خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات دکوراتیو » نکات مهم برای انتخاب پادری مناسب

نکات مهم برای انتخاب پادری مناسب

نکات_مهم_برای_انتخاب_پادری_مناسب_

انتخاب یک پادری مناسب از جهات مختلف بسیار مهم و ضروی است. پادری جز اولین مواردی است که در هنگام ورود به خانه، نگاه‌ها را به خود جذب می‌کند. وقتی می‌خواهید به یک منزل وارد شوید ناخودآگاه پادری آن جا به چشم می‌آید. این مهم نیز به دلیل نگاه به پایین برای اطمینان از صحیح درآوردن کفش‌ها می‌باشد. اما این تنها اولین دلیل از چندین، برای خرید یک پادری مناسب است. شما نیز اگر برای منزل خود قصد تهیه پادری دارید بهتر است ابتدا این مطلب از مجله ژرمن کالا را تا انتها به دقت مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. تنوع بالای این محصول در بازار، می‌تواند گیج کننده بشد. پس قبل از خرید حتما این نکات را مد نظر داشته باشید.

 

چرا انتخاب پادری ضروری است؟

همانطور که در مقدمه گفتیم پادری اولین چیزی است که در ورود به منزل دیده ی‌شود. وجود یک پادری مناسب و زیبا در همان ابتدا می‌تواند ذهن را به یک قضاوت زود هنگام از زیبایی و تمیزی ترغیب کند. اما اولا که پادری فقط برای ورودی منزل نیست، دوم اینکه این محصول به جز زیبایی خواص گوناگون دیگری نیز دارد. پس دلایل دیگری نیز باید برای اهمیت انتخاب پادری وجود داشته باشد.

یکی از دلیل ها، فایده پادری در کاهش سر و صدا از کف است. برخورد پا با کف منزل به ارتعاش و صدا می‌انجامد. پادری بنابر جنس خود می‌تواند تا حد زیادی از این مشکل جلوگیری نماید. مخصوصا در منازل امروزی که ضخامت سقف و دیواره ها به دلایل مختلف کمتر و کمتر می‌شود.

نکات_مهم_برای_انتخاب_پادری_مناسب_

از طرف دیگر پادری در جلوی درب ورودی می‌تواند بخش زیادی از غبار و آلودگی را جذب کند. یک پای آلوده همه خانه را کثیف خواهد کرد. اما برای جلوگیری از این اتفاق یک پادری برای شما فداکاری خواهد نمود. غبارهای رودی از زیر درب منزل نیز توسط پادری جذب می‌شوند.

پادری‌ها در حفظ نظم و زیبایی دکوراسیون نیز تاثیر بسزایی دارند. توسط انواع پادری می‌توانید هر بخش از منزل مانند اتاق خواب، اتاق کودک، سرویس بهداشتی و حمام را مشخص کنید. هر کدام از این مناطق با طرح دلخواه شما زیباتر می‌شوند.

 

انتخاب پادری و نکات مهم آن

یک اشتباه در نیازسنجی و خرید پادری می‌تواند به هدر رفت هزینه و بدتر از آن خراب شدن دیزاین و طراحی خانه شود. پس بهتر است به این نکات قبل از خرید توجه نمایید.

 

انتخاب پادری برای کجا؟

اولین و مهم ترین سوالی که باید از خود بپرسید این است که پادری شما قرار است کجای منزل قرار بگیرد؟ جلوی منزل، دب ورودی، درب آشپزخانه، حمام یا سرویس بهداشتی و یا حتی اتاق خواب هر کدام پادری مختص به خود را نیاز دارند. این تفاوت بین پادری‌ها نه تنها بر اساس طرح بلکه براساس جنس نیز بنابر جای قرارگیری به وجود می‌آید. برای مثال پادری آشپزخانه باید قابلیت بالایی در شسششو داشته باشد در صورتی که پادری ورودی و درب اتاق خواب از جنس الیاف نرم تری انتخاب می‌شود. در نظر بگیرید جنس پلاستیکی پادری برای قبل از درب سرویس بهداشتی یا حمام به جهت مقاومت در برابر رطوبت مفیدتر است.

نکات_مهم_برای_انتخاب_پادری_مناسب_

انتخاب پادری براساس رنگ

سوال مهم بعدی که باید از خود بپرسید ین است که چه رنگی بخرید؟ جواب این پرسش بسیار به سوال قبلی بستگی دارد. در کنار مورد استفاده پادری، دیزاین و طراحی منزل نیز در این بخش بسیار تاثیر گذار خواهد بود. پادری در انواع خانه ها برای منظور های مختلفی استفاده می شود. برخی پادری ها را در راهرو منزل و پشت در می گذارند که در هنگام تعویض کفش پا بر روی زمین قرار نگیرد و به همراه آن آلودگی به پاها نرسد، برخی نیز پادری را در داخل خانه و جلوی درب ورودی قرار می دهند که در این صورت برای کسانی که با کفش داخل خانه می آیند مناسب تر می باشد. برای انتخاب پادری باید دقت کنید از جنس های مقاوم و چرک تاب استفاده کنید، رنگ هایی که کثیفی ها را کمتر نشان می دهند مانند فیلی، نخودی یا قهوه‌ای که بهترین انتخابات رنگی برای پادری های درب ورودی می باشند.

از طرف دیگر برای یک خانه با طراحی سنتی نباید از نقش‌های مدرن یا تک رنگ خنثی استفاده کنید. تم رنگی منزل خود را بشناسید تا بتوانید بهترین گزینه را در زمان انتخاب پادری داشته باشید.

 

طرح خود را انتخاب نمایید

با گسترش ماشین آلات تولیدی و علوم مهندسی دیگر کمتر طرحی درمورد پادری وجود دارد که نتوانید پیدا و خریداری نمایید. اما برای انتخاب طح پادری باید به مورد استفاده و جای قرار گیری آن توجه کنید.از طرفی باید بدانید طرح‌های بیضی شکل یا با لبه گرد برای منازل سنتی، گرم و صمیمانه از دیگر طرح‌ها مناسب تر می‌باشند.

در این مطلب نکات مهمی را برای انتخاب پادری برای شما بیان کردیم. شما چه موارد دیگری را می‌شناسید؟

برای انتخاب، مقایسه و خرید پادری می‌توانید به وب سایت ژرمن کالا مراجعه نمایید.

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم