خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات حمام و سرویس بهداشتی » انواع مدل پرده حمام که نمی‌شناسید

انواع مدل پرده حمام که نمی‌شناسید

پرده حموم

کوچک شدن خانه ها در زندگی مدرن باعث شده برخی از فضاهای داخلی با یکدیگر ادغام شوند. از اولین بخش های یکی شده، حمام و سرویس بهداشتی منازل است.در این حالت استفاده همزمان و همچنین رعایت مسائل بهداشتی به افزایش استفاده از پرده حمام منجر شده. اما این تنها دلیل نبود. در ادامه به شما خواهیم گفت چرا پرده حمام در منازل بزرگ نیز ضروری به شما می رود. اما نکته مهم و پر از چالش برای افراد درزمان خرید پرده حمام، نا آشنایی با انواع پرده حمام است. برخی افراد با تصور بر این که حتی مدل مدنظرشان حتما یک محصول جدید و تولید نشده ای هست، به دنبال آن نمی روند و از مشکلات ناشی از نبود پرده حمام مناسب رنج خواهند برد. در این مطلب انواع پرده حمام را به شما معرفی خواهیم کرد. اگر قصد خرید پرده حمام را دارید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

موارد استفاده از پرده حمام

اینکه چرا پرده حمام ضروری است در ذهن بسیاری از افراد سوال ایجاد می کند. اما بیشتر جواب ها تنها به جداسازی سرویس بهداشتی و حمام از یکدیگر ختم می شود. اما این تنها دلیل نیست.
• این محصول در حمام های بزرگ نیز از قدیم برای جداسازی رختکن و دوش از یکدیگر استفاده می شده است. از طرفی برای جلوگیری از ورود هوای سرد و ایجاد یک فضای دمایی مابین دمای حمام و دمای بیرون از پرده حمام کمک می گرفته اند.
• در خانه های مدرن معمولا ماشین لباسشویی در آشپزخانه یا حمام جایگذاری می شود. در بخش حمام رطوبت و پاشش آب حتما مشکل ساز خواهد شد. به همین دلیل پرده حمام بین دوش و ماشین لباسشویی یا تجهیزات دیگر مورد استفاده در حمام قرار گرفته و از آن ها محافظت خواهد نمود.
انواع مدل پرده حمام

مدل عمودی

معمولاً بیشتر افراد تمایل به خرید این نوع پرده برای حمام دارند. این نوع از پرده های حمام در اندازه های استاندارد به بازار عرضه می شوند و پوشش دهنده ای کامل برای فضا شخصی مربوط به حمام کردن می توانند باشند. حمامی که از آن استفاده می کنید از هر نوعی که باشد (چه وان چه دوش) می توانید از این نوع پرده استفاده کنید و همین طور بهتر است بدانید که رایج ترین مدلی که از پرده های حمام در بازار موجود است همین مدل عمودی است.

اکسسوری سرویس بهداشتی

مدل افقی

حمام هایی که دوش ندارند و فقط یک وان دارند می توانند از این نوع پرده استفاده کنند. واقعیت این است که این نوع پرده، یعنی مدل افقی، کم طرفدار ترین نوع پرده حمام در میان انواع دیگر است و خیلی پر طرفدار نیستند. مدل افقی این پرده ارتفاعی کمتر از نوع عمودی دارند. به همین دلیل برای بستن فضاهای کوچک مانند محیط لباسشویی یا خشک کن حمام مناسب تر است تا جدا کردن دو فضای بزرگ از یکدیگر.

مدل منحنی

دلیل نام گذاری این نوع از پرده ها شکل چوب پرده ی آن است که به صورت ال مانند است. هرچند پرده های دایره ای و بیضی شکل هم در بازار، زیر شاخه همین نوع از پرده ها هستند. پرده های ال شکل برای فضایی مناسب است که دوش و یا وان در گوشه ای از فضای حمام قرار گرفته اند. این مدل را می توان از پرکاربردترین پرده ها برای حمام هایی دانست که با سرویس بهداشتی در یک مکان واقع شده اند. به راحتی با استفاده از مدل منحنی پرده حمام می توان کل بخش دستشویی را از حمام جدا کرد. جنس و طرح این نوع پرده و همچنین میزان انحنا را می توانید با تغییر میله پرده متفاوت نمایید.

اکسسوری حمام

خرید اینترنتی پرده حمام

یکی از مشقت های بزرگ برای خرید انواع پرده حمام، پیدا کردن کالای مناسب و مدنظر است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برخی از کالا ها را ندانید از کجا بخرید و یا محل مشخصی مانند مبل یا یخچال به صورت بازار متمرکز برای آن ها پیدا نکنید. خرید اینترنتی کار را برای شما راحت کرده است. دیگر نیازی نیست با تمام دردسرهای موجود برای پیدا کردن محل مناسب، در ترافیک بمانید تا بتوانید آن را خریداری نمایید. در سایت ژرمن کالا می توانید انواع پرده حمام، از معتبرترین برندهای خارجی در کنار هزاران محصول دیگر مربوط به خانه و خانواده را یکجا ببینید و با یکدیگر مقایسه نمایید. تمامی این لوازم با ضمانت اصل بودن به آدرس مدنظر شما راسال خواهند شد. کافی است محصول خود را انتخاب و خریداری نمایید.

در این مطلب مهمترین انواع پرده حمام را به شما معرفی کردیم. این پرده ها را می توانید به سادگی در بازار و یا با راحتی بیشتر در سایت ژرمن کالا تهیه نمایید. شما چه نوع پرده حمامی استفاده می کنید و آیا محصول مد نظر شما کارایی مناسب خود را دارد؟

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم