خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات حمام و سرویس بهداشتی »   5 اکسسوری سرویس بهداشتی که ضروری است

  5 اکسسوری سرویس بهداشتی که ضروری است

  5-اکسسوری-سرویس-بهداشتی-که-ضروری-است-

 

 

اکسسوری سرویس بهداشتی را می‌توان جز الزامات یک خانه زیبا و تکمیل کننده دکوراسیون منازل دانست. گرچه معمولا نام اکسسوری در ذهن به عنوان وسایل زیباسازی و غیر ضروری ثبت شده است اما این وسایل برای داشتن یک سرویس بهداشتی یا حمام زیبا و کارآمد بسیار لازم می‌باشند. این اکسسوری‌ها که با نام ست سرویس بهداشتی و حمام نیز شناخته می‌شوند می‌توانند راهگشای بسیاری از مشکلات شما باشند. اگر شما نیز می‌خواهید بدانید چه وسایلی را برای دستشویی یا حمام خانه خود باید تهیه نمایید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 

یک خانه مدرن به هماهنگی و هارمونی کامل بین وسایل، چیدمان و تم دیوارهای منزل دارد. اما نباید در کنار زیبایی، کارآمدی وسایل را فراموش کرد. در زمان خرید باید به رفع نیازهای خود توسط این اکسسوری ها به دقت فکر نمایید. این اکسسوری سرویس و حمام را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

چرا اکسسوری سرویس بهداشتی ضروری است؟

ندانستن ضرورت یک کالا می‌تواند منجر به مشکلات متعددی در منزل شود. عدم شناخت از وجود وسایلی که به راحتی چاره ساز یک خانه زیبا و کامل خواهد بود بسیار مهم است. از دو منظر اهمیت ست سرویس بهداشتی را می‌توان مورد بررسی قرار داد.

  5-اکسسوری-سرویس-بهداشتی-که-ضروری-است-

اول اینکه یک ست یک دست و زیبا از جنس مناسب به تکمیل دکوراسیون یک سرویس بهداشتی و یا حمام شما بسیار کمک خواهد کرد. زیباترین دیوارها و اسباب به چیدمان درست از اکسسوری‌های مناسب نیاز دارد. رنگ مناسب و طراحی‌های متعدد موجود در بازار دست شما را برای انتخاب مناسب خود کاملا باز خواهد گذاشت. اما این تنها دلیل ضرورت وجود یک ست اکسسوری در سرویس بهداشتی منزل نیست.

 

دومین دلیل این است که ر سرویس بهداشتی برای نظافت شخصی، تمیزی خود سرویس و کارایی صحیحبه وسایل و شوینده‌های مختلف نیاز دارد. اگر به دنبال قرار دادن انواع تمیز کننده‌ها، لوازم مراقبت و شستشوی پوست در دستشور سرویس هستید، بی شک به یک ست کامل نیاز خواهید داشت.

کدام اکسسوری های سرویس بهداشتی ضروری‌اند؟

تقریبا تمامی ست‌های سرویس بهداشتی در بازار از اجزای یکسانی تشکیل شده‌اند که در ادامه به 5 مورد از مهم‌ترین اکسسوری های سرویس بهداشتی اشاره خواهیم نمود.

 

فرچه

فرچه مهم‌ترین ابزار برای پاکسازی و شستشوی سرویس است. فرچه شامل یک قسمت برس مانند تشکیل شده از انواع پلاستیک و یا سیم نازک است که به یک دسته معمولا از جنس پلاستیک متصل شده است. برخی فرچه‌ها دارای سری قابل تعویض هستند تا از خرید دوباره و هزینه اضافی جلوگیری شود. جنس فرچه نیز برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی در محیط مرطوب سرویس از پلاستیک می‌باشد.

 

سطل زباله

سطل زباله جز الزامات حمام و سرویس بهداشتی است. برای رعایت کامل نظافت و بهداشت، زباله‌های ایجاد شده در این دو نقطه از خانه باید در محل خاص خود نگهداری شوند و از ترکیب آن‌ها با زباله‌های مکان‌های دیگر مانند آشپزخانه حتما اجتناب نمایید. در نظر داشته باشید یک سطل زباله پایی که درب آن توسط یک اهرم و فشار پا باز می‌شود هم حس تمیزی بهتری خواهد داد هم از آلوده شدن دست‌‌ها جلوگیری می‌نماید.

  5-اکسسوری-سرویس-بهداشتی-که-ضروری-است-

آیینه

گرچه به احتمال زیاد شما نیز در منزل خود یک آیینه قدی یا بلند دارید اما این چیزی از اهمین وجود این وسیله در سرویس بهداشتی نیز کم نمی‌کند. نمی‌توان شستشوی صورت را اول یک صبح زیبا یا اصلاح آن را بدون یک آیینه مناسب تصور کرد. انواع آیینه در سایز و طرح‌های مختلف به راحتی قابل خریداری است. یکی از چالش‌های وجود آن د سرویس بهداشتی لک‌های ایجاد شده از ترشح آب و در حمام بخار گرفتن آن است. برای حل آن نیز انواع آیینه ضد بخار دارای گرمکن وجود دارد تا از نشستن بخار آب گرم جلوگیری نماید. همچنین آیینه‌های با نورپردازی مناسب از پشت آیینه نیز جز ترندهای جدید این محصول می‌باشد.

 

جا مایع دستشویی

از زمان اختراع صابون مایع، تنوع بسیار زیادی در مواد شوینده دست و صورت ایجاد شده است. انواع مختلفی از رایحه‌ها، مواد مغذی و نرم کننده به این مایع اضافه شد تا رضایت بیشتری از مخاطب خود کسب نمایند. گرچه در این بین انواع جامایع همراه نیز در بازار ایجاد شده و به فروش می‌رسد اما به دلایل مختلف همه آن ها از کیفیت خوبی برخوردار نمی‌باشند. از طرف دیگر هماهنگی یک ست اکسسوری سرویس بهداشتی با یک محصول متفاوت بیرونی کاملا به هم خواهد ریخت. دقت نمایید در ست سرویس بهداشتی خود حتما یک جا مایع دستشویی مناسب وجود داشته باشد. این تناسب هم در مورد نازل آن و هم در مبحث حجم باید مورد بررسی قرار گیرد تا از هزینه اضافی برای شما جلوگیری نماید.

 

جا صابونی

شاید به این فکر کنید که یک ست با داشتن جا مایع دستشویی دیگر چه نیازی به جا صابونی دارد. این اهمیت از تفاوت بین صابون و مایع دستشویی نشئت میگیرد. باید در نظر بگیرید انواع مایع با هدف پاکسازی و زدودن انواع کثیفی از دست‌ها به وجود آمده‌اند حال آن که یک صابون می‌تواند مصارف درمانی و دارویی نیز داشته باشد. اگر به دنبال نصب همیشگی جاصابونی خود با پیچ و رولپلاک نیستید یا از سوراخ کاری دیوارهای حمام اجتناب می‌کنید می‌توانید جاصوبونی های پشت چسب دار را انتخاب نمایید.

 

در این مطلب با 5 اکسسوری ضروری برای سرویس بهداشتی و حمام آشنا شدیم. تمام این وسایل را در یک ست سرویس بهداشتی زیبا، مقاوم و با کیفیت می‌توانید از وب سایت ژرمن کالا خریداری نمایید.

 

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم