خانه » مجله اینترنتی » معرفی برند » معرفی برند دانلوپیلو

معرفی برند دانلوپیلو

کالای خواب برند دانلوپیلو آلمانی

بعد از ۸۵ سال تحقیق و نوآوری، عجیب نیست که به شدت مشتاق استراحت باشیم. بله در دوران امروزی ۸۵ سال عمر زیاد و مفیدی برای کسب تجربه و خلاقیت در هر زمینه‌ای است؛ محصولات دانلوپیلو حاصل تجربه‌ای ۸۵ ساله در صنعت تولید و عرضه انواع کالای خواب است. دهه‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۰ سال‌های آغازین برای شرکت دانلوپیلو است.

تاریخچه تحول برند دانلوپیلو در ارتقای محصولات خواب خود

مورفی، فوم لاتکس دانلوپیلو را کشف کردند. دانلوپیلو اولین بار لاتکس را در صندلی‌های تراموا، قطارها و اتوبوس‌های برقی به کار برد. صنعت هوایی از فوم لاتکس برای تودوزی و رودوزی کابین‌ها و صندلی‌هایش استقبال کرد. همچنین دانلوپیلو اولین تشک‌ طبی را از فوم لاتکس به‌منظور حفظ تازگی و ثابت نگه داشتن شکل آنها بدون وارد کردن پف و هوا به داخل تشک تولید کرد. اینها امتحانی برای دستیابی به موفقیتی بزرگ برای دانلوپیلو بود.

در فاصله سال‌های ۱۹۵۰ تا ۱۹۷۰؛‌ دانلوپیلو به مدت ۲۰ سال مسیر شهرت را پیمود. لاتکس تولیدشده توسط دانلوپیلو در ساخت صندلی‌های تولیدات رکوردشکن سرعت آب، متعلق به سر دونالد کمپل (جانورشناس و صاحب‌کرسی پارلمان انگلیس) به کار رفت. در میانه دهه‌های ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰؛ لاتکس دانلوپیلوی انگلیسی توسط انستیتوی شرلی منچستر برای بررسی تأثیر دو چندان در از بین بردن حشرات موذی با تشک‌های فنری مقایسه شد.

ورود تکنولوژی لاتکس در کالای خواب بیماران به واسطه برند دانلوپیلو

تکنولوژی پیشرفته دانلوپیلو در تشک‌های بیمارستان‌ها برای تسکین فشار ناشی از جابه‌جایی ستون فقرات و صاف نگه داشتن پشت بیماران، توصیه می‌شود. و امروزه دانلوپیلو یکی از بهترین برندهای شناخته‌شده در تولید کالای خواب است؛ دانلوپیلو مالک انحصاری و تولید عمده صنعت تشک‌های لاتکس می‌باشد.

تشک‌های دانلوپیلو برای عملکردی درازمدت با به کارگیری انعطاف‌پذیری طبیعی، برای نگه داشتن شکل‌ اولیه‌شان و باقی ماندن به شکلی پایدار طراحی شده‌اند. در حالی که تکنولوژی Actipro TM دانلوپیلو تشک‌هایش را در مقابل عوامل آلرژی‌زا مانند ذرات گرد و غبار و پر و رایحه مقاوم کرده است.

کالای خواب دانلوپیلو

مالکیت برند دانلوپیلو

مالکیت برند دانلوپیلو هم‌اکنون در اختیار کمپانی دیگری در آلمان است؛ اما هنوز با همان عنوان سابق فعال است. دانلوپیلو مدعی است که راه طبیعی خوابیدن را به وسیله لاتکس کشف کرده است؛ لاتکس طبیعی ماده‌ای شگفت‌انگیز است که از گیاشیر درختان کائوچو (Hevea Brasiliensis) در درختزارهای حفاظت‌شده سراسر جهان مشتق می‌شود.

مزایای استفاده از فوم لاتکس توسط این برند

انسان به طور معمول و استاندارد،‌ حدود ۸ ساعت متوالی در طول شبانه‌روز می‌خوابد. همانطور که قرار داشتن در وضعیتی ثابت حتی در هنگام بیداری و هوشیاری برای فیزیولوژی بدن نامناسب است؛ قرارگیری اعضای بدن در هنگام خواب و نیمه‌هوشیاری برای مدت‌زمانی حدود یک سوم شبانه‌روز نیز موجب آسیب رسیدن به اندام‌های جسمی و ستون فقرات می‌شود.

