گروه محصولات : فرچه توالت 180

فرچه توالت Gecko

فرچه توالت Gecko

75,000تومان

فرچه توالت Geckoفرچه توالت یک ابزار ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است. فرچه توالت Gecko از شیشه و استیل ضد زنگ ساخته شده، که در مقابل زنگ زدگی مقاوم است. فرچه توالت آلمانی در مقابل باکتری، قارچ و لک مقاوم بوده و بو نمی گیرد. طول عمره بالایی دارد، می توانید از این برس توالت سال ها استفاده کنید.نگهداری فرچه توالت آسان است ابعاد این فرچه توالت برای ..

فرچه دستشویی استیل Ovada

فرچه دستشویی استیل Ovada

190,000تومان
فرچه دستشویی استیل Ovada

فرچه دستشویی Ovadaآیا به دنبال یک فرچه دستشویی کاربردی و شیک هستید؟برس توالت شوی Ovada کاملاً مناسب برای سرویس بهداشتی با هر اندازه ای است. طراحی منحصر به فرد فرچه توالت آلمانی اجازه می دهد تا به راحتی سرویس بهداشتی را تمیز کنید.کار با فرچه توالت شوی راحت بوده، به سادگی برس توالت را بلند کنید و بعد از شستشو در جای خود قرار دهید. دسته فرچه توالت شوی..

فرچه توالت پلاستیک fish

فرچه توالت پلاستیک fish

76,000تومان
فرچه توالت پلاستیک fish

برس توالت شوی fishفرچه توالت شوی fish طراحی زیبا و مدرنی دارد. این برس توالت شوی نه تنها ابزاری کاربردی است، بلکه با طراحی زیبا به نوعی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما محسوب می شود. طراحی ارگونومیک این فرچه توالت آلمانی کمترین فشار ممکن را حین کار به دستان شما وارد می کند. به کمک این فرچه توالت شوی سرویس بهداشتی خود را به آسانی مرتب و تمیز کنید. بدنه ب..

فرچه توالت ببر

فرچه توالت ببر

95,000تومان
فرچه توالت ببر

فرچه توالت ببرفرچه توالت ببر بهترین انتخاب برای تمیز کردن کاسه توالت شما است. فرچه توالت از جنس سرامیک با کیفیت و دوام بالا ساخته شده و تولید شرکت ونکو یکی از شرکت های معتبر در اروپا است. فرچه توالت شوی آلمانی فضای کمی را در سرویس بهداشتی شما اشغال می کند. فرچه توالت قابل شستشو بوده و سریع خشک می شود علاوه بر این فرچه توالت شوی آلمانی ضد باکتر..

فرچه توالت پله و آدمک

فرچه توالت پله و آدمک

95,000تومان

فرچه توالت پله و آدمکبرس توالت شوی یک ابزار ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است. این فرچه توالت توسط شرکت ونکو تولید و از جنس سرامیک با کیفیت ساخته شده و طول عمر بالایی دارد می توانید مدت طولانی از این فرچه توالت استفاده کنید دسته برس دستشویی به صورت ارگونومیک طراحی شده، تا دستان شما هنگام تمیز کردن خسته نشود. سر فرچه توالت به گونه ای طراحی شد..

فرچه توالت پله

فرچه توالت پله

95,000تومان
فرچه توالت پله

فرچه توالت پله فرچه توالت پله با بهترین مواد از جنس سرامیک ساخته شده است این فرچه توالت توسط شرکت ونکو تولید شده، و طراحی منحصر به فردی دارد که کار با برس توالت را برای شما آسان می کند. دسته فرچه دستشویی آلمانی به صورت ارگونومیک طراحی شده، تا دست شما در هنگام تمیز کردن خسته نشود. به راحتی می توانید فرچه توالت آلمانی را با آب و مواد شوینده تمیز..

فرچه توالت پلاستیک Relief black
فرچه توالت سرامیک Bambooفرچه توالت سرامیک Bamboo

فرچه توالت سرامیک Bamboo

250,000تومان
فرچه توالت سرامیک Bamboo

فرچه توالت Bambooبرس توالت Bamboo به گونه ای طراحی شده است که در عین زیبا بودن کاربردی نیز باشد. اندازه مناسب فرچه توالت باعث می شود فضای کمی را در سرویس بهداشتی شما اشغال کند. علاوه بر این وزن سبک و رنگ و طراحی مدرن برس توالت آلمانی با اکسسوری ها و دکوراسیون سرویس بهداشتی شما مطابقت دارد و جلوه خاصی به سرویس بهداشتی شما می دهد. سر این فرچه دستشویی..

فرچه توالت استیل Retoro redفرچه توالت استیل Retoro red

فرچه توالت استیل Retoro red

200,000تومان
فرچه توالت استیل Retoro red

فرچه توالت Retoro redبرس توالت Retoro red ساخت شرکت ونکو از استیل ضد زنگ ساخته شده که در مقابل زنگ زدگی مقاوم است. ابعاد این برس توالت آلمانی برای هر سرویس بهداشتی مناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند طراحی منحصر به فرد و رنگ قرمز فرچه توالت شوی جلوه و زیبایی خاصی را به محیط سرویس بهداشتی خانه شما می دهد و با هر دکوراسیونی مطابقت دارد.جنس استیل فر..

فرچه توالت سرامیک Green

فرچه توالت سرامیک Green

240,000تومان
فرچه توالت سرامیک Green

فرچه توالت سرامیک Greenبرس و نگهدارنده فرچه توالت آلمانی مدل Green به گونه ای طراحی شده است که سطح سرویس بهداشتی شما را تمیز و خشک نگه می دارد. این برس توالت ساخت شرکت کلین ولکه می باشد این شرکت در ساخت محصولات خود از مرغوب ترین و بهترین مواد با تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند. الیاف نرم فرچه توالت آلمانی به خوبی در جداره ها و قسمت های زیرین کاسه ..

فرچه توالت پلاستیک Wollknäuelفرچه توالت پلاستیک Wollknäuel

فرچه توالت پلاستیک Wollknäuel

140,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Wollknäuel

فرچه توالت Wollknäuelبرس توالت Wollknäuel از جنس پلاستیک (پلی رزین) با کیفیت بالا ساخته شده است. زنگ نمی زند و مناسب فضاهای مرطوب می باشد. فرچه توالت آلمانی در مقابل لکه مقاوم است. طراحی مدرن برس توالت به صورت حرفه ای برای سرویس بهداشتی ساخته شده و همین امر باعث زیبایی بیشتر فضای سرویس بهداشتی شما می شود.دسته فرچه توالت از جنس استیل ضدزنگ با کیفیت ..

برس توالت شوی پلاستیک Ruby Redبرس توالت شوی پلاستیک Ruby Red

برس توالت شوی پلاستیک Ruby Red

350,000تومان
برس توالت شوی پلاستیک Ruby Red

برس توالت شوی پلاستیک Ruby Redبرس توالت شوی پلاستیک Ruby Red از جنس پلاستیک با کیفیت و استحکام بالا ساخته شده است و برخلاف نمونه های فلزی آن در مقابل زنگ زدگی مقاوم می باشد. طراحی مدرن این برس توالت با هر دکوراسیونی مطابقت داشته و رنگ قرمز آن فضای سرویس بهداشتی شما را زیباتر می کند. این فرچه نیاز به نصب و ابزار خاصی ندارد به خوبی و بدون هیچ لغزشی ر..

فرچه توالت سرامیک Polaris Purple

فرچه توالت سرامیک Polaris Purple

205,000تومان
فرچه توالت سرامیک Polaris Purple

فرچه توالت Polaris Purpleفرچه توالت Polaris Purple طراحی زیبا و مدرنی دارد. این مجموعه برس توالت شامل برس و نگهدارنده آن است. طرح و رنگ فرچه توالت آلمانی با هر دکوراسیونی مطابقت دارد و زیبایی خاصی را به فضای سرویس بهداشتی شما می دهد. فرچه دستشویی آلمانی از بهترین مواد از جنس سرامیک ساخته شده که بر خلاف برس های فلزی و پلاستیکی زنگ نمی زند و به با گذ..

فرچه توالت سرامیک Pur Shiny

فرچه توالت سرامیک Pur Shiny

250,000تومان
فرچه توالت سرامیک Pur Shiny

فرچه توالت سرامیک Pur Shinyفرچه توالت سرامیک Pur Shiny تولید شرکت کلین ولکه یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید لوازم بهداشتی می باشد. این شرکت محصولات خود را با بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته شده است. الیاف برس توالت نرم، گرد و محکم و متراکم و در عین حال انعطاف پذیر است و به سطح سرویس بهداشتی شما آسیب نمی رساند. به کمک آن می توانید فضاهای دور ا..

فرچه توالت سرامیک Saharaفرچه توالت سرامیک Sahara

فرچه توالت سرامیک Sahara

270,000تومان
فرچه توالت سرامیک Sahara

فرچه توالت سرامیک Saharaبرس توالت Sahara  از جنس سرامیک با کیفیت بالا ساخته شده است. ضد زنگ و مناسب فضاهای مرطوب می باشد. فرچه توالت آلمانی در مقابل لکه مقاوم بوده به راحتی تمیز می شود. برس توالت طراحی مدرنی داشته و برای استفاده در سرویس بهداشتی شما بسیار مناسب می باشد. دسته فرچه توالت از جنس استیل ضدزنگ با کیفیت بالا ساخته شده است. طراحی دسته..

برس توالت شوی سرامیک Dark Blueبرس توالت شوی سرامیک Dark Blue

برس توالت شوی سرامیک Dark Blue

240,000تومان
برس توالت شوی سرامیک Dark Blue

برس توالت شوی سرامیک Dark Blueبرس توالت Dark Blue  از جنس سرامیک با کیفیت بالا ساخته شده است. سر فرچه توالت نرم و انعطاف پذیر می باشد و شستشو آن بسیار آسان است و به راحتی با آب و مواد شوینده ملایم تمیز می شود. در صورت لزوم می توانید سر برس توالت شوی را جدا کرده و تعویض کنید. جنس الیاف برس توالت از کیفیت بالا برخوردار می باشد و هرگز بو نمی گیرد..

برس توالت سرامیک Cubicبرس توالت سرامیک Cubic

برس توالت سرامیک Cubic

450,000تومان
برس توالت سرامیک Cubic

برس توالت سرامیک Cubicبرس توالت آلمانی  Cubic از جنس سرامیک با کیفیت بالا ساخته شده و شامل فرچه توالت و نگهدارنده برس است. نگهدارنده برس توالت مانع از کثیف شدن سطح سرویس بهداشتی شما می شود. حتما بعد از هر با استفاده فرچه توالت را در نگهدارنده قرار دهید. این فرچه توالت خارجی تولید شرکت کلین ولکه آلمان می باشد شرکت کلین ولکه برای تولید محصولات خ..

فرچه توالت سرامیک Pasiano

فرچه توالت سرامیک Pasiano

140,000تومان
فرچه توالت سرامیک Pasiano

فرچه توالت Pasianoبر خلاف برس های فلزی که به راحتی زنگ می زند یا برس های پلاستیکی معمولی که به سرعت ترک می خورد، برس توالت Pasiano با بهترین مواد و از جنس سرامیک با کیفیت ساخته شده است. برس توالت آلمانی در مقابل باکتری، قارچ و لک مقاوم است. این فرچه توالت به راحتی با دستمال مرطوب و یا آب و مواد شوینده تمیز می شود. رنگ مشکی فرچه دستشویی آلمانی با هر..

فرچه توالت سرامیک Polarisفرچه توالت سرامیک Polaris

فرچه توالت سرامیک Polaris

205,000تومان
فرچه توالت سرامیک Polaris

فرچه توالت Polarisبرس توالت Polaris از سرامیک با کیفیت بالا ساخته شده است. سر فرچه توالت نرم و شستشو آن بسیار آسان است به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز می شود. هرگز بوی بد نمی گیرد. شما می توانید بدون نگرانی در مورد خراشیدن سطح سرویس بهداشتی خود از این فرچه دستشویی استفاده کنید. سر برس توالت آلمانی به اندازه کافی کوچک بوده تا به راحتی داخل گره ها ..

فرچه توالت پلاستیک Move Redفرچه توالت پلاستیک Move Red

فرچه توالت پلاستیک Move Red

95,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Move Red

فرچه توالت Move Redبرس توالت Move Red با طراحی منحنی مخصوص، می تواند به زیر لبه های کاسه توالت و قسمت های دور از دسترس نفوذ کرده و کاملا آن را تمیز کند. دسته برس توالت سوئیسی به شما کمک می کند تا خاک های روی کاسه توالت را به راحتی پاک کرده، و نظافت سرویس بهداشتی را به صورت حرفه ای انجام دهید. الیاف فرچه توالت سوئیسی نرم بوده، بنابراین در هنگام تمیز..

فرچه توالت پلاستیک Move Blueفرچه توالت پلاستیک Move Blue

فرچه توالت پلاستیک Move Blue

95,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Move Blue

فرچه توالت Move Blueظاهر زیبا و منحصر به فرد، دسته برس توالت Move Blue به صورت ارگونومیک برای راحتی کار طراحی شده است. طراحی ساده در عین حال کاربردی برس توالت سوئیسی به شما کمک می کند تا در کمترین زمان سرویس بهداشتی خود را تمیز کنید. الیاف سر فرچه دستشویی سوئیسی از بهترین مواد از جنس پلاستیک، برای تمیز کردن سر سخت ترین لک ها ساخته شده است. الیاف ای..

