خانه » مجله اینترنتی » کالا و محصولات خواب » راهنمای خرید ملحفه تشک

راهنمای خرید ملحفه تشک

4_نکته_برای_خرید_ملحفه_تشک_

از آن زمان که مادرها یا مادربزگ‌ها روکشی زیبا از جنس ملحفه که به طور عامیانه به آن ملافه نیز می‌گفتند، برای روی تشک می‌دوختند، چندان نگذشته است. هنوز هم افراد زیادی براساس توانایی در خیاطی و زمان ورد نیاز، دوست دارند برای تشک خود، ملحفه تشک بدوزند. این یک ترفند محافظتی برای کالای خواب شما است که نظافت و شستشو را نیز بسیار ساده می کند. در این مقاله تمام نکات مربوط به راهنمای خرید ملحفه تشک بررسی می‌کنیم

اما مدرنیته همه چیز را عوض کرده است. از طرفی زمان مورد نیاز برای دوخت و دوز ملحفه تشک برا همگان وجود ندارد. از طرفی آنقدر تنوع ملحفه تشک زیاد است که نیازی به گشتن برای پارچه و دوختن آن دیگر نیست. در نتیجه یک راهنمای خرید ملحفه تشک می تواند انتخاب شما را بهتر و سریعتر کند. ما برای آگاهی  بیشتر مشتریان برای خرید حرفه ای محصولات اتاق خواب، راهنمای خرید کالای خواب را برای هر یک از محصولات، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چه مواردی را قبل از خرید هر نوع لحاف باید بررسی کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای اتاق خواب خریداری نمایید. در این مطلب از بلاگ ژرمن کالا به 4 نکته برای خرید ملحفه تشک اشاره خویم کرد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

چرا خرید ملحفه تشک ضروری است؟

داشتن ملحفه مخصوص برای انواع تشک را می‌توان از 3 نقطه نظر مهم و ضروری دانست. اولین و مهمترین دلیل نیز حفاظت از تشک است. لوازم خواب به دلیل نقش مهمی که در زندگی افراد دارند، همواره باید مورد حفاظت قرار بگیرند. از طرفی هزینه این محصولات آنقدرها هم کم نخواهد بود.

پس عمر طولانی آنها به مدیریت بودجه خانه و خانواده نیز کمک می‌نماید. ملحفه تشک می‌تواند به حفاظت نسبی از تشک و رویه آن کمک کند. چگونه؟ این ملحفه باعث می‌شود رویه تشک کمتر با وسایل مختلف برخورد داشته باشد و عمر طولانی‌تری بکند.

از جهت دیگر ملحفه تشک می‌تواند تنوع طرح و رنگ بسیاری به شما بدهد. اگر از رنگ معمولی تشک خود خسته شده‌اید مجبور نیستید هزینه اضافی زیادی برای تعویض آن متحمل شوید. کافی است ملحفه مورد علاقه خود را بر روی آن بکشید. هربار که به توع نیز داشتید با هزینه اندک می‌توانید آن را عوض کنید.

ملحغه تشک

سومین و آخرین نقطه نظر برای اهمیت داشتن و خرید ملحفه تشک کاهش دفعات نیاز به تمیزکاری تشک است. قطعا شما هم موافق هستید تمیز کردن یا شستشوی ملحفه از خود تشک بسیار آسان تر است. ملحفه از آلودگی تشک و نیاز آن به تمیزکاری زیاد جلوگیری می‌نماید.مهم‌ترین نکات برای خرید ملحفه تشک

این نکات مهم را قبل از خرید ملحفه تشک به یاد داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. از طرفی این کار به کاهش ریسک هزینه دوباره و اضافه برای شما نیز کمک خواهد نمود.

 

مورد استفاده از ملحفه

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که ملحفه تشک را برای چه موردی استفاده خواهید کرد. شاید این سوال برایتان عجیب باشد و بگویید از خود اسم مشخص است و برای رویه تشک استفاده می‌نمایید. اما سوال این است که خود تشک در چه مورد به کار می‌رود.

آیا قصد خرید ملحفه تشک عروس و داماد را دارید؟ یا برای تشک مهمان به دنبال خرید آن هستید؟ مشخص شدن پاسخ این سوال به شما کمک می‌کند تا طرح و جنس مناسبی انتخاب نمایید. طرح و نقش تشک کودکان باید بسیار متفاوت تر از یک تشک عروس یا مهمان انتخاب شود.

 

نقش ملحفه در دیزاین وطراحی اتاق خواب

در اتاقی که تشک قرار می‌گیرد بایستید و به اطراف نگاه کنید. گرچه کمک از یک دیزاینر و طراح حرفه‌ای نیز به شما کمک خواهد کرد اما آنچنان ضروری نیست. خود شما نیز با مطالعه درباره هارمونی رنگ‌ها می‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشید. فضای کلی اتاق را در نظر بگیرید و تم رنگی مورد علاقه خود را در ذهن داشته باشید. سپس با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید طرح و رنگ مناسب خود را بیابید.

سایت ژرمن کالا نیز با ارائه انواع مختلف ملحفه تشک از برندهای معتبر خارجی به شما کمک خواهد نمود. در نظر بگیرید رنگ‌های روشن و شاد گرچه به شستشوی بیشتری در دوره های زمانی کوتاه نیاز دارند اما فضای اتاق خواب را بسیار دلنشین خواهند نمود.

ملحفه و دیزاین اتاق خواب

بهترین جنس برای ملحفه تشک چیست؟

انواع پارچه برای تولید ملحفه مصرف می‌شود. این بخش به شما بستگی دارد که چه جنسی را مدنظر داشته باشید. جنس پارچه از یک لمس ساده نیز می‌تواند مشخص شود. برای این کار کافی است ملحفه را بین دو انگشت شصت و اشاره کمی جابجا نمایید. زبری و نرمی پارچه حتما در نظر بگیرید تا مشکلی در زمان خواب شما پیش نیاید.

 

طول و عرض لحاف باید چقدر باشد؟

تشک‌ها تنوع زیادی دارند و ممکن است در طول و عرض نیز حتی با نام‌های یکسان متفاوت باشند. پس بهتر است قبل از خرید طول و عرض مورد نیاز خود را حتما مشخص نمایید. همچنین تنوع قیمت زیادی برای ملحفه تشک وجود دارد. اما جای نگرانی نیست. با بودجه‌های محدود نیز می‌توانید موارد مناسب بسیاری را تهیه نمایید. از طرفی ملحفه تشک سهم زیادی از هزینه‌ها نخواهد داشت.

در این مطلب به بررسی راهنماب خرید ملحفه تشک پرداختیم. شما چه نکات دیگری را در این زمینه می‌شناسید یا با آن مواجه شده‌اید؟

لحاف

خرید لحاف از بهترین برند های آلمانی و ترکی

نکته مهم در خرید لحاف؛ ضدحساسیت و جنس آن برای جلوگیری ازانواع بیماری پوستی است! با خرید مطمئن بهترین لحاف های بهداشتی از ژرمن کالا، خیال خود را راحت کنید.

مشاهده محصولات

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.