کاور تشک

اگر نمی خواهید تنها با افتادن چند قطره شیر یا یک قالب کیک کوچک روی تشک، مجبور به شستن کل تشک شوید، کاور تشک بهترین گزینه است. ملحفه کاور تشک به راحتی قابل نصب و شستشو با ماشین لباسشویی است و از زرد و کثیف شدن تشک تخت خواب جلوگیری کرده و با حفظ بهداشت، مانع رشد میکروب روی تشک می شود. کاور مانند پد تشک سطح محل خواب شما را به صورت کامل می پوشاند و از ملزومات حفظ نظافت کالای خواب شما خواهد بود.

عدم آب رفتن بعد از شستشو، مقاومت بالا و جنس ضد حساسیت از ویژگی های یک کاور تشک با کیفیت مانند نمونه های شیک برند ترکیه ای ژرمن کالا است.

کاور تشک چیست و چه کاربردی دارد؟

کاور تشک ها که به صورت ملحفه کشدار برای محافظت از تشک هستند، از مهم‌ترین وسایل و تجهیزات بهداشتی کالای خواب است. چرا که آنها فاصله‌ای کافی و مناسب را بین بدن شما و تشک‌هایی که عمدتا رویه‌های غیر قابل شستشو دارند، می‌سازند.

اگر یادتان باشد تشک های قدیمی از یک پارچه نازک استفاده می کردند تا بتوانند به راحتی آن را جدا و تمیز کنند. یا بالش ها را می بینید که با یک روبالشی پوشانده شده اند. کاور تشک نیز دقیقا مانند این ملحفه ها، نقش پوشش تشک را دارد.

حفظ نظافت، شستشوی ساده با ماشین لباسشویی، عدم آسیب دیدن پوست و محافظت از تشک، کاربرد های یک کاور تشک مناسب است.

راهنمای خرید کاور تشک مناسب

برای انتخاب یک رو تشکی مناسب باید دقت داشته باشید:

  • روتشکی 100 درصد از جنس پنبه باشد که در تابستان‌ها خنک و در زمستان‌ها گرم باشد. علاوه بر این‌ها جنس پنبه باعث می‌شود که عرق نکنید و در طول شب خوابی آرام داشته باشید؛
  • اگر در مناطق شرجی زندگی می‌کنید و یا رطوبت محیط‌تان بالاست، توجه به جنس روتشکی بسیار حائز اهمیت خواهد بود؛
  • حتما به دوخت کش دور تخت توجه کنید که مرتب و تمیز انجام شده باشد که به مرور زمان نخ های آن باز نشود؛
  • کش دور کاور باعث میشود ملحفه تشک جمع نشود، حالت خود را از دست ندهد و در نتیجه همواره روی تخت شما صاف و مرتب باشد؛
  • بنابراین کش‌های به کار رفته بایستی بسیار با کیفیت باشند که به مرور زمان کشسانی خود را از دست ندهند.

بهترین راه شستشو و تمیز کردن ملحفه محافظ تشک

انواع ملحفه تشک از جنس های مختلفی تولید میشوند و برای شستن هر کدام باید به کاتالوگ محصول و شناسنامه محصول مراجعه کنید که معمولا اکثر ملحفه ها را به دو روش دستی یا ماشینی میتوان شست.

برای شستشوی ماشینی باید ملحفه ها را جدا از سایر البسه داخل ماشین گذاشت. با این کار رنگ لباس های دیگر را نمیگیرد و کمتر چروک می شود. درجه دمای آب را بر روی سی درجه تنظیم کنید. برای خوب شسته شدن روتختی یا ملحفه تشک باید فضای کافی در ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.

پس تعداد زیادی ملحفه تشک در ماشین قرار ندهید. فراموش نکنید ملحفه های خود را حتما دو هفته ای یکبار بشویید و اگر زیاد عرق می کنید هفته ای یکبار این کار را انجام دهید تا از رشد باکتری در رختخواب خود جلوگیری کنید و سبب ایجاد و یا تشدید آلرژی نشود.

اصالت کاور تشک فروشگاه ژرمن کالا

تمام ملحفه و کاور تشک فروشگاه ژرمن کالا از برند های ترکی اصلی می باشند که بهترین برند های تولید و عرضه انواع کالای خواب هستند. با خرید ملحفه های با کیفیت یک خواب خوش را در اتاق خواب خود تجربه کنید و هر گونه تهدیدی در نظافت کالای خواب را از بین ببرید.

  • برندها


  • برندها

در حال نمایش 6 نتیجه

کاور تشک کاور تشک انگلیش هوم
روتشکی ترک کاور تشک ترک
کاور تشک یاسی 2 کاور تشک یاسی1
کاور تشک کرمی کاور تشک کرم3
کاور تشک آبی کاور تشک آبی آسمانی
کاور تشک کشدار فیلی کاور تشک فیلی