خانه » مجله اینترنتی » اخبار » چگونه محصولات ژرمن کالا را به صورت حضوری بخریم؟

چگونه محصولات ژرمن کالا را به صورت حضوری بخریم؟

چگونه-محصولات-ژرمن-کالا-را-به-صورت-حضوری-بخریم-

خانه سام یکی از مجموعه هایی است که در حوزه فروش لوازم خانگی فعالیت دارد. این مجموعه با ابتکار عمل مشاورین خود به خانه شما شکل و رنگ تازه ای می بخشد. شما می توانید تمامی لوازمی که به زیباتر شدن خانه شما کمک می کند را از این مجموعه خریداری کنید و خانه ای بسازید که شکل ظاهری آن شبیه به هیچ یک از خانه هایی که تا کنون دیده اید، نباشد. آن چه که خانه ی سام را به یک مجموعه تمام عیار
تبدیل کرده است در نظر داشتن تمام سلیقه هاست. بنابراین هر فرد با هر سلیقه و نظری که دارد می تواند تمام آنچه که در طراحی دکوراسیون خانه خود لازم دارد را از این فروشگاه خریداری کند.

چگونه-محصولات-ژرمن-کالا-را-به-صورت-حضوری-بخریم-

 

اگر برای دکوراسیون خانه خود از این مجموعه استفاده کرده باشید به خوبی متوجه تفاوت محصولاتی که در خانه سام ارائه می شود خواهید شد. خانه سام با هدف بهبود شیوه خرید و فروش لوازم خانگی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ افتتاح گردید. یکی از هدف های خانه ی سام فراهم آوردن فضایی آرامش بخش و زیباسازی فضای خانه است. بهره گرفتن از تجربه بیش از ۲۵ سال حضور فعال در بازار لوازم خانگی باعث شده تا خانه سام نیازهای خریداران را در اولویت قرار داده و بر این اساس فضایی را فراهم کند تا مراجعه‌کنندگان بتوانند در آرامش و فراغت کامل، به مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نظر خود بپردازند.

چگونه-محصولات-ژرمن-کالا-را-به-صورت-حضوری-بخریم-

خرید محصولات ژرمن کالا

بر اساس درخواست مکرر مشتریان ژرمن کالا برای مشاهده لوازم خانگی از نزدیک تیم مدیریتی مجموعه با هدف افزایش رضایت مشتریان خود زمینه فعالیت دو مجموعه خانه ی سام و ژرمن کالا را فراهم آورد تا درصورت درخواست خرید حضوری و مشاهده کالا، مشتریان به فروشگاه های مجموعه خانه سام مراجعه فرمایند.

 

شعبه های مجموعه خانه سام

در حال حاضر خانه ی سام در دو منطقه پاسداران و قلهک دارای دو شعبه فعال بوده و شما مشتریان عزیز می توانید به یک از دو آدرس زیر مراجعه فرمایید.

آدرس شعبه پاسداران: پاسداران، بوستان پنجم آدرس شعبه قلهک: شریعتی، دوراهی قلهک

 

چگونه-محصولات-ژرمن-کالا-را-به-صورت-حضوری-بخریم-

خرید اینترنتی از ژرمن کالا

با توجه به رشد روز افزون خدمات اینترنتی و وسایل مختلف کالای خانگی در زندگی امروز بشر و نیاز هموطنان عزیز به این کالاها وب سایت اینترنتی ژرمن کالا با هدف خدمت رسانی در زمینه مشاوره بررسی و تأمین بهترین و معتبرترین برندهای کالاهای لوازم بهداشتی و خانگی مرتبط با بهترین قیمتهای موجود در بازار در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد ژرمن کالا یکی از قدرتمند ترین وارد کنندگان کالای خواب برند دانلوپیلو در ایران است که کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است تا مشتریان عزیز بتوانند از تجربه داشتن یک کالای باکیفیت لذت ببرند.

 

قیمت مناسب لوازم خانگی مهمترین و اصلی ترین هدف فروشگاه ژرمن کالا ارائه محصولات با بهترین قیمت و افزایش رضایت مندی مشتریان است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت www.germankala.ir یا
به صورت حضوری در مجموعه خانه سام، قیمت و کیفیت محصولات را بررسی نمایید.

 

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم