کالای خواب

بدن و ذهن هر یک از ما در طول خواب شبانه در تخت خواب ریکاوری می شود؛ و این نیاز به استراحت کافی ارضا نمی شود، مگر با کالای خواب مناسب و استاندارد. برای بهبود بهره وری و آرامش خواب و حفظ سلامت کمر و گردن خود در بلند مدت، از سیستم سنتی استفاده از یک پتوی ضخیم روی فرش، یک بالش پر شده با پنبه کهنه و تشک های پر صدای فنر متصل در اتاق خواب بیرون بیایید و به فکر بروزرسانی محصولات خواب خود باشید.

اهمیت کالای خواب

اهمیت کالای خواب مناسب برای رفع بی خوابی، مخصوصا در این روز های پر استرس که هر یک 100 بهانه برای فرو رفتن در فکر مشکلات بیشمار روزانه خود هنگام خواب داریم، بسیار پر رنگ و حیاتی است. محصولات خواب با کیفیت با توزیع فشار و پشتیبانی مناسب از بدن، به گردش بهینه خون و کاهش درد و کوفتگی عضلات و مفاصل کمک کرده و به همین دلیل خوابی آرام و بدون استرس را تقدیم جسم و روح شما می کنند. البته که انتخاب نمونه های زیبا و خوش رنگ کالای خواب، می تواند به ارتقای دکوراسیون اتاق خواب نیز کمک کند.

متخصصان معتقد اند که، کالای خواب با کیفیت (بالش طبی، تشک مناسب، روتختی و لحاف خوب و …) موجب خوابی راحت‌تر و خوشایندتر خواهد بود، بنابراین در هنگام خرید محصولات خواب باید به جنس و کیفیت آن توجه زیادی داشته باشیم. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، به صورت میانگین هر فرد یک سوم از عمر خود را در خواب می‌گذراند.

تکنولوژی نوین در تولید انواع کالای خواب

تکنولوژی نوین و مورد تایید سازمان های پزشکی در کالای خواب، متریال های لاتکس، مموری فوم و فنر پاکتی در تولید تشک طبی و پر سینه غاز، پلی استر ضد حساسیت و کاور های ضد رطوبت در انواع لحاف و روختی هستند.

مجموعه کامل کالای خواب استاندارد ژرمن کالا شامل تشک طبی، بالش طبی، لحاف، محافظ تشک، روتختی، زیر تشک، کاور و انواع روبالشی می باشد که تماما از برند های خارجی هستند که از متریال های نوین در طراحی آنها استفاده شده است.

در خرید کالای خواب باید به چه نکاتی دقت کنیم!

عقل سالم در بدن سالم؛ پر واضح است برای حفظ سلامتی، قبل از آسیب دیدن باید از بدن خود مراقبت کنیم. به عنوان راهنمای خرید وسایل و محصولات برای تخت خواب، به نکات زیر در انتخاب محصول دقت کنید:

استاندارد های طبی

یکی از شایع ترین دلایل اختلال خواب درست قرار نگرفتن گردن روی بالش و یا پوشش ندادن ستون فقرات و سایر اندام ها توسط که تشک است. بنابراین قبل از خرید کالای خواب از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید. طبی بودن کالای خواب در محصولات تشک و بالش اهمیت زیادی دارد. جنس لاتکس و مموری فوم موجود در تشک های طبی، نشانه ای درخشان در اثبات استاندارد های طبی است.

اصالت کالا

هر محصول به خصوص کالاهای خواب وارداتی دارای یک کد محصول هستند که معروف به آرت نامبر میباشند. با وارد کردن کد محصول در گوگل، تمام مشخصات کالا، شرکت تولیدکننده و ویژگی‌های کالا برای شما قابل مشاهده است. تمامی اقلام کالای خواب ما دارای شناسنامه و کد رهگیری برای اثبات اصالت آنها می باشند.

جنس پارچه هایی که با بدن ما در تماس هستند

مورد بعدی که بایستی در خرید کالای خواب دقت کنیم، جنس پارچه‌ای است که محصولات از آن تولید شده اند. چرا که علاوه بر مرغوبیت پارچه بایستی ضد آلرژی باشند. ضد باکتریال و ضد آلرژی بودن این ملحفه ها و قابلیت جداسازی و شستشوی ساده بدون آب رفتن آنها، از ویژگی های یک محصول خواب با کیفیت هستند.

کالای خواب ژرمن کالا

با انواع تشک و بالش های طبی لاتکس دانلوپیلو از برند های بسیار محبوب آلمانی و همچنین بهترین پتو، روبالشی و روتختی های ژرمن کالا، خیال خود را بابت استفاده از بهترین کالای خواب روی تخت خواب راحت کنید. مجموعه ما آماده است تا بهترین کیفیت را با منصفانه ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

  • برندها

  • جنس

  • گنجایش


  • برندها

  • جنس

  • گنجایش

نمایش 1–32 از 147 نتیجه

تشک-طبی-ضد-آلرژی تشک-خارجی-ضد-حساسیت
حراج
تشک طبی تشک_لاتکس_یک_نفره_دانلوپیلو_سایز_۱۰۰x200_
حراج
لحاف آلمانی دانلوپیلو
حراج
دانلوپیلو آلمان
حراج
تشک-طبی-دانلوپیلو تشک-خارجی-یکنفره
حراج
تشک برند آلمانی خرید تشک لاتکس آلمانی
حراج
تشک طبی تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۱۰۰x200_
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰*۹۰_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰*۹۰_
حراج
کالای خواب اصل آلمان
حراج
مرجع خرید تشک آلمانی خرید آنلاین تشک طبی
حراج
تشک-دانلوپیلو-تکنفره تشک-انتی-باکتریال
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۹۰x200_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۹۰x200_
حراج
تشک-طبی-خارجی تشک-خارجی-دانلوپیلو
حراج
تشک-خوشخواب تشک طبی خارجی
حراج
خوشخواب-لاتکس خوشخواب-طبی
حراج
خوشخواب-آلمانی خوشخواب-طبی
حراج
تشک-یکنفره تشک-لاتکس-آلمانی
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
خرید لحاف آلمانی پر
حراج
فروش لحاف آلمانی
حراج
دانلوپیلو آلمان لحاف پر غاز
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشک_دانلوپیلو_7 زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیر تشکی آلمانی دانلوپیلو با ظرفیت بیش از 150 کیلو گرم فلزی زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی و کفی تشک زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
زیرتشکی_دانلوپیلو_ زیرتشکی_دانلوپیلو_
حراج
تشک-طبی-آلمانی تشک-طبی-تکنفره
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۱۰۰x200_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۱۰۰x200_
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰x80_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰x80_
حراج
تشک-طبی-آلمانی تشک-دانلوپیلو
حراج
تشک_طبی تشک-آلمانی
حراج