از سوی دیگر پوست انسان به دلیل عدم پوشش به وسیله پر یا پشم یا مو، در معرض انواع آلرژی‌هاست. این موارد به همراه بسیاری دلایل دیگر، طراحان حوزه تولید و صنعت را وادار به طراحی و تولید کالاهایی باکیفیت جهت داشتن خوابی مطلوب و راحت کرده است. بسیاری از شرکت‌های فعال در عرصه کالای خواب با تولید انواع محصولات مرتبط با خواب، توانسته‌اند بازار مناسبی جهت تهیه لوازم خواب ایجاد کنند.

 

بهترین محصولات برند دانلوپیلو آلمانی

در این میان برند دانلوپیلو Dunlopillo،‌ با سابقه‌ای در حدود ۷ دهه در تولید ملحفه و لحاف به عنوان بهترین برند در جهان مطرح شده است. دانلوپیلو اکنون سازنده انواع تشک،‌ لحاف،‌ بالش طبی، زیر تشک، محافظ تشک و برخی دیگر از کالاهای مرتبط با خواب است.

تشک طبی، لحاف، تاپر و کفی تخت؛ بهترین محصول های برند دانلوپیلو

مارک تشک طبی دانلوپیلو دارای کیفیتی بینظیر است و دارای استاندارهای کیفی بسیار بالایی است . در تشک لاتکس دانلوپیلو از لاتکس طبیعی استفاده شده است . دانلوپیلو مدعی است که راه طبیعی خوابیدن را به وسیله لاتکس کشف کرده است؛ لاتکس طبیعی ماده‌ای شگفت‌انگیز است که از گیاشیر درختان کائوچو (Hevea Brasiliensis) در درختزارهای حفاظت‌شده سراسر جهان مشتق مییشود، به دلیل ساختار خاصی که در لاتکس طبیعی وحپجود دارد گردش هوا در تشک به خوبی جریان پیدا میکند.

تشک لاتکس طبی دانلوپیلو، تنها تشک ۱۰۰% آلمانی موجود در بازار ایران است. سایر برندهای موجود در بازار، در ایران مونتاژ می شوند، در خرید تشک لاتکس آلمانی دانلوپیلو شک نکنید، ما تضمین میکنیم که بهترین خواب را برای شما به ارمغان بیاوریم.

برند-دانلوپیلو-

لاتکس طبیعی (Natural Latex) به کار رفته در تشک دانلوپیلو

در ساخت و تولید تشک،‌ هم می‌توان از هسته فنری استفاده کرد و هم از فوم منعطف. در نوع تشک لاتکس فومی توصیه می‌شود فوم آن طبیعی و ارگانیک باشد؛ زیرا در فوم‌های لاتکس مصنوعی از ترکیبات نفتی پلی اورتان استفاده می‌شود.

لاتکس طبیعی، حاصل سوخت و ساز طبیعی در درخت کائوچو و سایر گیاهان تولیدکننده لاتکس است. یک درخت کائوچو روزانه فقط ۲۷ میلی‌لیتر لاتکس تولید می‌کند. بالغ بر ۵۰۰ روز زمان لازم است که یک درخت کائوچو، لاتکس کافی برای تولید تنها یک تشک تولید کند. در تماس اولیه بدن با تشک لاتکس، به نظر می‌رسد این تشک نرم است چرا که شکل طبیعی بدن انسان را به خود می‌گیرد؛‌ اما با فشار بیشتر بر تشک لاتکس، می‌توان سفتی لایه‌های عمیق‌تر این تشک را حس کرد. همین خاصیت انعطاف‌پذیری و در عین حال شکل‌ناپذیری لایه‌های درونی‌تر تشک لاتکس پشتیبان عضلات دردناک و حساس بدن است.

در تولید تشک‌های لاتکس می‌توان یک تا چهار لایه لاتکس به کار برد؛ درجه سفتی و نرمی این لایه‌ها از سوی طراح آن تنظیم می‌شود. همچنین خلل و فرج موجود در لایه‌های لاتکس، موجب گردش هوا در تشک لاتکس می‌شود؛ این ویژگی دمای مطلوب جهت خواب را فراهم می‌کند.

مقایسه فوم لاتکس و مموری فوم

فوم لاتکس طبیعی تولیدشده در دانلوپیلو شبیه مموری فوم است؛ لاتکس طبیعی خاصیت ارتجاعی و فنری طبیعی دارد؛ این ویژگی باعث انطباق آن با شکل و فرم بدن انسان می‌شود. مموری فوم منشأ شیمیایی دارد و تفاوت دیگرش با فوم لاتکس طبیعی در میزان خاصیت ارتجاعی و انطباق آن با فرم بدن است؛ با این توضیح که لاتکس به طور کامل به قالب بدن در نمی‌آید.

برتری لاتکس

ضمناً به دلیل منشأ گیاهی و ارگانیک لاتکس طبیعی؛ گرما در آن حبس نمی‌شود و نسبت به مموری فوم خنک‌تر است؛ در نتیجه مانع از افزایش دمای بدن و تعریق می‌شود‌. با این اوصاف افراد باید با توجه به نوع نیاز جسمی‌شان، تشک مناسب خود را انتخاب کنند. با توجه به منشأ ارگانیک لاتکس، می‌توان گفت که این محصول برای محیط زیست نیز بی‌خطر است؛ یعنی بعد از طی شدن عمر مفید تشک لاتکس می‌توان بدون نگرانی از ضربه به محیط زیست آن را در طبیعت رها کرد؛ چرا که اجزای آن قابلیت تجزیه و بازیافت به اجزای اولیه خود را دارند.

مقایسه طول عمر محصولات

تشک لاتکس به لحاظ عمر مفید در دسته تشک‌های بادوام است.تشک لاتکس برخلاف تشک فنری یا تشک مموری فوم،‌ حرکات روی خود را به صورت موج در سطح تشک منتقل نمی‌کند؛ این موضوع برای انواع دونفره که باید راحتی دو نفر در آن لحاظ شود،‌ حائز اهمیت است. فشار وارده از سوی بدن بر تشک لاتکس در سطح آن توزیع می‌شود؛ این ویژگی باعث می‌شود این تشک‌ها به طور طبیعی از نوع طبی نیز به شمار روند.

تشک‌ لاتکس معمولا یا به صورت سرتاسری یا به صورت یک طرف از جنس ملحفه لاتکس طبیعی و یک طرف خود فوم لاتکس تولید می‌شوند. این ملحفه‌ها نیز مانند فوم لاتکس خاصیت ضد باکتری و ضد آلرژی دارند. تهویه طبیعی و خنک نگه داشتن بدن ویژگی دیگر این ملحفه‌هاست.

کالای خواب آلمانی دانلوپیلو

 

انواع تشک طبی دانلوپیلو و ویژگی‌های آن

برند دانلوپیلو با رعایت ۷ منطقه با تراکم‌های مختلف جهت نگهداری از بدن خصوصا ستون فقرات در تشک‌های خود؛ تشک‌هایی برای انواع تخت خواب بزرگسال، تخت دو نفره و تخت یک نفره تولید و روانه بازار نموده است. دانلوپیلو تشک‌های تولیدی خود را در رنگ سفید ارائه می‌کند؛ رنگ سفید شاخص‌ترین رنگ در رنگ‌های بهداشتی است.

ویژگی های محصولات دانلوپیلو

دانلوپیلو؛ همه تشک‌های تولیدی خود را به همراه روکش زیپ‌دار عرضه می‌کند. برخی از تشک‌های این برند نواری نقره‌ای با خاصیت ضداسترس دارند. سایزبندی تشک‌های دانلوپیلو بسیار متنوع است. جهت افزایش بهره‌وری و طول عمر تشک لاتکس دانلوپیلو توصیه می‌شود از محافظ یا تاپر استفاده شود؛ تاپر نیز به مانند خود تشک از جنس لاتکس طبیعی و وزن ۵ کیلوگرمی است.

وظیفه تاپر ممانعت از نفوذ آلودگی، ذرات ‌گرد و غبار و مایعات به عمق تشک است. تاپرهای دانلوپیلو نیز به مانند تشک‌ها و سایر کالای خواب دانلوپیلو در رنگ سفید تولید و عرضه می‌شوند. تاپرهای دانلوپیلو به طور کامل به دور تشک کشیده شده و با زیپ به دور آن فیکس می‌شوند. این تاپرها قابلیت شست‌وشو با دست و ماشین لباسشویی را دارند؛‌ نرم و لطیف‌اند و خاصیت ضدباکتریایی و ضدآلرژی دارند.

تاپرهای دانلوپیلو مجهز به یک لایه میانی ضدرطوبت‌اند؛ این ویژگی مانع از تعریق بدن در فصول گرم سال و مناطق مرطوب و گرم می‌شود. کیفیت تاپرهای دانلوپیلو به مانند سایر کالای خواب این برند،‌ در درجه عالی است و عمر زیادی دارد.

