جا مایع سرامیکی

لوازم سرامیکی بهداشتی از لوازم لوکس و لاکچری برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه هستند. جا مایع سرامیکی از لوازم بسیار ضروری و کاربردی برای رعایت بهداشت در روشویی دستشویی و یا روی سینک ظرفشویی می باشد.

حال انتخاب یک جا مایع شیک و مدرن سرامیکی و متناسب با رنگ و دکوراسیون دستشویی یا آشپزخانه، می تواند کارایی این وسیله نگهدارنده صابون مایع و شوینده را در دو جنبه؛ کاربردی و دکوری تضمین کند. قطعا نمونه های روکار جا مایع در مدل های دیواری و رومیزی معمولی، در ظاهر محل استفاده موثر خواهند بود. این فروشگاه دارای مجموعه کاملی از طرح و رنگ های شیک جا مایع و پمپ مایع سرامیکی می باشد.

تمامی مدل های جا مایع سرامیکی فروشگاه ژرمن کالا از برند های خارجی آلمانی، سوئیسی و ترکی هستند و به شما تضمین می دهیم که باکیفیت ترین و با دوام ترین پمپ مایع را از مجموعه لوازم سرویس بهداشتی ما سفارش خواهید داد.

نمونه های فشاری پمپ مایع را متناسب با اکسسوری لوازم خود انتخاب کنید. از این پمپ مایع ها می توانید در دستشویی و آشپزخانه یا محل کار و بیرون از منزل نیز استفاده کنید. در انتخاب آن برای دستشویی، سعی کنید جا مایعی را با جا مسواکی، جا صابونی، سطل و فرچه یا شلف وسایل ست کنید. همچنین در انتخاب آن برای ظرفشویی، سعی کنید آن را با جا اسکاچی و مدل سینک ظرفشویی ست کنید.

در انتخاب بهترین نمونه به جنس و رنگ (براق یا مات – روشن یا تیره) سایر لوازم و اکسسوری ها دقت فرمائید.

  • برندها

  • جنس

  • گنجایش


  • برندها

  • جنس

  • گنجایش

مشاهده همه 18 نتیجه

جامایع مدل پولاریس جامایع پولاریس آبی
پمپ مایع فانتزی
جامایع مدل cubic جامایع cubic ونکو
جا مایع دستشویی سرامیک Atlanta cream
جا مایع دستشویی سرامیک Sahara جا مایع دستشویی سرامیک Sahara
جا مایع دستشویی سرامیک Bamboo
جا مایع دستشویی سرامیک Atlanta Green
جا مایع دستشویی سرامیک Belingo
جا مایع دستشویی سرامیک Dark blue
جا مایع دستشویی سرامیک Pur Shiny
پمپ مایع سرامیک nova
پمپ_مایع_دستشویی_
پمپ_مایع_سرامیکی_خارجی_
جا_مایع_سرامیکی_
جا_مایع_سرامیک_آلمانی_
جامایع_دستشویی_آبی_کلین_ولکه_آلمان_
جا_مایع_دستشویی_سرامیک_خارجی_
جا_مایع_دستشویی_سرامیکی_