گروه محصولات : فرچه توالت 75

فرچه توالت Gecko

فرچه توالت Gecko

75,000تومان

فرچه توالت Geckoفرچه توالت یک ابزار ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است. فرچه توالت Gecko از شیشه و استیل ضد زنگ ساخته شده، که در مقابل زنگ زدگی مقاوم است. فرچه توالت آلمانی در مقابل باکتری، قارچ و لک مقاوم بوده و بو نمی گیرد. طول عمره بالایی دارد، می توانید از این برس توالت سال ها استفاده کنید.نگهداری فرچه توالت آسان است ابعاد این فرچه توالت برای ..

فرچه دستشویی Ovada

فرچه دستشویی Ovada

190,000تومان
فرچه دستشویی Ovada

فرچه دستشویی Ovadaآیا به دنبال یک فرچه دستشویی کاربردی و شیک هستید؟برس توالت شوی Ovada کاملاً مناسب برای سرویس بهداشتی با هر اندازه ای است. طراحی منحصر به فرد فرچه توالت آلمانی اجازه می دهد تا به راحتی سرویس بهداشتی را تمیز کنید.کار با فرچه توالت شوی راحت بوده، به سادگی برس توالت را بلند کنید و بعد از شستشو در جای خود قرار دهید. دسته فرچه توالت شوی..

فرچه توالت fish

فرچه توالت fish

76,000تومان
فرچه توالت fish

برس توالت شوی fishفرچه توالت شوی fish طراحی زیبا و مدرنی دارد. این برس توالت شوی نه تنها ابزاری کاربردی است، بلکه با طراحی زیبا به نوعی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما محسوب می شود. طراحی ارگونومیک این فرچه توالت آلمانی کمترین فشار ممکن را حین کار به دستان شما وارد می کند. به کمک این فرچه توالت شوی سرویس بهداشتی خود را به آسانی مرتب و تمیز کنید. ب..

فرچه توالت ببر

فرچه توالت ببر

95,000تومان
فرچه توالت ببر

فرچه توالت ببرفرچه توالت ببر بهترین انتخاب برای تمیز کردن کاسه توالت شما است. فرچه توالت از جنس سرامیک با کیفیت و دوام بالا ساخته شده و تولید شرکت ونکو یکی از شرکت های معتبر در اروپا است. فرچه توالت شوی آلمانی فضای کمی را در سرویس بهداشتی شما اشغال می کند.فرچه توالت قابل شستشو بوده و سریع خشک می شود علاوه بر این فرچه توالت شوی آلمانی ضد باکتری و قا..

فرچه توالت پله و آدمک

فرچه توالت پله و آدمک

95,000تومان

فرچه توالت پله و آدمکبرس توالت شوی یک ابزار ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است. این فرچه توالت توسط شرکت ونکو تولید و از جنس سرامیک با کیفیت ساخته شده و طول عمر بالایی دارد می توانید مدت طولانی از این فرچه توالت استفاده کنید دسته برس دستشویی به صورت ارگونومیک طراحی شده، تا دستان شما هنگام تمیز کردن خسته نشود. سر فرچه توالت به گونه ای طراحی شد..

فرچه توالت پله

فرچه توالت پله

95,000تومان
فرچه توالت پله

فرچه توالت پله فرچه توالت پله با بهترین مواد از جنس سرامیک ساخته شده است این فرچه توالت توسط شرکت ونکو تولید شده، و طراحی منحصر به فردی دارد که کار با برس توالت را برای شما آسان می کند. دسته فرچه دستشویی آلمانی به صورت ارگونومیک طراحی شده، تا دست شما در هنگام تمیز کردن خسته نشود.به راحتی می توانید فرچه توالت آلمانی را با آب و مواد شوینده تمیز ..

