خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات دکوراتیو » انواع پادری و ضرورت آن در منازل

انواع پادری و ضرورت آن در منازل

انواع_پادری_ضروری_برای_منزل_

پادری از جمله لوازمی است که حداقل تعدادی از آنها در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. پادری می‌تواند یک شی خیلی لوکس باشد و یا یک وسیله ساده و کاربردی که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و حتی ایمنی خانه دارد. پادری‌ها می‌توانند بر اساس جنس، رنگ و قیمت متنوع باشند. در این مقاله ژرمن کالا به بررسی انواع پادری و ضرورت وجود آن در منزل پرداخته است. در این مطلب همچنین نکات مهمی درباره خرید پادری را آموزش خواهید دید.

 

چرا پادری برای منزل ضروری است؟

پادری یک تکه فرش، پارچه و یا صفحه مقاوم است که در بیرون و یا داخل منزل استفاده می‌شود.  مهم‌ترین ویژگی پادری توانایی آن برای جلوگیری از انتقال آلودگی و رطوبت به بخش‌های مختلف خانه است. پادری هزینه و زحمت نظافت را کاهش می‌دهد و کاری می‌کند که بتوانید با خیالی آسوده در خانه و یا محیط بیرونی تردد کنید. پادری‌هایی که جلوی سرویس‌های بهداشتی خانه انداخته می‌شوند، از سر خوردن افرادی که پاهایشان خیس شده جلوگیری می‌کنند. همچنین وجود آنها باعث می‌شود که جای پای خیس روی سرامیک، موکت‌ و فرش‌ها باقی نماند.

پادری‌هایی که بیرون منزل انداخته می‌شوند. معمولا الیاف محکم‌تر و زیره‌های پلاستیکی دارند. آنها باید بتوانند کف کفش‌ها را تمیز کنند و از انتقال گل و خاک به داخل منزل جلوگیری کنند.

پادری‌ها به خاطر ابعادی که دارند، می‌توانند برای اتاق‌های کوچک به عنوان یک فرش استفاده شوند. به خصوص وقتی که یک صبح سرد زمستانی از خواب بیدار می‌شوید و می‌خواهید پاهایتان را روی سرامیک و یا زمین سرد و یخ نگذارید.

انواع_پادری_ضروری_برای_منزل_

ویژگی‌های مهم انواع پادری

پادری‌ها الیاف خاصی دارند و در انتخاب آنها به شستشوی آسان، خشک شدن سریع و منسجم بودن بافت، باید دقت نمود. آن‌ها باید بتوانند حجم زیادی آب را به خود جذب کنند و بعد هم سریع خشک شوند.

اگر الیاف نامناسبی برای پادری انتخاب شده باشد، هر بار که کمی نمناک می‌شوند، بوی بسیار بدی در فضا می‌پیچد. ضمنا آنها ممکن است محل تجمع قارچ، باکتری و انواع موجودات کوچکی شوند که به مرور برای اهل خانه بیماری‌هایی را ایجاد می‌کنند.

نکته مهم دیگر برای انتخاب پادری، طراحی ویژه‌ای است که از سر خوردن افراد جلوگیری کند. اگر شما یک پادری بسیار زیبا داشته باشید اما با آن سر بخورید، احتمالا دیگر آن‌را اصلا دوست نخواهید داشت.

به همین دلیل در انتخاب پادری توجه به این نکات هم بسیار اهمیت دارد و نمی‌توان آن‌را نادیده گرفت.

موضوع مهم دیگر، ابعاد پادری است. آنها نباید خیلی بزرگ باشند که به دکوراسیون اصلی منزل‌تان آسیبی بزنند و نباید آنقدر کوچک باشند که نتوانید از آنها به راحتی استفاده کنید.

با توجه به این موارد باید یک پادری عالی و مناسب انتخاب کنید که کاربردی، ایمن و مناسب باشد.

انواع_پادری_ضروری_برای_منزل_

استحکام و دوام انواع پادری

پس از بررسی موارد بالا باید ببینید که تا چند وقت می‌خواهید از پادری استفاده کنید؟ مثلا پادری که بیرون خانه استفاده می‌شود به دلیل آنکه با کفه‌های زیر کفش‌ها سر و کار دارد؛ می‌تواند عمر کوتاهتری نسبت به پادری داشته باشد که جلوی حمام استفاده می‌شود. پس باید با توجه به عمر و دوامی که توقع دارید، بودجه‌ای را برای خرید پادری اختصاص دهید.

از سوی دیگر، باید بدانید که رطوبت پارچه‌ها و الیاف پادری به مرور از قدرت و استحکام آنها می‌کاهد. پس اگر می‌خواهید پادری شما برای مدت طولانی کار کند، هر چند وقت یک بار آن‌را در معرض باد و آفتاب بگذارید که کاملا خشک شود.

شستن منظم پادری نیز اگر با مواد شوینده و با شیوه درست انجام شود، می‌تواند ضمن حفظ بهداشت به عمر آن بیافزاید. با توجه به این نکات می‌توانید یک پادری مناسب و زیبا را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید.

 

خرید بهترین پادری از ژرمن کالا

ژرمن کالا وارد کننده و ارائه دهنده انواع کالای منزل مجموعه‌ای کامل و بی نظیر از پادری‌های عالی و مناسب را فراهم آورده تا بتوانید با کمک آنها خانه‌هایی زیباتر و امن‌تر داشته باشید. از آنجا که این پادری‌ها از بهترین برندهای خارجی تهیه شده‌اند، کیفیتی در سطح جهانی دارند و می‌توانید با خیالی آسوده از آنها برای بخش‌های مختلف خانه استفاده کنید.

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم