امروزه با توجه به افزایش قیمت و نیز تغییرات زیاد در قیمت محصولات خواب طبی، بسیاری از افراد مایلند هزینه کالای خواب خود را به صورت قسطی پرداخت نمایند. گرچه اغلب فروشندگان تخفیف های ویژه و یا ارسال رایگان را به خریداران پیشنهاد می کنند، اما امکان خرید به صورت اقساطی بسیار مقرون به صرفه تر است. تشک و به خصوص تشک طبی از برند های خارجی اصلی با توجه به شرایط واردات و خرید آنها با ارز خارجی، قیمت تمام شده بیشتری در بازار ایران دارد.

مجموعه ژرمن کالا تشک های خود را برای افرادی که شرایط خاص پزشکی دارند و مایل به استفاده از تشک های باکیفیت لاتکس هستند و در قبال آن توانایی پرداخت نقدی کل مبلغ تشک را ندارند، امکان خرید قسطی تشک را فراهم کرده است.

مدل های تشک طبی فروشگاه ژرمن کالا برای فروش اقساطی

تشک های طبی دانلوپیلو با استفاده از فناوری لاتکس طبیعی، مموری فوم و در مدل های الگانس از فنر پاکتی و ترکیب آنها استفاده شده است. منافذ درون لاتکس امکان گردش هوا و ایجاد تعادل دمایی در طول شب را فراهم می سازند. از سوی دیگر اندازه و تعداد این حفره ها در مناطق مختلف تشک متفاوت است، طوری که این مناطق دارای نظر نرمی و سفتی متفاوت هستند.

این ویژگی به افزایش راحتی هنگام خواب و کاهش فشار از روی بدن کمک می کند. لازم به ذکر است علاوه بر خاصیت ضد حساسیت لاتکس، در ساخت تشک دانلوپیلو از فناوری Actipro نیز استفاده شده است که این تشک را در برابر عوامل آلرژی زا و دیگر آلودگی ها مصون می سازد.

تشک طبی از برند های خارجی این مجموعه، شامل چند مدل زیر می باشد:

مدل های تشک تخت خواب

 تشک پریمیوم (DO Dougel Premium)

 الگانس (Aerial TFK Elegance)

 لکسوس (DO Duogel Luxus)

 استلا (Stella)

 پرینسس (Princess)

⇐شرایط پرداخت قسطی به چه صورت است؟


برای خرید قسطی کالای خواب (تشک و زیر تشک) کافی است یک سوم مبلغ را به صورت نقد و مابقی را در اقساط شش ماهه پرداخت کنید. داشتن دسته چک معتبر و اعتبار سنجی آن توسط تیم فروش ژرمن کالا الزامی است.

مراحل خرید قسطی تشک

برای سفارش تشک طبی خود به صورت خرید قسطی، سه مرحله ساده زیر مورد نیاز است. در کمترین زمان قرارداد پرداخت قسطی شکل خواهد گرفت و تشک طبی مورد نظر برای شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

√ مرحله اول: انتخاب تشک و تعداد آن

در ابتدا مدل تشک مورد نیاز خود را انتخاب کنید. محدودیتی برای تعداد تشک وجود ندارد و شما می توانید از یک عدد تا بیش از 10 عدد تشک را سفارش دهید و مبلغ نهایی با توجه به شرایط پرداخت قسطی به صورت یک سوم نقد و الباقی در نهایت 6 فقره چک قسط بندی می شود.

√ مرحله دوم: اعتبار سنجی

در این مرحله، شما اطلاعات شخصی و بانکی خود را در فرم های مربوطه در صفحه خرید اقساطی سایت ژرمن کالا وارد می کنید. سپس توان اعتباری حساب بانکی شما توسط کارشناسان اعتبارسنجی ژرمن کالا بررسی می شود.

خرید اقساطی به وسیله چک انجام می شود. با این وجود نیاز است شما علاوه بر شماره حساب جاری دسته چک خود یک شماره حساب دیگر را نیز تحت عنوان شماره حساب حقوق یا پس انداز، در فرم وارد نمایید. اغلب افراد در کنار حساب جاری خود از شماره حساب دیگری برای پس انداز پول خود استفاده می کنند.

این حساب معمولا گردش مالی بالاتری داشته و بنابراین از اعتبار بیشتری برخوردار است. در صورتی که کارشناس اعتبار سنجی، توان اعتباری حساب جاری شما را فاقد حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضا تشخیص دهد از قدرت حساب پس انداز یا حقوق شما جهت رسیدن به حد نصاب قبولی استفاده می نماید.

پس از پر کردن فرم ها، منتظر تماس از سوی تیم پشتیبان ژرمن کالا باشید.

√ مرحله سوم: خرید و سفارش

پس از تایید اعتبار از سوی کارشناسان ژرمن کالا، شما می توانید نسبت به انتخاب و خرید تشک خود اقدام کنید. خرید قسطی در سایت ژرمن کالا تنها برای دو کالای خواب تشک و زیر تشک (لتنرست/کفی تخت) مقدور است.

هنگام خرید باید یک سوم مبلغ فاکتور را پرداخت کرده و مابقی را به صورت اقساط 6 ماهه بدون سود پرداخت کنید.

سفارش کالا

  • اطلاعات شخصی

  • آدرس

  • اطلاعات بانکی