خانه » مجله اینترنتی » کالا و محصولات خواب » ۶ نکته در فنگ شویی اتاق خواب

۶ نکته در فنگ شویی اتاق خواب

۶-نکته-در-فنگ-شویی-اتاق-خواب-

فنگ شویی یک فلسفه و روش باستانی چینی است که برای یافتن چیدمان فضایی مناسب مبلمان و دکوراسیون استفاده می شود تا بیشترین اثر را بر سلامت، موفقیت، نشاط و به طور کلی جریان انرژی مثبت داشته باشد. بر اساس اصول فنگ شویی، نحوه قرارگیری و چیدمان وسایل خانه می تواند بر روی حس سلامتی شما تاثیر بگذارد. کلمه فنگ در چینی به معنی باد و شوی به معنی آب است. این دو کلمه نماد جریان انرژی است که هر فردی باید در خانه اش داشته باشد.

اتاق خواب مهمترین مکان خانه در فلسفه فنگ شویی است. اتاق خواب مکانی است که بیشترین وقت را در آن می گذرانید و شخصی ترین مکان خانه است. علاوه بر این، با توجه به آن که ساعات زیادی را در این مکان می خوابید و هنگام خواب حالت منفعل تری دارید، بسیار بیشتر تحت تاثیر انرژی اتاق قرار می گیرید.

در ادامه لیستی از نکاتی که در فنگ شویی اتاق خواب باید رعایت شود را برای شما گردآورده ایم:

 

 

مکان مناسبی برای تخت انتخاب کنید

تخت را در مکانی قرار دهید که به غیر از هدبورد یا تاج آن، از سه ناحیه دیگر فضای آزاد داشته باشد. تخت را طوری قرار دهید که رو به در ولی نه لزوما رو به روی آن باشد. هدبورد تخت را به دیواری که در سمت دیگر آن سرویس بهداشتی قرار دارد، نچسبانید و سعی کنید از تخت هایی استفاده کنید که هدبوردی ساده دارند.

 

از مواد طبیعی استفاده کنید

از تخت و کالای خواب ساخته شده از مواد طبیعی و سازگار با محیط زیست استفاده کنید. لاتکس طبیعی یکی از این مواد است. لاتکس به صورت طبیعی از عصاره درختان کائوچو استخراج شده و یکی از مواد پرکاربرد در تولید کالای خواب محسوب می شود. شرکت آلمانی دانلوپیلو از پیشگامان تولید کالای خواب با استفاده از لاتکس طبیعی است. تشک، بالش و محافظ تشک دانلوپیلو از لاتکس ۱۰۰% طبیعی ساخته می شوند. علاوه بر آن، زیرتشکی های دانلوپیلو نیز از چوب طبیعی بامبو تهیه می شوند.

 

میدان های الکترومغناطیسی را کاهش دهید

اتاق خواب را از میدان های الکتریکی و مغناطیسی که توسط وسایل الکتریکی ایجاد می شوند، خالی کنید. این میدان ها می تواند کیفیت خواب شما را تحت تاثیر قرار دهد. وسایل فلزی می توانند اینگونه میدان ها را تقویت کنند. یکی از معایب استفاده از تشک های فنری نیز تقویت میدان های الکترومغناطیسی توسط فنرهای تشک است. تشک های لاتکس دانلوپیلو بدون استفاده از فنر ساخته می شوند و بنابراین موجب تشدید این میدان ها در اطراف بدن شما نمی شوند.

 

 

اتاق خواب را سم زدایی کنید

مواد سمی و شیمیایی را از اتاق خوابتان خارج کنید. از مواد طبیعی که گاز و سموم وارد فضای اتاق خواب و بدنتان نمی کنند، استفاده کنید. کالای خواب دانلوپیلو از لاتکس طبیعی و بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی ساخته می شود. از این رو برخلاف سایر رقبا، عاری از گازهای آلی فراری هستند که به مرور وارد هوا و سپس ریه می شوند. یکی از دلایل عدم تولید بوی نامطبوع در کالای خواب دانلوپیلو نیز همین امر است.

 

از انباشتن وسایل زیر تخت خودداری کنید

تجمع وسایل غیر ضروری زیر تخت، مسیر جریان انرژی را مسدود می کند. فضای زیر تخت را تا حد ممکن خالی کنید تا انرژی زندگی بتواند به آسانی جریان یابد و روحتان را هنگام خواب تسکین دهد.

 

از آینه و کتابخانه در اتاق خواب استفاده نکنید

حتی الامکان از آینه در اتاق خواب استفاده نکنید. یا هنگام خواب روی آن را بپوشانید. می توانید از آینه در قسمت پشتی در اتاق خواب استفاده کنید تا انرژی منفی را منعکس کرده و مانع ورود آن به اتاق خواب شود. همه ما کتاب خواندن را دوست داریم اما اگر در خوابیدن مشکل دارید، بهتر است جایی خارج از اتاق خواب برای کتابخانه تان در نظر بگیرید. کتاب ها دارای انرژی فعال هستند و ذهنتان را تحریک می کنند. بنابراین برای داشتن خوابی راحت، غیر از کتابی که در حال حاضر در حال خواندن آن هستید، باقی کتاب ها را به خارج از اتاق خواب منتقل کنید.

 

اگر شما نیز به فنگ شویی اتاق خواب علاقه مند شده اید و به دنبال کالای خواب مناسب برای آن هستید، پیشنهاد ما کالای خواب دانلوپیلو است. کالای خواب دانلوپیلو از لاتکس ۱۰۰% طبیعی و سازگار با محیط زیست، و نیز عاری از مواد شیمیایی ساخته می شود. در ایران محصولات این برند معتبر آلمانی، توسط شرکت ژرمن کالا به صورت مستقیم و بی واسطه وارد می شود. انواع کالای خواب لاتکس دانلوپیلو را می توانید همراه با ضمانت و گارانتی از سایت فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا خریداری نمایید.

برچسب ها

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.