متخصصان معتقد اند که، کالا خواب با کیفیت (بالش طبی، تشک مناسب، روتختی و لحاف خوب و …) موجب خوابی راحت‌تر و خوشایندتر خواهد بود، بنابراین در هنگام خرید کالا خواب باید به جنس و کیفیت آن توجه زیادی داشته باشیم. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، به صورت میانگین هر فرد یک سوم از عمر خود را در خواب می‌گذراند، عدم توجه به نحوه خواب و انتخاب کالای خواب نامناسب می‌تواند بر تجربه شما از تمام زندگی تأثیر منفی بگذارد.

شاید برخی زمان کافی برای خواب طولانی داشته باشند؛ اما عموما نه! اینجاست که کالای خواب با کیفیت میتواند کسلی، کم خوابی و خستگی را سریع تر از تن ما خارج کند و ما را برای یک روز پر از موفقیت و بدون خواب آلودگی آماده کند.

تاثیر کالای خواب در لذت بردن از خوابی آرام

خواب یکی از نیازهای حیاتی انسان است اما عوامل بسیاری هستند که میتواند خواب ما را مختل کند. طبق تحقیقات انجام شده یک سوم از افراد بزرگسال از خواب کافی بهره نمیبرند. برای داشتن یک خواب آرام عواملی از جمله مدیتیشن و ریلکس کردن، نخوردن کافئین قبل از خواب و نگاه نکردن به صفحه نمایشگر می تواند کمک کننده باشد.

علاوه بر اینها بایستی به کالای خواب خود یعنی بالش، تشک، پتو و لحاف توجه ویژه ای کرد. چرا که مستقیم با بدن شما در تماس است و تاثیر قابل توجهی در میزان راحتی یا نارضایتی شما از خواب شبانه شما میگذارد.

استفاده از کالای مرغوب خواب؛ بهترین چاره برای پیشگیری از کمر درد و گردن درد

امروزه پیشرفت تکنولوژی، سبب عدم تحرک کافی افراد شده است ازین رو آسیب های ستون فقرات به خصوص در افراد بزرگسال شایع شده است. بنابراین کیفیت محصول، متریال به کاربرده شده و پوشش دهی مناسب ستون فقرات از جمله مواردی هستند که تاثیر مستقیم بر خواب ما و در نتیجه بر سلامت بدن ما می گذارند.

در خرید کالای خواب باید به چه نکاتی دقت کنیم!

عقل سالم در بدن سالم؛ پر واضح است برای حفظ سلامتی، قبل از آسیب دیدن باید از بدن خود مراقبت کنیم.

استاندارد های طبی

یکی از شایع ترین دلایل اختلال خواب درست قرار نگرفتن گردن روی بالش و یا پوشش ندادن ستون فقرات و سایر اندام ها توسط که تشک است. بنابراین قبل از خرید کالای خواب از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید.

اصالت کالا

هر محصول به خصوص کالاهای خواب وارداتی دارای یک کد محصول هستند که معروف به آرت نامبر میباشند. با وارد کردن کد محصول در گوگل، تمام مشخصات کالا، شرکت تولیدکننده و ویژگی‌های کالا برای شما قابل مشاهده است.

جنس پارچه هایی که با بدن ما در تماس هستند

مورد بعدی که بایستی در خرید کالای خواب دقت کنیم، جنس پارچه‌ای است که محصولات از آن تولید شده اند. چرا که علاوه بر مرغوبیت پارچه بایستی ضد آلرژی باشند. ضمنا به ابعاد کالا حتما توجه کنید که با ویژگی های جسمانی شما مطابقت داشته باشد.

کالای خواب ژرمن کالا

با انواع تشک و بالش های طبی لاتکس دانلو پیلو از برند های بسیار محبوب آلمانی و همچنین بهترین پتو، روبالشی و روتختی های ژرمن کالا، خیال خود را بابت استفاده از بهترین کالای خواب راحت کنید. مجموعه ما آماده است تا بهترین کیفیت را با منصفانه ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.


  • برندها

  • جنس

  • گنجایش

نمایش 1–32 از 188 نتیجه

روتشکی ترک کاور تشک ترک
روتختی دونفره روتختی مادام کوکو
کوسن_کله_غازی کوسن_قرمز_انگلیش_هوم
پتو انگلیش هوم پتو ترک
روتختی شیک سورمه ای چهارتکه روتختی گلی
پتو تکنفره پتو بنفش
روبالشی_هاوایی_ترک روبالشی_ترک_هاوایی
روبالشی_دوعددی_ترک روبالشی_زرد
تشک پیرلی
سرویس روتختی برند روتختی
روبالشی_لایفهوم_آبی روبالشی_دوعددی_لای_هوم
روبالشی_ترک_لایف_هوم روبالشی_لایف_هوم
روبالشی_ترک_طوسی
روبالشی_دوتایی_ترک روبالشی_طوسی_چهار_خونه
روبالشی_گیپوردار روبالشی_ترک_عروس
روبالشی_ترک_صورتی روبالشی_صورتی_ترک
تشک لاتکس طبی
زیر_تشک_دانلوپیلو_سایز_190x140_
روتختی تکنفره یاسی محتویات روتختی تکنفره
روتختی تکنفره بسته روتختی داماسک
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
تشک طبی لاتکس تشک آلمانی
خرید کالای خواب لاتکس طبیعی خرید آنلاین تشک
تشک طبی الگانس آلمانی تشک لاتکس
تشک طبی لکسوس آلمانی خرید تشک آلمانی و باکیفیت
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
زیرتشک_دونفره_دانلوپیلو_
زیر_تشک_دانلوپیلو_
زیر_تشک_دانلوپیلو_ زیر_تشک_دانلوپیلو_
زیر_تشکی_دانلوپیلو_
زیرتشک_دانلوپیلو_ زیرتشک_دانلوپیلو_
تشک میهمان