دانلوپیلو عموما از چوب بامبو ساخته شده اند. چوب بامبو چوبی بسیار مستحکم و مقاوم است که با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است. این کفی تخت به دلیل ساختار نواری اش، امکان گردش هوا در زیر تشک را فراهم کرده و باعث ایجاد فضایی مطبوع حین خواب می شود.

ارتفاع این کفی تخت خارجی در قسمت بالا و پایین (سرشانه و زیرپا) را می توان بنا بر نیاز فرد تغییر داد. این ارتفاع تا 20 سانتی متر قابل تغییر است و به صورت الکتریکی یا دستی انجام می شود. تغییر ارتفاع می تواند شرایط راحت تری را برای فرد حین خواب فراهم کند و منجر به کاهش دردهای مزمن مفصلی شود.

ویژگی زیر تشکی های دانلوپیلو

از جمله مهم ترین ویژگی های این کفی تخت های خارجی تنظیم ارتفاع در بالا تنه و پایین تنه است. با استفاده از این ویژگی می توانید با توجه به وضعیتی که به آن نیاز دارید، ارتفاع زیر تشک خود را با استفاده از اهرم مکانیکی و جک فلزی آن تغییر دهید و به مقدار مورد نظر ارتفاع زیر سر یا زیر پا را تنظیم نمایید.

بیشترین ارتفاعی که می توان تنظیم نمود ۳۵٫۵ سانتی متر است. فریم زیر تشک از چوب بامبو و دارای چوب دو لایه در قسمت میانی آن است و گوشه های آن سیلیکونی می باشد.

برتری زیر تشک های آلمانی دانلو پیلو

کفی تخت دانلو پیلو از چوب بامبو ساخته شده که نسبت به سایر چوب ها از استحکام بالاتری برخوردار است. ارتفاع زیر تشک دانلو پیلو در ناحیه سر و پا را می توان با کمک اهرم های تعبیه شده در کنار زیر تشک تخت خواب متناسب با نیاز شخصی تغییر داد. زیر تشکی های دانلو پیلو را می توانید با قیمتی اقتصادی و گارانتی 2 ساله از ژرمن کالا خریداری نمایید.

اما ویژگی های این زیر تختی فقط به موارد گفته شده در بالا محدود نمی شود و در زیر به مهم ترین آنها اشاره کرده ایم از جمله:

 • تحمل وزن متنوع از 125 تا 160 کیلوگرم؛
 • تنوع بسیار در سایز؛
 • نصب بسیار آسان؛
 • قابلیت تنظیم ارتفاع در ناحیه سر و پا؛
 • کمک به کاهش دردهای ناحیه ستون فقرات؛
 • جنس از چوب بامبو؛
 • دارای چوب دو لایه در بخش میانی؛
 • مقاوم در برابر آب؛
 • و آنتی باکتریال بودن آن.

بادوام ترین زیر تشکی ها را اینجا بیابید

ناگفته نماند این کالا به دلیل عدم اطلاع رسانی از ویژگی های منحصر به فردش چندان در ایران شناخته شده نیست و متاسفانه شناخت کافی از آن دردسترس مردم نبوده است.

ژرمن کالا که به صورت تخصصی در حوزه کالای خواب فعالیت می کند سعی کرده به کمک شما بیاید که خوابی آرام را تجربه کنید. ضمنا این زیر تشک علاوه بر اینکه مناسب برای همه افراد و در همه سنین می باشد، اختصاصی برای افراد سالمند و کسانی که از دردهای مزمن و ستون فقرات رنج می برند در کشور آلمان تولید شده و از طریق مجموعه ژرمن کالا در ایران عرضه می شود.

ارتفاع قسمت زیر سر و زیر پای انواع زیر تختی ها قابل تنظیم می باشد و در نمونه های تنظیم برقی و دستی موجود می باشند.

 • برندها


 • برندها

در حال نمایش 26 نتیجه

زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی و کفی تشک زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_آلمان زیرتشک_دانلوپیلو_آلمان
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
حراج
زیر_تشکی_دانلوپیلو_ کفی تشک آلمانی
حراج
زیر_تشک_دانلوپیلو_ زیر_تشک_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دونفره_دانلوپیلو_ زیرتشک دانلوپیلو
حراج
زیر_تشک_دانلوپیلو_ زیرتشک آلمانی اصل
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک kontiflex
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک بامبو زیر تشک طبی
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_7 زیرتشکی_دانلوپیلو_
زیر تشکی آلمانی دانلوپیلو با ظرفیت بیش از 150 کیلو گرم فلزی زیرتشکی_دانلوپیلو_
زیر تشک آلمانی دانلوپیلو با تحمل کمتر از 150 کیلو گرم چوبی زیرتشک_دانلوپیلو_
زیرتشک_یک_نفره_دانلوپیلو_ کفی تخت بامبو
زیر تشک دانلوپیلو ۱۴۰x200 مدل Electrical
زیرتشک_دانلوپیلو_ 90x190کفی تشک
زیر_تشک_دانلوپیلو_سایز_190x140_