خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات آشپزخانه » اهمیت اکسسوری آشپزخانه

اهمیت اکسسوری آشپزخانه

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

آشپزخانه مهم ترین قسمت در هر خانه است ، جای تعجب نیست که چرا به عنوان قلب هر خانه در نظر گرفته می شود. اینجاست که غذاهای خود را ذخیره می کنید ، غذاهای خوشمزه را برای خانواده تان آماده می کنید و آنها را نظافت می کنید.

اکسسوری های آشپزخانه نقش اساسی در زندگی روزمره ما دارند. یک لحظه تصور کنید چگونه می خواهید غذای خود را بپزید؟ چگونه می خواهید مواد غذایی خود را ذخیره کنید؟ وجود این ابزار زندگی ما را بسیار راحت تر کرده است.

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

اول از همه در وقت ، پول و انرژی بیشتری صرفه جویی می کنید. انجام هر کاری در آشپزخانه به صورت دستی کار دشواری خواهد بود ، اما اگر وسایل آشپزخانه را به کار بگیرید ، قادر خواهید بود به چند کار همزمان بپردازید.توصیه می شود قبل از رفتن به خرید برای تجهیز کردن آشپزخانه خود لیستی از حداقل ابزار مورد نیازتان تهیه کنید که در زیر به بخشی از آن اشاره می کنیم :

چاقوی آشپزخانه

اگر فقط برای نیازهای آشپزی خود از چاقوی ارزان قیمت استفاده کرده اید ، تغییر روی چاقوی با کیفیت بالا مانند تفاوت شب و روز خواهد بود. از آنجا که می توانید از چاقوی سرآشپز برای تمام نیازهای برش استفاده کنید پس خرید چاقوی آشپزخانه با کیفیت بالا برای سالهای آینده به شما خدمت می کند. در این خصوص چاقوهای متالکس سوئیس به عنوان ابزاری با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت به شما توصیه می شوند .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

تخته برش

یکی از ابتدایی ترین وسایل مورد نیاز در آشپزخانه تخته برش خوب است بنابراین انتخاب نوع بادوام و طراحی آن بسیار مهم است.
برای اینکه تخته برش شما عمر طولانی تری داشته باشد می بایست بلافاصله پس از استفاده آنرا تمیز کنید و از ماشین ظرفشویی در این مورد دوری کنید .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

دربازکن

انواع در بازکن با کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار موجود می باشد و شما می تونید درفروشگاه اینترنتی ژرمن کالا مدل های متنوعی رومشاهده و انتخاب نمایید .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

همزن های دستی و برقی

برای تهیه این ابزار پیشنهاد می شود نوع و مدلی که انتخاب می کنید ارگونومیکی ساخته شده باشند . استفاده همزن دستی بسیار ساده می باشد و برای ضربه زدن به سس سالاد ، تخم مرغ ، دسر و سایر موارد مناسب است ومهم از همه نظافت آن بسیار ساده و فوری است .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

پوست کن

انتخاب یک پوست کن با ساختار ارگونومیک واقعاً می تواند زمان آماده سازی شما را سرعت ببخشد ، خواه از آن برای لایه برداری سیب زمینی ، هویج یا سایر سبزیجات استفاده کنید و نظافت آن بسیار ساده هست

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

رنده

فکر کنم زمان آن رسیده که ابزار ناکارآمد را کنار بگذاریم و برای هر مورد از یک ابزار استفاده نکنیم بهترین راه استفاده از اکسسوری هایی هستند که چند کار را می توانند با هم انجام دهند. رنده های چند بعدی این امکان را برای ما فراهم می کنند که با استفاده از یک مدل انواع مرکبات ریز ودرشت ، سفت و نرم را به راحتی برش بزنیم که پیشنهاد ژرمن کالا به شما نوع استیل ضد زنگ آن هست که عمر طولانی دارد و نوع مخزن دار آن که بی نظیر می باشد .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

قیچی آشپزخانه

برای برش مرغ و گوشت های دیگر ، سبزیجات ، بریدن ساقه های گل ، استفاده از قیچی آشپزخانه ضروری می باشد لذا بهتر است در خرید آن دقت نمایید و مدل های تیز و راحت را تهیه نمایید .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

سیر له کن

اگر دوست ندارید با سیر بازی کنید و سریعترین راه حل را می خواهید پیشنهاد ژرمن کالا به شما استفاده از سیر له کن می باشد که برای تهیه آن می تونید این کالا را در فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا تهیه کنید

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

ترازو

برای اندازه گیری دقیق مواد غذایی خام ، حبوبات ،قهوه داشتن یک مقیاس کوچک و سبک نیاز است. سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دیجیتال باشد و دارای صفحه نمایشگر که انداره گیری را بریتان سریع و آسان می کند .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

ظروف نگه دارنده

ظروف نگهدارنده مواد غذایی با کیفیت بالا برای آوردن ناهار به محل کار و ذخیره مواد در یخچال و فریزر ضروری است و آنها را برای چند روز تازه نگه می دارد . لذا بهتر است از مدل های با کیفیت تهیه شده باشند که بر اثر گرما و سرما به راحتی تجزیه نشوند . انواع پلاستیکی و شیشه ایی با رنگ بندی و طرح های زیبا در بازار موجود می باشند .

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

انواع اکسسوری های پخت و پز

کفگیر ، ملاقه ،همزن های ماهیتابه با سری سیلیکونی و پوره کن ، گردوشکن و هسته گیر از ابزاری موردنیاز هر آشپزخانه ایی می باشد فقط کافیست به فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا سری بزنید و کلیه ابزار مورد نیازتان را از بهترین برند های آلمانی و اروپایی با قیمت بسیار عالی تهیه کنید.

اهمیت-اکسسوری-آشپزخانه-

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم