خرید قسطی تشک طبی

امروزه با توجه به افزایش قیمت و نیز تغییرات زیاد در قیمت کالاها و خدمات، بسیاری از افراد مایلند کالای خواب خود را به صورت قسطی خریداری نمایند. گرچه اغلب فروشندگان تخفیف های ویژه و یا ارسال رایگان را به خریداران پیشنهاد می کنند، اما امکان خرید به صورت اقساطی و بدون سود از رواج کمتری برخوردار است.

مدل های تشک طبی فروشگاه ژرمن کالا برای فروش اقساطی

تشک های طبی دانلوپیلو با استفاده از فرآوری لاتکس طبیعی و بدون استفاده از فنر تهیه می شوند. منافذ درون لاتکس امکان گردش هوا و ایجاد تعادل دمایی در طول شب را فراهم می سازند. از سوی دیگر اندازه و تعداد این حفره ها در مناطق مختلف تشک متفاوت است طوری که این مناطق دارای نظر نرمی و سفتی متفاوت هستند.

این ویژگی به افزایش راحتی هنگام خواب و کاهش فشار از روی بدن کمک می کند. لازم به ذکر است علاوه بر خاصیت ضد حساسیت لاتکس، در ساخت تشک دانلوپیلو از فناوری Actipro نیز استفاده شده است که این تشک را در برابر عوامل آلرژی زا و دیگر آلودگی ها مصون می سازد.

تشک طبی از برند های خارجی این مجموعه، شامل چند مدل زیر می باشد:

  1. پریمیوم (DO Dougel Premium)
  2. الگانس (Aerial TFK Elegance)
  3. لکسوس (DO Duogel Luxus)
  4. استلا (Stella)
  5. پرینسس (Princess)

برای خرید اقساطی و بدون سود کالای خواب چه کنیم؟

مرحله اول: اعتبار سنجی

در این مرحله، شما اطلاعات شخصی و بانکی خود را در فرم های مربوطه در صفحه خرید اقساطی سایت ژرمن کالا وارد می کنید. سپس توان اعتباری حساب بانکی شما توسط کارشناسان اعتبارسنجی ژرمن کالا بررسی می شود.

خرید اقساطی به وسیله چک انجام می شود. با این وجود نیاز است شما علاوه بر شماره حساب جاری دسته چک خود یک شماره حساب دیگر را نیز تحت عنوان شماره حساب حقوق یا پس انداز، در فرم وارد نمایید. اغلب افراد در کنار حساب جاری خود از شماره حساب دیگری برای پس انداز پول خود استفاده می کنند.

این حساب معمولا گردش مالی بالاتری داشته و بنابراین از اعتبار بیشتری برخوردار است. در صورتی که کارشناس اعتبارسنجی، توان اعتباری حساب جاری شما را فاقد حدنصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضا تشخیص دهد از قدرت حساب پس انداز یا حقوق شما جهت رسیدن به حد نصاب قبولی استفاده می نماید.

پس از پر کردن فرم ها، منتظر تماس از سوی تیم پشتیبان ژرمن کالا باشید.

مرحله دوم: خرید

پس از تایید اعتبار از سوی کارشناسان ژرمن کالا، شما می توانید نسبت به انتخاب و خرید کالای خواب خود اقدام کنید. خرید اقساطی در سایت ژرمن کالا تنها برای دو کالای تشک و زیرتشکی (لتنرست) مقدور است.

هنگام خرید باید یک سوم مبلغ فاکتور را پرداخت کرده و مابقی را به صورت اقساط 6 ماهه بدون سود پرداخت کنید.

 

سفارش کالا

  • اطلاعات شخصی

  • آدرس

  • اطلاعات بانکی