لحاف یکی از لوازمی است که در کنار تشک مناسب می تواند خوابی راحت و آرام را برای شما تضمین کند، نکته مهم در خرید لحاف، توجه به جنس داخل و کیفیت پارچه لحاف است.  و استاندارد را از ژرمن کالا تهیه کنید.

جایگاه لحاف در کالای خواب

به مجموعه لوازمی چون تشک٬ لحاف٬‌ بالش و… کالای خواب گفته می شود. خرید یک کالای خواب راحت که آسایش شما را فراهم آورد نیازمند بررسی دقیق است و خرید لحاف نیز از قانون مستثنی نیست، چرا که کیفیت خوب لحاف، مانع از ایجاد حساسیت می شود.

بهترین لحاف چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال خرید یک لحاف لوکس به مانند آنچه در هتل ها و اقامتگاه های بزرگ و مجلل استفاده می شود، هستید لحاف های دانلوپیلو ساخته شده از کرک و پر مرغابی مناسب شما خواهد بود. سبکی، نرمی و شکل اسفنجی این لحاف ها حس اقامت در یک هتل مجلل را برای شما تداعی خواهد کرد و از بهترین گزینه های برای استفاده روی تخت خواب هایی است که تشک طبی دارند.

این لحاف ها علاوه بر گرم نگه داشتن و پوشش مناسب بدن، به دلیل سبکی، امکان حرکت راحت بدن در هنگام خواب را برای شما فراهم می کنند. خوشبختانه محصولات این برند مطرح اروپایی در دسترس خریداران ایرانی نیز قرار گرفته است.

برتری لحاف های آلمانی

می توانید محصولات سرویس لحاف خوب از برند آلمانی دانلوپیلو و لحاف های ترک بی نظیر را از سایت ژرمن کالا خریداری کنید؛ ما بهترین کیفیت را تضمین می کنیم.

لحاف یکی از کالاهای اساسی خواب است که از دیرباز در ایران زن ها به دوخت و دوز آن مشغول بودند. بعدها مردها این هنر را از همسران خودد به عاریه گرفتند و وارد بازار کردند. جنس لحاف های مدرن اروپایی عموما از پر و یا پلی استر هستند که با توجه به نیاز خود جنس مورد نظر را انتخاب میکنید.

همان طور که میدانید لحاف هایی که از پلی استر پر شده اند برای سرما و زمستان مناسب هستند و به راحتی می توانید در دمای 30 درجه با ماشین لباسشویی و یا با دست بشویید.

لحاف پر چه مزیتی دارد؟

محتویات لحاف پر معمولا از کرک و پر مرغابی تهیه شده است که البته این به صورت درصدی میباشد و هر چه میزان پر استفاده شده در آن لحاف بیشتر باشد طبیعتا قیمت ان نیز بالاتر میرود. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که رویه بیرونی لحاف حتما از جنس پنبه خالص باشد که علاوه بر نرمی، لطافت و گرما را منتقل کند.

لحاف پر برای افرادی که دچار بی خوابی های شبانه هستند مفید می باشد زیرا با نگه داشتن گرمای بدن، خواب را به مرحله عمیق تری می برد و سنگینی آن مانع از حرکات بی مورد در طول شب می شود. البته توجه داشته باشید این راهکار برای کسانی است که با گرما مشکلی ندارند.

اصول صحیح نگهداری لحاف

طبیعتا برای افزایش طول عمر هر کالایی ما موظف هستیم تا به درستی از آن مراقبت کنیم. بنابراین انواع لحاف گران قیمت آلمانی نیز از این امر مستثنا نیستند. لحاف پر و لحاف پلی استری را میتوان هم به صورت دستی و هم در ماشین لباسشویی با دمای 30 درجه شست اما به این نکته توجه کنید که چون اغلب لحاف ها بدون روکش هستند تا شما بتوانید به سلیقه خود آنها را روکش کنید در اولین مرحله بعد از خرید لحاف، حتما آنها را کاور کنید.

نکته دوم و مهم اینکه هر دو تا سه ماه یکبار لحاف خود را بشویید به خصوص برای کسانی که بیماری آسم و آلرژی دارند این شست و شوی دوره ای موجب میشود که گرد و خاک و آلودگی از سطح لحاف شما از بین برود .

تمام انواع لحاف، ملحفه، کاور تشک و پتو های ژرمن کالا از برند های اصلی ترکی و آلمانی هستند و به شما تضمین می دهیم که بهترین خرید را در کالای خواب خواهید داشت.

 


  • برندها

  • جنس

  • گنجایش

نمایش 1–32 از 49 نتیجه

روتختی دونفره روتختی مادام کوکو
پتو انگلیش هوم پتو ترک
پتو تکنفره پتو بنفش
تشک میهمان
خرید تشک مهمان
محافظ تشک
حراج

محافظ تشک یک نفره دانلوپیلو ۱۹۰×۹۰ مدل ordinary

موجود
1,400,000 تومان
1,120,000 تومان
1,120,000 تومان
روتشکی دانلوپیلو
خرید روتشکی دانلوپیلو
روتشک دانلوپیلو آلمان
لحاف پلی استر دونفره
حراج
لحاف پلی استر دانلوپیلو
لحاف دانلوپیلو آلمان
لحاف پر لحاف آلمانی
لحاف پر دانلوپیلو لحاف آلمانی
دانلوپیلو آلمان لحاف پر غاز
فروش لحاف آلمانی
لحاف پر غاز
خرید لحاف آلمانی پر
دانلوپیلو آلمان
لحاف آلمانی دانلوپیلو
روکش تشک با روبالشی روکش تشک سبز ترک
ر.تختی 160x200 انگلیش هوم روتختی دونفره انگلیش هوم
پتو_انگلیش_هوم_دورو پتو_انگلیش_هوم_طرح_برگ
پتو_مادام_کوکو_ترک پتو_ترک_مادام_کوکو
پتو_ترک_تکنفره پتو_هندی_تکنفره
پتو_لطیف_ترک پتو_ترک_راه_راه
پتو_دو_نفره_انگلیش_هوم_ پتو_دو_نفره_انگلیش_هوم_
پتو_انگلیش هوم_ پتو_انگلیش هوم_
پتو_دو_نفره_سایز_200x200_انگلیش_هوم_
پتو_یکنفره_سایز_150x200_انگلیش_هوم_ پتو_یکنفره_سایز_150x200_انگلیش_هوم_
پتو_دو_نفره_سایز_200x220_انگلیش_هوم_ پتو_دو_نفره_سایز_200x220_انگلیش_هوم_
پتو_سایز_200x220_انگلیش هوم_ پتو_سایز_200x220_انگلیش هوم_