گروه محصولات : جا مسواکی 172

جا مسواکی سرامیکی cero

جا مسواکی سرامیکی cero

55,000تومان
جا مسواکی سرامیکی cero

جا مسواکی سرامیکی ceroهمه ما برای نگهداری مسواک به یک جامسواکی نیاز داریم. جا مسواکی از کثیف شدن مسواک ما جلوگیری کرده و به بهداشت دهان و دندان ما کمک می کند. همچنین مانع از انتقال آلودگی به داخل دهان و دندان ما می شود. جا مسواکی آلمانی مدل cero طراحی زیبا در عین حال ساده ای دارد. که باعث زیباتر شدن فضای سرویس بهداشتی شما می شود. پس از هر بار استفا..

جا مسواکی پلاستیکی Cassano

جا مسواکی پلاستیکی Cassano

76,000تومان
جا مسواکی پلاستیکی Cassano

جا مسواکی پلاستیک آلمانی Cassanoهمانطور که می دانید سلامتی دهان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از وسایلی که می تواند به ما در سالم نگه داشتن دندان کمک کند مسواک است. ولی اگر از آن درست نگهداری نشود باعث انتقال آلودگی به داخل دهان و دندان می شود. جا مسواکی ابزاری برای نگهداری مسواک است که در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد. د..

جا مسواکی پلاستیک Move Red
جا مسواکی استیل Pieno

جا مسواکی استیل Pieno

69,000تومان
جا مسواکی استیل Pieno

جا مسواکی استیل Pienoمسواک وسیله ای بسیار مهم برای بهداشت دهان و دندان است. بنابراین باید در نگهداری آن دقت کرد. یکی از ابزار هایی که به تمیز نگه داشتن مسواک کمک می کند جا مسواکی می باشد. پس از هر بار استفاده باید مسواک را در جا مسواکی قرار دهید تا از انتقال آلودگی به داخل دهان و دندان جلوگیری کنید. جا مسواکی در بازار در طرح، رنگ و جنس های مختلف مو..

جا مسواکی پلاستیک lido Blackجا مسواکی پلاستیک lido Black

جا مسواکی پلاستیک lido Black

86,000تومان
جا مسواکی پلاستیک lido Black

جا مسواکی پلاستیک آلمانی lido Blackجا مسواکی یکی از ابزار های ضروری و کاربردی برای هر خانه ای می باشد. جا مسواکی خارجی مدل lido Black تولید شرکت ونکو است. این شرکت یکی از شرکت های معتبر و معروف در زمینه تولید لوازم سرویس بهداشتی و حمام می باشد. در ساخته جا مسواکی آلمانی از بهترین مواد از جنس پلاستیک (پلی رزین) با کیفیت بالا استفاده شده است. ابعاد ج..

جا مسواکی پلاستیکی طرح گربهجا مسواکی پلاستیکی طرح گربه

جا مسواکی پلاستیکی طرح گربه

75,000تومان
جا مسواکی پلاستیکی طرح گربه

جا مسواکی طرح گربه Tundraمسواک زدن یکی از راه های سالم نگه داشتن و بهداشت دهان و دندان است. این کار باعث افزایش عمر دندان می شود. نگهداری مسواک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، جا مسواکی به شما در تمیز ماندن مسواک کمک می کند. جا مسواکی طرح گربه Tundra دارای رنگ و طرح فانتزی است که علاوه بر اینکه به زیبا تر شدن فضای سرویس بهداشتی شما کمک می کند مان..

جا مسواکی پلاستیک Move Blue
جا مسواکی پلاستیک Move Sun
جا مسواکی سرامیک Pur Shinyجا مسواکی سرامیک Pur Shiny

جا مسواکی سرامیک Pur Shiny

110,000تومان
جا مسواکی سرامیک Pur Shiny

جا مسواکی سرامیک Pur Shinyمسواک یک وسیله ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است و به دلیل قرار داشتن در فضای مرطوب سرویس بهداشتی باید در نگهداری آن دقت داشته باشیم جا مسواکی وسیله ای است که به ما در نگهداری و تمیز ماندن مسواک کمک می کند. همچنین مانع از انتقال بیماری به دهان و دندان می شود. جا مسواکی مدل Pur Shiny مانع تماس مسواک شما با سایر سطوح سرویس..

