زیرتشکی چیست؟

زیرتشکی-چیست؟-

زیرتشکی ها بخشی از مجموعه کالای خواب هستند و به عنوان پایه و نگه دارنده تشک استفاده می شوند. در گذشته به صورت سنتی از یک تخته چوب به عنوان نگه دارنده تشک بر روی تخت استفاده می شد اما امروزه این تخته ها جای خود را به زیرتشکی ها داده اند. زیرتشک وزن کمتر و انعطاف پذیری بیشتری داشته و شرایط بهتری را برای فرد هنگام خواب فراهم می کنند. از سوی دیگر به دلیل فضای بازی که در زیر تشک فراهم می کنند، مانع تجمع آلودگی ها، قارچ و حشرات تخت خواب می شوند. زیرتشکی ها بر اساس نوع ساختارشان به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

 

 

زیرتشکی فنری

این زیرتشکی ها شامل سیستمی از فنرها هستند که بر روی یک فریم نصب شده اند. این نوع از زیرتشکی ها معمولا همراه با تشک های فنری استفاده شده و موجب افزایش طول عمر فنرهای تشک می شوند.

 

زیرتشکی های نواری

این زیرتشکی ها از نوارهای چوبی متعددی ساخته شده و برعکس تخته های چوبی متداول، امکان گردش هوا در آن ها وجود دارد. ترکیب این زیرتشکی ها با تشک های بدون فنر لاتکس جریان منظم هوا را تا میزان زیادی بهبود می بخشد.

 

انتخاب زیرتشکی تا حد زیادی به نوع تشک شما بستگی دارد. وزن، وضعیت جسمی و نیازهای شخصی فرد، فاکتورهای دیگری هستند که در انتخاب یک زیرتشکی باید مدنظر قرار بگیرند. یک زیرتشکی مناسب باید پاسخگوی شرایط و نیاز مصرف کننده بوده و از کیفیت و طول عمر مناسبی برخوردار باشد. تمامی این شرایط را می توانید به آسانی در زیرتشکی های دانلوپیلو بیابید. دانلوپیلو از قدیمی ترین و پرسابقه ترین برندهای مطرح در زمینه تولید کالای خواب است. این شرکت روزانه هزاران محصول مختلف اعم از انواع تشک ها و بالش های لاتکس طبیعی و زیرتشکی های بامبو را روانه بازارهای جهان می کند. بیایید نگاهی به زیرتشکی های این برند معتبر آلمانی بیندازیم:

 

 

زیرتشکی دانلوپیلو

زیرتشکی ها باید وزن تشک و نیز فرد را در طولانی مدت تحمل کنند بنابراین بسیار ضروری است که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند. از میان انواع چوب های مختلفی که برای ساخت زیرتشکی ها استفاده می شود، چوب بامبو از طول عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که شرکت دانلوپیلو برای ساخت تمامی زیرتشکی های خود از این چوب بهره برده است. برخلاف بسیاری از زیرتشکی ها که دارای نوارهای چوبی ثابت و صاف هستند، زیرتشکی های بامبو دانلوپیلو از نوارهای چوبی و انعطاف پذیر بامبو ساخته شده اند. بست هایی که بر روی این نوارهای چوبی تعبیه شده این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می کنند که انعطاف پذیری زیرتشکی را بسته به نیاز خود تغییر دهند. با جابه جایی این بست ها به دو سمت زیرتشکی، از انعطاف پذیری نوار مربوطه کاسته می شود. این حالت برای افرادی که وزن کمی دارند و یا به دنبال یک زیرتشکی صلب هستند مناسب است. اما اگر وزن بیشتری دارید و یا بیمار هستید، جابه جایی بست ها به سمت وسط، می تواند انعطاف پذیری مورد نیاز برای شما را فراهم کند.

 

از سوی دیگر، ارتفاع زیرتشکی های دانلوپیلو در ناحیه سر و پاها را می توان تغییر داد. این ویژگی به افزایش راحتی و بهبود کیفیت خواب کمک زیادی می کند. به عنوان مثال با افزایش ارتفاع در ناحیه سر، مسیر تنفس در افرادی که خروپف شبانه دارند، باز شده و در نتیجه میزان خروپف آن ها کاهش می یابد. امکان تغییر ارتفاع برای افرادیکه از کمردرد رنج می برند نیز بسیار مفید است.

 

 

زوج ها می توانند از دو زیرتشکی مجزا در تخت دو نفره استفاده کنند. از این نظر زیرتشکی های دانلوپیلو انتخابی ایده آل است. هر یک از زوجین می توانند ارتفاع زیرتشکی و یا میزان انعطاف پذیری آن را با توجه به راحتی، وزن و یا وضعیت جسمی خود تنظیم کنند.

 

بیش از ۸۰ سال است که از تاسیس شرکت دانلوپیلو در آلمان می گذرد. این شرکت که برای اولین بار تشک های لاتکس را به بازار کالای خواب معرفی کرد، اکنون از شناخته شده ترین برندهای کالای خواب در جهان محسوب می شود. جوایز و استانداردهای متعدد دانلوپیلو و نیز رضایت حداکثری مصرف کنندگان در نظرسنجی های مختلف، گواه کیفیت و دوام محصولات آن است. همین امر ژرمن کالا را بر آن داشت تا نسبت به واردات محصولات این برند معتبر اقدام کند. فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا تنها واردکننده مستقیم و بی واسطه کالای خواب دانلوپیلو در ایران است. انواع زیرتشکی های دانلوپیلو را می توانید با ضمانت اصالت و گارانتی تعویض از ژرمن کالا خریداری نمایید. با ژرمن کالا خریدی آسان و مطمئن از بازارهای اروپایی را تجربه کنید.

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم