تشک سالمندان

چگونه بهترین تشک برای سالمندان انتخاب کنیم؟

همه ما اهمیت خواب خوب شبانه را درک می کنیم. اما با افزایش سن، مخصوصا سن بیش از 60 سال، تغییرات طبیعی در چرخه خواب و شیوع روزافزون بیماری‌های مزمن می‌تواند خواب آرام شبانه را دشوارتر کند. در انواع کالای خواب برای سالمندان، تشک بیش از زیر تختی، تخت خواب، لحاف و … اهمیت دارد؛ بسیار بیشتر!

تشک طبی با تکنولوژی لاتکس و زون که دارای ساپورت 7 ناحیه ایی جهت توزیع فشار بدن هستند؛ بهترین انتخاب برای افراد سالمند و کسانی که دیسک کمر دارند است.

تشک های آلمانی دانلو پیلو یک تشک ابتکاری است که دارای سیستم پشتیبانی اختصاصی Zoned است. اساساً به سمت مرکز محکم تر و به سمت سر و پا نرم تر است. این باعث می‌شود که تخت بسته به وضعیت خوابیدن، سفت‌تر یا نرم‌تر شود و بنابراین برای سالمندانی که در هر سه حالت می‌خوابند، گزینه‌ای فوق‌العاده است.

نکاتی که باید هنگام خرید تشک سالمندان، مد نظر داشته باشید

ضخامت تشک

به این فکر کنید که چگونه ضخامت تشک بر توانایی فرد در داخل و خارج شدن از تخت تأثیر می گذارد. انتخاب اندازه ضخامت تشک سالمندان با توجه به فاصله تخته خواب از زمین بسیار مهم است تا بتواند به راحتی جابجا شود. تخت بلند، نیاز به تشک کوتاه تر و تخت کوتاه نیاز به تشک ضخیم تر برای سالمندان دارد

استحکام و سفتی تشک

این مورد به عادت خواب سالمند بستگی دارد. افراد پشت خواب همیشه باید یک تشک سفت را برای حمایت کامل از کمر، شانه ها و گردن خود انتخاب کنند. برای سالمندانی که به بغل می خوابند، تشک نرم بهترین عملکرد را دارد.

شرایط پزشکی سالمندان

در صورت وجود شرایط خاص پزشکی، موضوع انتخاب تشک سالمندان کمی پیچیده می شود. به عنوان مثال، برخی از افراد مبتلا به اختلالات اسکلتی عضلانی به یک تشک سفت یا تشک طبی خاص نیاز دارند. در این موارد، سفتی تشک باید بر اساس میزان تسکین درد، توسط پزشک تعیین شود.

تشک طبی

تشک های ارتوپدی به طور ویژه برای کاهش فشار روی باسن، مفاصل و پشت طراحی شده اند. از بهترین انتخاب برای سالمندان، بزرگسالان، نوجوانان و حتی کودکان، استفاده از تشک های طبی با میزان سفتی مناسب بر اساس وزن شما است.

یک فرد مسن باید از تشک طبی استفاده کند مگر اینکه دارای بیماری خاص باشد که درد مفاصل را تشدید کند. در این مثال، تشک نرم‌تر انتخاب بهتری خواهد.

چرا می توانید به ژرمن کالا برای تهیه تشک سالمندان اعتماد کنید؟

ما با ترکیب بازخورد واقعی مشتری، آزمایش تجربی و ارزیابی‌های عینی در رابطه با کیفیت محصولات خود انجام داده ایم. نتایج و توصیه‌های ما هرگز تحت تأثیر تبلیغات محصول نیست و محصولاتی که عرضه می کنیم، همگی از برند های مطرح آلمانی هستند.

تشک ها در همه شکل ها و اندازه ها هستند، درست مانند افراد. به این ترتیب، تشک مناسب برای یک فرد مسن به چند عامل منحصر به فرد بستگی دارد.

  • برندها


  • برندها

در حال نمایش 9 نتیجه

تشک-طبی-دانلوپیلو تشک طبی برند دانلوپیلو
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰*۹۰_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۲۰۰*۹۰_
حراج
تشک-دانلوپیلو-تکنفره تشک-انتی-باکتریال
حراج
تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۹۰x200_ تشک_لاتکس_دانلوپیلو_سایز_۹۰x200_
حراج
تشک-خوشخواب تشک طبی خارجی
حراج
خوشخواب-لاتکس خوشخواب-طبی
حراج
italian msttress
حراج
خوشخواب-آلمانی خوشخواب-طبی
حراج
تشک لاتکس طبی
حراج