جا مسواکی سرامیک Dark Blueجا مسواکی سرامیک Dark Blue

جا مسواکی سرامیک Dark Blue

110,000تومان
جا مسواکی سرامیک Dark Blue

جا مسواکی سرامیک Dark Blueمسواک وسیله ای برای مراقبت و بهداشت دهان و دندان است و ارتباط مستقیمی با سلامت بدن ما داشته و به دلیل قرار گیری در محیط مرطوب سرویس بهداشتی، بنابراین باید در نگهداری درست آن دقت داشته باشیم. یکی از وسایلی که به ما می تواند در نگهداری کمک کند جامسواکی است. جا مسواکی ها دارای طرح و رنگ های متنوع ای می باشند ولی در هنگام خرید..

جا مسواکی سرامیک Elegant

جا مسواکی سرامیک Elegant

112,000تومان
جا مسواکی سرامیک Elegant

جا مسواکی سرامیک آلمانی Elegantسلامت دهان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار است مسواک زدن یکی از کارهایی می باشد که به ما در سالم نگه داشتن دندان کمک می کند بنابراین مسواک و جا مسواکی از ملزومات یک زندگی سالم هستند و باید در نگهداری آن ها دقت داشته باشیم جا مسواکی سرامیک آلمانی تولید شرکت کلین ولکه بوده و از جنس سرامیک با کیفیت بالا می باشد کلین ولک..

جا مسواکی Fossilجا مسواکی Fossil

جا مسواکی Fossil

70,000تومان
جا مسواکی Fossil

• ساخت شرکت WENKO آلمان • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی• بسته بندی و ارسال توسط ژرمن کالا• آماده ارسال از انبار تا 1 روز دیگر..

جامسواکی پلاستیک Ruby Redجامسواکی پلاستیک Ruby Red

جامسواکی پلاستیک Ruby Red

98,000تومان
جامسواکی پلاستیک Ruby Red

جا مسواکی پلاستیک Natureمسواک وسیله ای بسیار مهم برای بهداشت دهان و دندان است زیرا به سالم ماندن دندان ما کمک می کند. بنابراین باید در نگهداری آن دقت کنید. جا مسواکی یکی از وسایلی است که به ما در نگهداری کمک کرده و مانع از کثیف شدن مسواک می شود. جا مسواکی آلمانی از جنس پلاستیک با کیفیت بالا می باشد که در برابر ضربه و لکه مقاوم بوده و از ماندگاری با..

جا مسواکی سرامیک Sahara

جا مسواکی سرامیک Sahara

123,000تومان
جا مسواکی سرامیک Sahara

جا مسواکی سرامیک آلمانی Saharaیکی از وسایل پر کاربرد و مهم در هر خانه ای جا مسواکی است جامسواکی از مسواک شما در برابر هر گونه آلودگی  محافظت می کند و مانع انتقال بیماری به دهان و دندان شما خواهد شد. جا مسواکی آلمانی مدل Sahara  از جنس سرامیک با دوام و با کیفیت ساخته شده است و در برابر باکتری و لکه مقاوم می باشد. جا مسواکی خارجی به راحتی ب..

جا مسواکی سرامیک Cubicجا مسواکی سرامیک Cubic

جا مسواکی سرامیک Cubic

110,000تومان
جا مسواکی سرامیک Cubic

جا مسواکی سرامیک Cubicمسواک زدن یکی از راه های سالم نگه داشتن و محافظت از سلامت دهان و دندان ما می باشد. اما بسیاری از ما نحوه صحیح نگهداری از مسواک را در سرویس بهداشتی نمی دانیم. جا مسواکی وسیله ای برای نگهداری مسواک است. که در دو مدل دیواری و رومیزی در بازار موجود می باشد و از تنوع زیادی در جنس، رنگ و طرح برخوردار است. جا مسواکی مدل Cubic از سرام..

جا مسواکی سرامیکی Marine Blauجا مسواکی سرامیکی Marine Blau

جا مسواکی سرامیکی Marine Blau

80,000تومان
جا مسواکی سرامیکی Marine Blau

جا مسواکی سرامیکی آلمانی Marine Blauمسواک یک وسیله ضروری و کاربردی برای هر خانه ای است و به دلیل قرار داشتن در فضای مرطوب سرویس بهداشتی باید در نگهداری آن دقت داشته باشیم تا از انتقال بیماری به دهان و دندان خود جلوگیری کنیم. جا مسواکی یکی از وسایلی است که مانع تماس مسواک با سایر سطوح سرویس بهداشتی شده و مانع از کثیف شدن آن می شود. جامسواکی از نظر ط..