فرچه توالت Wollknäuelفرچه توالت Wollknäuel

فرچه توالت Wollknäuel

110,000تومان
فرچه توالت Wollknäuel

فرچه توالت Wollknäuelبرس توالت Wollknäuel از جنس پلی رزین با کیفیت بالا ساخته شده است. زنگ نمی زند و مناسب فضاهای مرطوب می باشد. فرچه توالت آلمانی در مقابل لکه مقاوم است. طراحی مدرن برس توالت به صورت حرفه ای برای سرویس بهداشتی ساخته شده و همین امر باعث زیبایی بیشتر فضای سرویس بهداشتی شما می شود.دسته فرچه توالت از جنس استیل ضدزنگ با کیفیت و دوام بال..

فرچه توالت Pasiano

فرچه توالت Pasiano

105,000تومان
فرچه توالت Pasiano

فرچه توالت Pasianoبر خلاف برس های فلزی که به راحتی زنگ می زند یا برس های پلاستیکی معمولی که به سرعت ترک می خورد، برس توالت Pasiano با بهترین مواد و از جنس سرامیک با کیفیت ساخته شده است. برس توالت آلمانی در مقابل باکتری، قارچ و لک مقاوم است. این فرچه توالت به راحتی با دستمال مرطوب و یا آب و مواد شوینده تمیز می شود.رنگ مشکی فرچه دستشویی آلمانی با هر ..

فرچه توالت Retoro redفرچه توالت Retoro red

فرچه توالت Retoro red

110,000تومان
فرچه توالت Retoro red

فرچه توالت Retoro redبرس توالت Retoro red ساخت شرکت ونکو از استیل ضد زنگ ساخته شده که در مقابل زنگ زدگی مقاوم است. ابعاد این برس توالت آلمانی برای هر سرویس بهداشتی مناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند طراحی منحصر به فرد و رنگ قرمز فرچه توالت شوی جلوه و زیبایی خاصی را به محیط سرویس بهداشتی خانه شما می دهد و با هر دکوراسیونی مطابقت دارد.جنس استیل فر..

فرچه توالت Polaris Purple

فرچه توالت Polaris Purple

110,000تومان
فرچه توالت Polaris Purple

فرچه توالت Polaris Purpleفرچه توالت Polaris Purple طراحی زیبا و مدرنی دارد. این مجموعه برس توالت شامل برس و نگهدارنده آن است. طرح و رنگ فرچه توالت آلمانی با هر دکوراسیونی مطابقت دارد و زیبایی خاصی را به فضای سرویس بهداشتی شما می دهد.فرچه دستشویی آلمانی از بهترین مواد از جنس سرامیک ساخته شده که بر خلاف برس های فلزی و پلاستیکی زنگ نمی زند و به با گذش..

فرچه توالت Polarisفرچه توالت Polaris

فرچه توالت Polaris

110,000تومان
فرچه توالت Polaris

فرچه توالت Polarisبرس توالت Polaris از سرامیک با کیفیت بالا ساخته شده است. سر فرچه توالت نرم و شستشو آن بسیار آسان است به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز می شود. هرگز بوی بد نمی گیرد. شما می توانید بدون نگرانی در مورد خراشیدن سطح سرویس بهداشتی خود از این فرچه دستشویی استفاده کنید. سر برس توالت آلمانی به اندازه کافی کوچک بوده تا به راحتی داخل گره ها ..

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminiumفرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

95,000تومان
فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium

فرچه توالت Turbo-Loc Aluminiumسر فرچه توالت Turbo-Loc Aluminium با طراحی دایره ای به شما کمک می کند تا نقاط دور از دسترس لبه های زیرین و جداره های سرویس بهداشتی خود را به آسانی و در کمترین زمان تمیز کنید. الیاف سر فرچه توالت آلمانی نرم بوده و سطح سرویس بهداشتی شما را خراش نمی دهد و در عین حال با چرخش 360 درجه با عث شستشوی عمیق سرویس بهداشتی شما می ..

فرچه توالت Cassano

فرچه توالت Cassano

95,000تومان
فرچه توالت Cassano

فرچه توالت Cassanoاز برس توالت Cassano ساخته شرکت ونکو برای تمیز کردن سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. این برس توالت آلمانی ماندگاری بالایی دارد الیاف آن در استفاده طولانی مدت تغییر شکل نمی دهند. فرچه دستشویی Cassano از جنس پلی رزین با کیفیت بالا ساخته شده، لک نمی شود و به راحتی با آب و مواد شوینده ملایم تمیز می شود. الیاف انعطاف پذیر فرچه توال..

فرچه توالت Tundraفرچه توالت Tundra

فرچه توالت Tundra

95,000تومان
فرچه توالت Tundra

فرچه توالت Tundraبرس توالت Tundra با طراحی شیک و زیبا بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی شما است. طراحی و رنگ فرچه توالت آلمانی با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. این ابزار کارآمد به شما کمک می کند که سرویس بهداشتی خود را به راحتی و در کمترین زمان تمیز کنید. برس دستشویی Tundra یک نگهدارنده فرچه با طراحی باریک و قابل حمل داشته که جا به جای را هنگام کا..

فرچه توالت Havanaفرچه توالت Havana

فرچه توالت Havana

95,000تومان
فرچه توالت Havana

فرچه توالت Havanaفرچه توالت Havana ساخت شرکت ونکو و از پلی رزین با کیفیت بالا ساخته شده است و مانند برس های فلزی زنگ نمی زند خم و شکسته نمی شود. این برس توالت به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز می شود مواد با کیفیت به کار رفته در تولید فرچه دستشویی مانع از لک شده آن می شود.رنگ و طراحی زیبای فرچه توالت شوی با هر دکوراسیونی مطابقت داشته و جلوه خاصی به..

فرچه توالت دستشویی Atlanta White

فرچه توالت دستشویی Atlanta White

95,000تومان
فرچه توالت دستشویی Atlanta White

فرچه توالت دستشویی Atlanta White..

فرچه توالت Polaris Petrolفرچه توالت Polaris Petrol

فرچه توالت Polaris Petrol

110,000تومان
فرچه توالت Polaris Petrol

فرچه توالت Polaris Petrolبرس توالت Polaris Petrol از جنس سرامیک با طراحی خلاقانه درجه یک، مانع از رشد باکتری و قارچ ها می شود. این برس توالت مدرن، کوچک و ظریف بوده، بنابراین برای سرویس بهداشتی های کوچک که فضای کمی دارند بسیار مناسب است. سر برس توالت آلمانی از بهترین مواد از جنس پلاستیک ساخته شده است که باعث می شود سرسخت ترین لکه ها به راحتی تم..

فرچه توالت Nobel Blackفرچه توالت Nobel Black

فرچه توالت Nobel Black

95,000تومان
فرچه توالت Nobel Black

فرچه توالت Nobel Blackسرویس بهداشتی خود را با برس توالت Nobel Black ساخت شرکت ونکو تمیز کنید. این برس توالت از جنس پلی رزین با کیفیت ساخته شده است. الیاف سر فرچه توالت نرم و انعطاف پذیر بوده و تمام قسمت های سرویس بهداشتی شما را کاملا تمیز می کند همچنین الیاف نرم برس دستشویی به سطح کاسه توالت شما آسیب نمی رساند. فرچه توالت آلمانی استحکام و دوام..

فرچه توالت Bambooفرچه توالت Bamboo

فرچه توالت Bamboo

280,000تومان
فرچه توالت Bamboo

فرچه توالت Bambooبرس توالت Bamboo به گونه ای طراحی شده است که در عین زیبا بودن کاربردی نیز باشد. اندازه مناسب فرچه توالت باعث می شود فضای کمی را در سرویس بهداشتی شما اشغال کند. علاوه بر این وزن سبک و رنگ و طراحی مدرن برس توالت آلمانی با اکسسوری ها و دکوراسیون سرویس بهداشتی شما مطابقت دارد و جلوه خاصی به سرویس بهداشتی شما می دهد. سر این فرچه دس..