مدل های تشک دانلوپیلو

تشک‌های مدل ارکید Orchid؛ مدل میلنیوم Millennium، مدل سلست Celeste،‌ مدل رویال ساورین Royal Sovereign،‌ مدل فرم‌رست Firmrest و مدل دایاموند Diamond؛ عناوینی است که برند دانلوپیلو برای انواع مدل‌های تشک ارائه نموده است. البته مدل های لکسوس، الگانس، پریمیوم،استلا و پرینسس نیز که محصولات تشک طبی مجمعه ژرمن کالا موجود می باشد، از بهترین مدل های تشک طبی از برند دانلوپیلو خارجی است.

وقت‌گذرانی برای انتخاب تشک مناسب یک نوع سرمایه‌گذاری برای سلامت، خرسندی و خوب ماندن است. خواب خوب شبانه بستگی به شماری از عوامل دارد، ‌اما انتخاب تشک مناسب به منزله پی‌ریزی خوابی آسوده و آرامبخش است، خواه خواب شبانه باشد،‌ خواه خواب روزانه. The Signature Collection شامل تشک‌هایی است که دانلوپیلو برای راحتی محض ارائه می‌دهد.

هر یک از ۱۲ تشک دانلوپیلو یک محیط کاملا یونیک و منحصر به فرد برای استراحت را پیشنهاد می‌کند، آرام و ممد اعصاب. هر تشک برای تأمین کیفیتی عالی طراحی شده است، در عین حال ارائه سطحی از زیبایی منحصر به فرد که در نوع خود بی‌نظیر است. بهترین حالت برای قرارگیری وضعیت ستون فقرات در هنگام خواب، قرارگیری مستقیم تمامی مهره‌ها است، فرورفتگی و برجستگی نامناسب در قسمت‌های مختلف تشک موجب ماندن خستگی در بدن و به‌علاوه آسیب به ستون فقرات و ایجاد دردهایی در ناحیه پشت و کمر می‌شود.

محصولات دانلوپیلو آلمانی

 

بررسی المان “عمق” در تشک‌های دانلوپیلو

عمق باشکوه ۲۴ سانتی‌متری؛ تشک‌های مدل ارکید و میلنیوم، نمایشی از عمیق‌ترین نوع از تشک‌های هسته‌ای ۱۰۰ درصد لاتکس دانلوپیلو است. شما به راحتی می‌توانید خاصیت ارتجاع‌پذیری فوق‌العاده این تشک را لمس و احساس کنید. این ویژگی برای بهره‌مندی از خوابی راحت بسیار کاربردی است.

عمق لاکچری ۲۱ سانتی‌متری؛ در مدل‌های سلست و رویال ساورین؛ نمایشی از عمق ۲۱ سانتی‌متری تشک‌های هسته‌ای ۱۰۰ درصد لاتکس دانلوپیلو را خواهید دید. بهره‌مندی از سیستم تهویه و تنفس بی‌نظیر، انطباق پذیری با فرم بدن و تأمین خوابی راحت ویژگی این مدل تشک‌هاست.

عمق ۱۸ سانتی‌متری؛ مدل‌های فرم‌رست و دایاموند نمایشی از عمق ۱۸ سانتی‌متری تشک‌های هسته‌ای ۱۰۰ لاتکس دانلوپیلو را به رخ می‌کشند. این مدل تشک‌ها همگی از انواع ابتدایی و اولیه مجموعه ساینیچر است که هماهنگی راحتی و تأمین خوابی نیروبخش را هدیه می‌کنند.

 

نکاتی درباره نظافت و بهداشت تشک‌های دانلوپیلو

تکنولوژی Actiproprobiotic fabrics به کار رفته در پارچه تشک به طور طبیعی از ورود و نفوذ ذرات انواع خوشبوکننده‌ها اعم از عطر و اودکلن، گرد و غبار و سایر مواد حساسیت‌زا به درون تشک جلوگیری می‌کند.

این ویژگی به حفظ نظافت،‌ تازگی و سلامتی محیط خواب کمک می‌کند.تکنولوژی ابداعی دانلوپیلو پلاس در تولید کاور خنک‌ساز در مدل‌های بسیار باشکوه ارکید و میلنیوم، ویژگی منحصر به فردی طراحی شده است؛ بهره‌مندی از رسانش فوق‌العاده در پارچه هوشمند این تشک‌ها احساس خنکی را به وسیله کشیدن و انتقال دائمی گرما از بدن به ارمغان می‌آورند.

برای خرید انواع کالای خواب و لوازم اتاق خواب از محصولات برند دانلوپیلو از بهترین مارک های خارجی در این حوزه، به فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا اعتماد کنید.

 

 

همه ی برند ها

برچسب ها

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.