جا مسواکی پلاستیک Rockجا مسواکی پلاستیک Rock

جا مسواکی پلاستیک Rock

80,000تومان
جا مسواکی پلاستیک Rock

جا مسواکی پلاستیک آلمانی Rockجا مسواکی یک ابزار مناسب برای نگهداری مسواک است. این وسیله مانع از کثیف شدن مسواک و انتقال آلودگی به داخل دهان و دندان شما می شود. جا مسواکی آلمانی مدل Rock تولید شرکت ونکو و بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی شما می باشد. این جا مسواکی علاوه بر طرح و رنگ از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. این شرکت در تولید محصولات خود از ..

جا مسواکی سرامیک Atlanta Champagane
جا مسواکی سرامیک Slope Whiteجا مسواکی سرامیک Slope White
جا مسواکی سرامیک Atlanta white
جا مسواکی پلاستیک fish
جا مسواکی پلاستیک Danubجا مسواکی پلاستیک Danub
جا مسواکی سرامیک Green
جا مسواکی پلاستیک Natureجا مسواکی پلاستیک Nature

جا مسواکی پلاستیک Nature

110,000تومان
جا مسواکی پلاستیک Nature

جا مسواکی پلاستیک Natureمسواک زدن به ما در سالم نگه داشتن دهان و دندان کمک می کند این کار باعث افزایش عمر دندان می شود. بنابراین نگهداری مسواک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از وسایلی که به ما در تمیز ماندن مسواک کمک می کند جا مسواکی است که از کثیف شدن مسواک و انتقال میکروب به دهان و دندان ما جلوگیری می کند. جا مسواکی مدل Nature تولید شرکت ک..

جا مسواکی سرامیک Atlanta Green
جا مسواکی دو قلو سرامیک Cube Greyجا مسواکی دو قلو سرامیک Cube Grey

جا مسواکی دو قلو سرامیک Cube Grey

150,000تومان
جا مسواکی دو قلو سرامیک Cube Grey

جا مسواکی دو قلو سرامیکی Cube Greyمسواک زدن یکی از راه های سالم نگه داشتن و محافظت از سلامت دهان و دندان ما می باشد. ما هر روز چندین بار از مسواک استفاده می کنیم، اما بسیاری از ما نحوه صحیح نگهداری از مسواک را نمی دانیم. یکی از وسایلی که می تواند به ما در تمیز نگه داشتن مسواک کمک کند جامسواکی است. جا مسواکی یک وسیله ساده و کاربردی برای نگهداری مسوا..

جا مسواکی پلاستیک Wollknäuelجا مسواکی پلاستیک Wollknäuel
جا مسواکی پلاستیک Element Yellowجا مسواکی پلاستیک Element Yellow

جا مسواکی پلاستیک Element Yellow

95,000تومان
جا مسواکی پلاستیک Element Yellow

جا مسواکی پلاستیک Element Yellowمسواک وسیله ای برای مراقبت و بهداشت دهان و دندان است بنابراین باید در نگهداری آن دقت داشته باشیم تا مانع انتقال میکروب و باکتری به دهان و دندان شویم. جا مسواکی Element Yellow یکی از انواع جا مسواکی های موجود در بازار می باشد که علاوه بر طرح و رنگ از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. جا مسواکی آلمانی ساخت شرکت کلین ولکه ..

جا مسواکی پلاستیک Element Red

جا مسواکی پلاستیک Element Red

95,000تومان
جا مسواکی پلاستیک Element Red

جا مسواکی پلاستیک Element Redمسواک زدن به ما در سالم نگه داشتن و بهداشت دهان و دندان کمک می کند بنابراین نگهداری آن از اهمیت بالای برخوردار می باشد جا مسواکی یکی از وسایلی است که به ما در نگهداری مسواک کمک کرده و مانع کثیف شدن مسواک می شود. جا مسواکی ها در بازار تنوع زیادی دارند شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اما اگر ج..

جا مسواکی پلاستیک Element Blue

جا مسواکی پلاستیک Element Blue

95,000تومان
جا مسواکی پلاستیک Element Blue

جا مسواکی پلاستیک Element Blueجا مسواکی مدل Element Blue تولید شرکت کلین ولکه آلمان می باشد این جا مسواکی از مرغوب ترین مواد با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. جنس جا مسواکی آلمانی از پلاستیک با کیفیت بالا می باشد. این جا مسواکی تولید شرکت کلین ولکه آلمان یکی از شرکت های معتبر و معروف در زمینه تولید محصولات حمام و سرویس بهداشتی می باشد. رنگ آبی و ..

نمایش 1 تا 30 از 172 (6 صفحه)