روبالشی

روبالشی مانند روتختی و دیگر کاور های کالای خواب و ملزومات اتاق خواب، کاملا در نقطه دید هستند و می توانند روی ظاهر و دکوراسیون منزل تاثیر مستقیم بگذارند. در انتخاب روبالشی برای بالش خواب در تخت خواب باید دقت بیشتری داشته باشید که کاملا ضد حساسیت و قابل شستشو باشد. به دلیل مزایای فوق العاده کاور پوشاننده بالش، دیگر در هیچ خانه ایی بالشی را برهنه از روبالشی نمی بینید.

روبالشی های ما از برند های ترکی بسیار شیک و بادوام هستند و با قابلیت شستشو بدون آب رفتن و جنس نخ و پنبه ضد حساسیت، می توانند سالها از بالش و پوست شما حفاظت کنند.

به همان اندازه که بالش ها از اهمیت زیادی برخوردارند روکش آن ها نیز مهم است. زیرا روبالشی نقش زیادی در محافظت و افزایش طول عمر این اکسسوری ها دارند و جنس آن ها اولین فاکتوری است که هنگام خرید روبالشی باید به آن توجه شود.

راهنمای خرید روبالشی

روبالشی علاوه بر زیبایی و دکوراسیون اتاق خواب، به عنوان یک کالای خواب بهداشتی نیز شناخته می شود، چراکه؛ با پوست، مو و صورت ما در تماس هستند. در نتیجه باید از پارچه ایی ضد حساسیت بافته شده باشد و به علاوه در خرید برند های باکیفیت آن، به نکات زیر دقت شود:

  • روبالشی های بایستی از پارچه تماما نخ پنبه تولید شده باشند. این نوع پارچه متداول ترین پارچه ایست که برای تولید سرویس های روتختی استفاده می شود. روبالشی های ترک انگلیش هوم نیز از این قاعده مستثنا نیستند؛
  • روبالشی باید بافتی نرم، سبک و لطیف داشته باشد چرا که در تماس با پوست ایجاد حساسیت نکرده و سطحی خنک و راحت برای پوست ایجاد می کند؛
  • روبالشی بافتی تنفس پذیر داشته و هوا به راحتی بتواند در آن جریان یابد. که روبالشی های ترک انگلیش هوم انتخابی مناسب برای تمام فصول به ویژه فصول گرم سال باشد؛
  • نگهداری و شستشوی روبالشی های ترک بایستی بسیار آسان باشد که شما بتوانید تا سال ها از آن در اتاق خواب خود استفاده کنید؛
  • به طوری که روبالشی ها را بتوان هم با دست و هم با ماشین لباسشویی تا دمای ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو داد؛
  • و در نهایت به دوخت عالی و کیفیت بالای پارچه به کار رفته در تولید ست روبالشی و همچنین دوام و ماندگاری آن نیز دقت کنید.

اهمیت کیفیت پارچه و دوخت روبالشی

روبالشی کالایی مهم در میان منسوجات خانگی و کالای خواب است. این اقلام تاثیر زیادی در حفظ بهداشت خواب و افزایش ماندگاری بالش ها دارند. زیرا شستشوی روبالشی ها بسیار آسان تر از بالش است، بنابراین با شستشو منظم آن ها می توان علاوه بر پاکیزه نگه داشتن محیط خواب، از استهلاک بالش نیز جلوگیری کرد.

به همان اندازه که مشخصات بالش مانند نرمی و سفتی، ابعاد و ماده پرکننده آن ها اهمیت دارد. روکش بالش نیز نقش تعیین کننده ای در راحتی شما در هنگام خواب دارد. روکش بالش یا همان روبالشی، بیرونی ترین قسمت بالش و در تماس مستقیم با پوست و موی فرد هستند.

بنابراین هنگام انتخاب یک روبالشی باید توجه زیادی به کیفیت و جنس آن ها داشت. روبالشی ها در تماس با پوست ایجاد حساسیت نمی کنند.

از سوی دیگر روبالشی های پنبه ای، جاذب خوب رطوبت هستند و بافتشان قابلیت عبور هوا را داراست. رو بالش های پنبه ای انتخاب مناسبی برای تمام فصول به ویژه فصول گرم سال می باشند.

ناگفته نماند رو بالشی ها علاوه بر محافظت از بالش، نما و ظاهر این کالای خواب را نیز تعیین می کنند.

ژرمن کالا ارائه دهنده روبالشی از برند های ترک

ژرمن کالا برای تکمیل کالای خواب مشتریان خود و دکوراتیو مناسب اتاق خواب برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، بهترین انواع روبالشی را عرضه می کند. تمامی محصولات ژرمن کالا از برند های خارجی ترک و آلمان هستند و می توانید از کیفیت بالای آنها نهایت لذت را ببرید.

  • برندها


  • برندها

در حال نمایش 13 نتیجه

روبالشی_ترک_صورتی روبالشی_صورتی_ترک
روبالشی_گیپوردار روبالشی_ترک_عروس
روبالشی_ترک_چهار_خونه روبالشی_برند_ترک
روبالشی_دوتایی_ترک روبالشی_طوسی_چهار_خونه
روبالشی_ترک_لایف_هوم روبالشی_لایف_هوم
روبالشی_لایفهوم_آبی روبالشی_دوعددی_لای_هوم
روبالشی_دوعددی_ترک روبالشی_زرد
روبالشی_هاوایی_ترک روبالشی_ترک_هاوایی
روبالشی دو عددی روبالشی طرح پروانه ترک
روبالشی یشمی روبالشی ترک
روبالشی دو رنگ روبالشی طرح گودنایت
روبالشی 1 روبالشی انگلیش هوم
روبالشی دوطرح 1 روبالشی دوطرح