خانه » مجله اینترنتی » اخبار » مراحل تعویض جا مسواکی

مراحل تعویض جا مسواکی

اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

انتخاب یک جا مسواکی شیک و تمیز می‌تواند مستقیما با سلامت دهان و دندان ما مرتبط باشد. به همین دلیل لازم است که مراحل تعویض جا‌ مسواکی را بدانیم و اگر این وسیله خراب یا کهنه شده، سریعا آن‌را تعویض کنیم. چرا که قیمت جا مسواکی در برابر هزینه‌های درمان و سلامتی بسیار اندک است و با یک جا به جایی ساده، می‌توان سلامت خود و اهالی خانه را بالاتر برد. در این مقاله از ژرمن کالا بیشتر درباره این موضوع بخوانید.

چرا جا مسواکی مهم است؟

جا مسواکی چه پلاستیکی باشد چه جنس دیگری داشته باشد، برای نگهداری از مسواک تعبیه شده است. مسواک، وسیله‌ای مهم برای حفاظت از دندان و بهداشت فردی است. اما اگر در نگهداری از این وسیله، نکات مهم را رعایت نکنیم، بی‌شک، همان مسواک می‌تواند باعث بروز بیماری گردد. یکی از نکات مهم برای حفاظت اصولی از مسواک، انتخاب یک جا مسواکی مناسب است. چرا که اگر جا مسواکی شیک اما بدون کارایی داشته باشید، مسواک‌هایتان هم آلوده شده و هم موجب بروز بیماری خواهند شد.

جا مسواکی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک جا مسواکی خوب، باید فضایی مناسب برای قرار دادن مسواک‌ها به صورت مجزا را داشته باشد. درواقع باید طراحی آن به گونه‌ای باشد که مسواک‌ها با هم برخورد نکنند. از سوی دیگر، باید ارتفاع جا مسواکی به گونه‌ای باشد که بتوانید مسواک‌ها را به صورت عمودی داخل آنها قرار دهید.
چرا که عمودی قرار دادن مسواک‌ها، باعث خروج آب از برس آن می‌شود و در نهایت، از رشد و تجمع باکتری‌ها جلوگیری می‌کند.
قیمت جا مسواکی می‌تواند به نکات ریزی که در آن رعایت شده هم بستگی داشته باشد. مثلا یک جامسواکی خوب، روزنه‌هایی در کف دارد تا آب اضافی مسواک از آن خارج شده و در زیر ظرف، تبدیل به فضایی مرداب مانند نشود.
علاوه بر تمام این‌ها، یک جا مسواکی شیک و جذاب، باید قابلیت نصب بر روی دیوار و یا قرار گرفتن در کابینت‌ها را داشته باشد. چرا که شما بر اساس فضاهایی که در خانه دارید، باید محلی را برای نصب جا مسواکی انتخاب کنید.

جامسواکی جا مسواکی اکسسوری سرویس بهداشتی

بهترین جا برای نصب جا مسواکی پلاستیکی

حالا وقت آن است که جایی را برای نصب جا مسواکی انتخاب کنید. نخست به یاد داشته باشید که سرویس بهداشتی نا‌مناسب‌ترین مکان برای نصب جا مسواکی است. چرا که بعضی از میکروب‌ها و باکتری‌های این فضا، می‌توانند تا دو متر هم جا به جا شوند. هنگامی که مسواک‌ها را به صورت مرطوب در سرویس بهداشتی قرار‌ میدهید، خیلی سریع‌تر آلوده می‌شود.
از طرفی، برخی حشرات مانند سوسک‌ها، وقتی که رفت و آمد کمتری در سرویس بهداشتی است، بیرون می‌آیند و معمولا به دنبال غذا، لابه‌لای برس‌های مسواک را جستجو می‌کنند.
در نتیجه اگر دوست دارید که مسواک‌تان طعمه حشرات و باکتری‌ها نشود، باید به فکر یک جای مناسب برای نصب جا مسواکی باشید.
بهترین جا برای نصب این وسیله، می‌تواند فضایی خشک و خنک در کمد، کابینت و یا آشپزخانه باشد. جایی که جریان هوا وجود دارد، حشرات به آن دسترسی ندارند و می‌توانید مطمئن باشید که مسواک‌هایتان سالم و تمیز بمانند.

مراحل تعویض جا مسواکی

حالا زمان دانستن مراحل تعویض جا مسواکی است. نخست آنکه باید یک جا مسواکی جدید و متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. در بسیاری از فروشگاه‌ها انواع جامسواکی هست. اما اگر یک وسیله عالی و با کیفیت می‌خواهید، ژرمن کالا پیشنهاد می‌کند که از برندهای معتبر اروپایی جا مسواکی خود را انتخاب کنید. چرا که جا مسواکی باید با دوام، زیبا و متناسب با نیازهای شما باشد. جامسواکی که ناگهان از روی دیوار به پایین پرتاب نشود و بتواند از مسواک‌ها به خوبی محافظت کند. در مرحله دوم، بر اساس اطلاعاتی که به شما دادیم، مکان مناسبی را برای نصب جا مسواکی انتخاب کنید. پس از آن باید بر اساس فرم جا مسواکی، بررسی کنید و ببینید که به چه چیزهایی نیاز دارید. مثلا اگر می‌خواهید جا مسواکی را روی دیوار نصب کنید، باید دریل داشته باشید و قبل از سوراخ کردن دیوار، مکان دقیق نصب جا مسواکی را مشخص کنید.
اگر هم جا مسواکی پلاستیکی لیوانی را انتخاب کرده باشید، به راحتی می‌توانید آن‌را حرکت داده و جا‌به‌جایش کنید. این نکات مهم در تعویض جا مسواکی را در نظر داشته باشید و حتما موقع خرید این وسیله به آن توجه کنید.

جامسواکی ونکو کلین ولکه جا مسواکی

بهترین جا مسواکی

حالا که این وسیله و نکات مهم مربوط به آن‌را گفتیم، خوب است بدانید که ژرمن کالا با انواع جا مسواکی شیشه‌ای، جا مسواکی سرامیکی و جا مسواکی پلاستیکی همراه شماست تا بتوانید از مسواک‌های خود در بهترین ظروف نگه‌داری کنید. این جا مسواکی‌ها، ابعاد،رنگ ها و فرم‌های مختلفی دارند تا بر اساس جایی که برای جا مسواکی در نظر گرفته‌اید، آن ها را انتخاب نمایید.
با ژرمن کالا، بهترین و زیباترین محصولات اروپایی را به خانه ببرید تا به هر طرف که نگاه می‌کنید، زیبایی، ظرافت و هنر را ببینید. چرا که شما لایق بهترین‌ها هستید . با ژرمن کالا، بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات، در سریع‌ترین زمان ممکن یه دست‌تان خواهد رسید.

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم