بالش طبی

بالش طبی یک کالای خواب راحت و بالشی درمانی برای حفظ تراز مهره های گردن با ستون فقرات جهت کاهش درد و فشار است. حمایت یک بالش ارتوپدی از گردن، سر و شانه شما، باعث کاهش گردن درد و کمک به خواب سالم می شود. در صورت استفاده از بالش ارتوپدی و تشک طبی روی تخت خواب خود، قطعا علاوه بر داشتن بهترین کالای خواب در بستر خواب شبانه، به سلامت جسم خود نیز کمک خواهید کرد. لاتکس به عنوان بهترین کیفیت در بالش و تشک های طبی، می تواند بهترین انتخاب شما در خرید بالش طبی باشد؛ حتی انتخابی بهتر از مموری فوم.

مقدمه ایی بر معرفی بالش طبی

بالش ها یکی از حساس ترین و مهم ترین اقلام در میان کالای خواب هستند. اندازه، شکل و جنس مناسب بالش بستگی به عادات خواب فرد، اندازه بدن وی و نیز ناراحتی ها و مشکلات جسمی فرد دارد. برای حفظ سلامت و بهداشت خواب بهتر است از بالش طبی ساخته شده از مواد طبیعی و ضد آلرژی استفاده شود.

بالش طبی لاتکس طبیعی دانلوپیلو راه حلی مناسب برای جلوگیری از حضور و تجمع قارچ ها، آلودگی ها و آلرژن ها است. این بالش ها نیاز به شستشوی مداوم ندارند و صرفا لکه گیری آن ها و شستشوی روکش برای حفظ بهداشت و رفع آلودگی کافی است.

اگر به دنبال بالشی با طول عمر زیاد، نگهداری آسان و با خواص هایپوآلرژیک و ضد قارچ هستید، بدون شک بالش لاتکس دانلوپیلو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این نکته را نیز فراموش نکنید که در صورتی که از تشک طبی استفاده می کنید؛ بهترین بالش برای تکمیل یک کالای خواب استاندارد، بالش طبی است.

اهمیت بالش طبی در کالای خواب استاندارد

خواب کافی و مناسب یکی از مهم ترین عوامل سلامتی هر انسانی است که موجب نشاط ما در طول روز میباشد. خستگی یا بد خواب شدن در زمان خواب باعث کلافگی و خستگی شده و راندمان کاری و فعالیت های روزانه ما را تحت شعاع قرار میدهد.

یکی از عواملی که باعث بد خوابی می شود، بالش نامناسب است! بخصوص برای افرادی که دچار آرتروز و یا دیسک گردن می باشند. بالش طبی بر خلاف بالش های معمولی فشاری به ستون فقرات وارد نکرده و ناحیه گردن را پوشش میدهد همچنین گردن را در یک تراز مناسب با بدن قرار میدهد. این امر سبب می‌شود تا نقاط فشار در گردن، شانه‌ها و پشت برداشته شود و طی این جریان خواب راحت‌تری خواهید داشت.

برتری بالش طبی دانلو پیلو آلمان

بالش طبی آلمانی به خصوص برندی مانند دانلو پیلو از لاتکس طبیعی ساخته شده است که با محیط سازگار است. این بالشها طراحی ارگونومیکی که دارد باعث می شود سر و گردن به خوبی روی بالش در یک راستا قرار بگیرد و قوسی که در وسط بالش طراحی شده کمک می کند تا سر به اندازه مورد نیاز در بالش فرو رود.

عواملی که انتخاب این بالش را عقلایی کرده اند شامل موارد زیر می باشند:

  • آنتی باکتریال بودن؛
  • آنتی آلرژی بودن؛
  • و همچنین سهولت در شستشوی رویه بالش با زیپی که در کنار آن طراحی شده است و می توانید به راحتی آن را جدا کرده و در ماشین لباسشویی قرار دهید.

بالش طبی لاتکس چیست و چه مزایایی دارد؟

لاتکس فناوری است که از عصاره درخت کائوچو به دست می آید که برای تولید لباس، تشک و دستکش نیز از آن استفاده می شود منافذی روی لاتکس بالشت آلمانی طراحی شده است که باعث تنظیم رطوبت و تنفس بهتر بالشت می شود.

مزایای بالش طبی لاتکس:

  • لاتکس به کار رفته در این بالش ها موجب شده این بالش طبی، آنتی باکتریال و آنتی آلرژی بوده و برای مبتلایان به آسم و آلرژی بسیار مناسب باشد؛
  • بر روی لاتکس منافذی طراحی شده که باعث گردش هوا در بالش می شود و از بو گرفتن آن جلوگیری می کند؛
  • انعطاف پذیری بالش طبی آلمانی باعث می شود که تا ستون فقرات شما در یک راستا به طور طبیعی قرار بگیرد واز فشار به سر و گردن شما جلوگیری می کند؛
  • و همچنین این بالش، بهترین بالش برای یک خواب راحت است.

معجزه بالش طبی برای دیسک و آرتروز گردن

تعداد قابل توجهی از دردهای ستون فقرات مربوط به گردن است که شامل دیسک و آرتروز گردن میباشد. عوامل موثری این بیماری ها را تشدید میکند که یکی از آنها ارتفاع بالش است. بالش های طبی برای جلوگیری درد در ناحیه گردن طراحی شده اند که ارتفاعی بین چهار تاده سانتی متر دارند که گردن را در راستای ستون فقرات قرار دهد.

بالا یا پایین تر قرار گرفتن گردن نسبت به سایر اعضای بدن سبب آسیب و تشدید دردهای عضلانی میشود. نرمی بالش گردنی باید مناسب باشد؛ نه آنقدر نرم که ویژگی های درمانی و محافظتی خود را از دست بده و نه انقدر سفت که حرکات گردن را محدود کند.

بالش طبی مخصوص دیسک و آرتروز بایستی انقباض عضلات گردن در هنگام ایستادن، نشستن یا دراز کشیدن محافظ مناسبی برای فرد است. این نوع بالش ها انقباضات عضلات گردن را تسکین می دهد و از وخیم شدن این بیماری ها جلوگیری میکند.

بالش های ژرمن کالا از بهترین بالش های طبی بازار

در صورتی که با مزایای بالش طبی آشنا شدید و می خواهید یک بالش طبی مناسب در کالای خواب خود اضافه کنید، به مشتریان ما بپیوندید. تمام انواع بالش ها و روبالشی ها از بهترین برند های آلمانی و ترکی هستند و کیفیت آنها کاملا ضمانتی می باشد.

  • برندها


  • برندها

در حال نمایش 10 نتیجه

بالش لاتکس دانلوپیلو PIRELLI بالش لاتکس دانلوپیلو PIRELLI
بالش_دانلوپیلو_طبی بالش_دانلوپیلو_آلمان
بالش_اکتیوژل_دانلوپیلو بالش_دانلوپیلو_اکتیوژل
بالش لاتکس دانلوپیلو AquaLite
بالش طبی دانلوپیلو Aqua 3 بالش طبی دانلوپیلو Aqua 3
بالش دانلوپیلو Latex Pillow Softy Premium بالش دانلوپیلو Latex Pillow Softy Premium
بالش_دانلوپیلو_اریال بالش_دانلوپیلو_کودک
بالش لاتکس دانلوپیلو مدل Acti Gel Konturkissen بالش لاتکس دانلوپیلو مدل Acti Gel Konturkissen
بالش_دانلوپیلو_آلمانی بالش طبی
بالش پیرلی کد بالش