برس دستشویی Max Orangeبرس دستشویی Max Orange

برس دستشویی Max Orange

95,000تومان
برس دستشویی Max Orange

برس دستشویی Max Orange..

فرچه توالت Houston Black

فرچه توالت Houston Black

95,000تومان
فرچه توالت Houston Black

فرچه توالت Houston Blackفرچه توالت Houston Black با بهترین مواد تولید و از جنس پلی رزین با کیفیت بالا ساخته شده است. دوام بالای دارد و در برابر زنگ زدگی مقاوم است. این برس توالت آلمانی در مقابل باکتری، قارچ و لک مقاوم بوده و بو نمی گیرد. فرچه توالت آلمانی یک ابزار کاربردی برای هر خانه ای است و به شما کمک می کند تا به راحتی سرویس بهداشتی خود را تمیز..

فرچه توالت Toronto Red

فرچه توالت Toronto Red

95,000تومان
فرچه توالت Toronto Red

فرچه توالت Toronto Redبرس توالت Toronto Red یک ابزار کاربردی برای سرویس بهداشتی شما بوده و به شما کمک می کند تا سطح سرویس بهداشتی خود را به راحتی تمیز کنید. این مجموعه فرچه توالت شامل برس و نگهدارنده فرچه است.به کمک فرچه توالت سوئیسی سخت ترین لکه ها را از سطح سرویس بهداشتی خود به راحتی پاک کنید. همچنین نگهدارنده برس توالت سوئیسی از کثیف شدن سرویس ب..

فرچه توالت Rockفرچه توالت Rock

فرچه توالت Rock

95,000تومان
فرچه توالت Rock

فرچه توالت Rockچرا باید برس توالت Rock را انتخاب کنید؟1.اندازه مناسب: برس توالت آلمانی اندازه مناسبی داشته و فضای کمی را در سرویس بهداشتی اشغال می کند و بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی های کوچک است. رنگ و طراحی فرچه توالت با هر دکوراسیونی مطابقت داشته و برای خوابگاه، هتل ها، رستوران ها و... نیز مناسب است. 2.کاربرد: سر برس توالت آلمانی از الیا..

برس دستشویی Cayenneبرس دستشویی Cayenne

برس دستشویی Cayenne

95,000تومان
برس دستشویی Cayenne

محصول برند "Wenko" ساخت شرکت آلمان با ویژگی‌های منحصربفرد می‌باشد. جنس این برس دستشویی جلوه‌ای زیبا داشته علاوه بر اینکه جنس مناسب آن بسیار بهداشتی می‌باشد، قابل تعویض و دسته برس کاملا قابل جداشدن و تهیه می‌باشد...

فرچه توالت Pur Shiny

فرچه توالت Pur Shiny

222,800تومان
فرچه توالت Pur Shiny

..

برس توالت شوی Dark Blueبرس توالت شوی Dark Blue
برس توالت شوی Ruby Redبرس توالت شوی Ruby Red
برس توالت شوی Saharaبرس توالت شوی Sahara
برس دستشویی Cubicبرس دستشویی Cubic

برس دستشویی Cubic

239,000تومان
برس دستشویی Cubic

..

 برس دستشویی Glass White

برس دستشویی Glass White

95,000تومان
 برس دستشویی Glass White

محصول برند "spirella" ساخت کشور سوییس با ویژگی‌های منحصربفرد می‌باشد. جنس این برس دستشویی جلوه‌ای زیبا داشته علاوه بر اینکه جنس مناسب آن بسیار بهداشتی می‌باشد، قابل تعویض و دسته برس کاملا قابل جداشدن و تهیه می‌باشد...

نمایش 1 تا 30 از 75 (3 صفحه)