فرچه توالت پلاستیک Cassano

فرچه توالت پلاستیک Cassano

95,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Cassano

فرچه توالت Cassanoاز برس توالت Cassano ساخته شرکت ونکو برای تمیز کردن سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. این برس توالت آلمانی ماندگاری بالایی دارد الیاف آن در استفاده طولانی مدت تغییر شکل نمی دهند. فرچه دستشویی Cassano از جنس پلاستیک (پلی رزین) با کیفیت بالا ساخته شده، لک نمی شود و به راحتی با آب و مواد شوینده ملایم تمیز می شود. الیاف انعطاف پذیر..

فرچه توالت Move Sunفرچه توالت Move Sun

فرچه توالت Move Sun

95,000تومان
فرچه توالت Move Sun

فرچه توالت Move Sunمجموعه فرچه توالت Move Sun شامل برس توالت و نگهدارنده فرچه با طراحی ساده، کم حجم و شیک است، با فرچه توالت سوئیسی شما به راحتی می توانید توالت خود را مرتب، تمیز و زیبا کنید. ابزاری کاربردی برای هر خانه ای بوده و طراحی منحصر به فرد این فرچه توالت با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. برس توالت Move Sun دارای یک نگهدارنده به شکل هندسی ..

فرچه توالت پلاستیک Red Paradise

فرچه توالت پلاستیک Red Paradise

95,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Red Paradise

برس توالت شوی Red Paradise یا فرچه توالت از محصولات قابل ارائه در ژرمن کالا است..

فرچه توالت سرامیک Polaris Petrolفرچه توالت سرامیک Polaris Petrol

فرچه توالت سرامیک Polaris Petrol

205,000تومان
فرچه توالت سرامیک Polaris Petrol

فرچه توالت Polaris Petrolبرس توالت Polaris Petrol از جنس سرامیک با طراحی خلاقانه درجه یک، مانع از رشد باکتری و قارچ ها می شود. این برس توالت مدرن، کوچک و ظریف بوده، بنابراین برای سرویس بهداشتی های کوچک که فضای کمی دارند بسیار مناسب است. سر برس توالت آلمانی از بهترین مواد از جنس پلاستیک ساخته شده است که باعث می شود سرسخت ترین لکه ها به راحتی تم..

فرچه توالت پلاستیک Tundraفرچه توالت پلاستیک Tundra

فرچه توالت پلاستیک Tundra

120,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Tundra

فرچه توالت Tundraبرس توالت Tundra با طراحی شیک و زیبا بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی شما است. طراحی و رنگ فرچه توالت آلمانی با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. این ابزار کارآمد به شما کمک می کند که سرویس بهداشتی خود را به راحتی و در کمترین زمان تمیز کنید. برس دستشویی Tundra یک نگهدارنده فرچه با طراحی باریک و قابل حمل داشته که جا به جای را هنگام کا..

فرچه توالت پلاستیک Nobel Blackفرچه توالت پلاستیک Nobel Black

فرچه توالت پلاستیک Nobel Black

120,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Nobel Black

فرچه توالت Nobel Blackسرویس بهداشتی خود را با برس توالت Nobel Black ساخت شرکت ونکو تمیز کنید. این برس توالت از جنس پلاستیک (پلی رزین) با کیفیت ساخته شده است. الیاف سر فرچه توالت نرم و انعطاف پذیر بوده و تمام قسمت های سرویس بهداشتی شما را کاملا تمیز می کند همچنین الیاف نرم برس دستشویی به سطح کاسه توالت شما آسیب نمی رساند. فرچه توالت آلمانی استح..

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminiumفرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

95,000تومان
فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminiumسر فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium با طراحی دایره ای به شما کمک می کند تا نقاط دور از دسترس لبه های زیرین و جداره های سرویس بهداشتی خود را به آسانی و در کمترین زمان تمیز کنید. الیاف سر فرچه توالت آلمانی نرم بوده و سطح سرویس بهداشتی شما را خراش نمی دهد و در عین حال با چرخش 360 درجه با عث شستشوی عمیق سرویس بهداشتی شما می ..

فرچه توالت سرامیک Atlanta White
فرچه توالت پلاستیک Havanaفرچه توالت پلاستیک Havana

فرچه توالت پلاستیک Havana

120,000تومان
فرچه توالت پلاستیک Havana

فرچه توالت Havanaفرچه توالت Havana ساخت شرکت ونکو و از پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است و مانند برس های فلزی زنگ نمی زند خم و شکسته نمی شود. این برس توالت به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز می شود مواد با کیفیت به کار رفته در تولید فرچه دستشویی مانع از لک شده آن می شود. رنگ و طراحی زیبای فرچه توالت شوی با هر دکوراسیونی مطابقت داشته و جلوه خاصی به..

نمایش 1 تا 30 از 180 (6 صفحه)