خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات حمام و سرویس بهداشتی » 6 مورد استفاده ضروری از برچسب کاشی

6 مورد استفاده ضروری از برچسب کاشی

6_مورد_استفاده_ضروری_از_برچسب_کاشی_

استفاده از برچسب کاشی در دکوراسیون مدرن و طراحی‌های خانه‌های جدید جای خود را باز کرده است. اما برخلاف تصور عموم استفاده از این برچسب‌ها یا در اصطلاح عمومی؛ استیکر، تنها خاص خانه‌های جدید نیست. خانه‌های قدیمی یا در حال نوسازی نیز در جای جای منزل نیاز به برچسب داشته تا زیبایی یا کارایی از دست رفته خود را بازیابند. در این مطلب موارد ضروری استفاده از برچسب کاشی را به شما یادآور خواهیم شد و درباره هر مورد نکات مهمی را آموزش خواهیم داد. اگر از ظاهر بخش‌هایی از خانه‌تان راضی نیستید و یا هنوز برای بازسازی کامل آن‌ها آمادگی ندارید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. ممکن است پاسخ برخی از سوالاتتان در اینجا باشد.

 

چرا استفاده از برچسب کاشی ضروری است؟

همواره بازسازی در منزل و تغییرات دکوراسیون، به دو دلیل عمده ایجاد می‌شود. اول برای بهبود و تعمیر کارایی در بخش مورد تغییر، و دوم افزایش زیبایی آن است. در موارد نه چندان عمیق و سطحی این دگرگونی‌ها، وسیله‌ای مانند برچسب کاشی بسیار کاآمد خواهد بود. اگر می‌خواهید با کم‌ترین هزینه، ظاهری نو بسازید یکی از اصلی‌ترین موارد پیش رویتان، استفاده از برچسب کاشی است.

 

از طرف دیگر این برگه چسبناک رنگارنگ و جذاب می‌تواند از کثیقی و خرابی سطح زیرین خود به خوبی محافظت کند. پس اگر به تازگی صاحب منزل شده‌اید یا خانه شما نوساز است قبل ازسکونت می‌توانید در موارد مختلفی که در ادامه خواهیم گفت از برچسب کاشی استفاده نمایید. با این عمل عمر بخش‌های مختلف خانه را افزایش داده و از هزینه اصحلاک و بازسازی خود در آینده خواهید کاست.

 

در نظر داشته باشید کاربرد برچسب کاشی به آسودگی تمیزکاری نیز منجر می‌شود. پاک کردن برچسب به دلیل سطح پلاستیکی خود بسیار ساده‌تر بوده و زمان کمتری از شما خواهد گرفت. از طرفی دیگر نگران خرابی سطح کاشی اصلی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی پاک کننده نخواهید بود.

6_مورد_استفاده_ضروری_از_برچسب_کاشی_

مهم‌ترین موارد استفاده از برچسب کاشی

برچسب آشپرخانه

اولین و مهم‌ترین قسمتی که برای استفاده از برچسب کاشی به ذهن خطور می‌کند، آشپزخانه است. این قسمت از خانه بسیار پر کاربرد بوده و روزانه در معرض آلودگی‌های بسیاری قرار می‌گیرد. تمیز کردن برخی نقاط از آشپزخانه به دلیل وجود وسایل مختلف چندان آسان نیست. یکی از این مناطق که بسیار سریع نیز کثیف می‌شود، کاشی‌های پشت گاز هستند. اگر از سختی پاک کردن روغن پاشیده شده بر روی کاشی خسته شده‌اید، چاره کار شما به سادگی نصب یک برچسب کاشی است. طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای این کاربری شما وجود دارد که به آسانی زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می‌دهند. از طرفی تمیز کردن آن‌ها نیز بسیار ساده‌تر است.

 

برای این هدف از برچسب‌های ضخیم‌تر استفاده کنید تا به مرور زمان کمتر به تعویض آ‌ن‌ها نیاز داشته باشید. برخی از موارد جدید که در بازار ایران نیز موجود هستند به دلیل جنس خاص خود با یک پارچه مرطوب نیز از هرگونه چربی و کثیفی پاک می‌شوند. انواع برچسب آشپزخانه را می‌توانید در سایت ژرمن کالا مشاهده و خریداری نمایید.

 

برچسب سرویس بهداشتی

مهم‌ترین مورد استفاده از برچسب یا استیکر در سرویس بهداشتی، تغییر دیزاین آن است. اگر از رنگ کاشی‌های موجود در این نقطه از خانه راضی نیستید یا قسمتی از آن دچار ترک‌های ریز شده، نیازی به هزینه گزاف و تعمیرات اساسی نیست. به راحتی با چند طرح زیبا و خاص از این کالا می‌توانید تحولی اساسی در این قسمت ایجاد نمایید.

 

برچسب حمام

وجود رطوبت بالا در حمام، حساسیت بیشتری به انتخاب صحیح برچسب کاشی می‌دهد. حتما از بالاترین کیفیت استیکر در این نقطه از خانه استفاده نمایید. همانند سرویس بهداشتی، اصلی‌ترین هدف از کاربرد برچسب در حمام، تغییر دیزاین، دکوراسیون بهتر و یا پوشاندن عیب‌های کوچک است. شما با یک برچسب زیبا می‌توانید هواکش حمام را زیباتر کنید و یا نقاط مختلف آن مانند قسمت قرارگیری لباس یا دوش حمام را جلوه‌ای خاص دهید.

6_مورد_استفاده_ضروری_از_برچسب_کاشی_

برچسب اتاق خواب

همیشه برچسب برای دیوارهای خانه طراحی نشده است. جالب است بدانید یکی از بیشترین موارد استفاده از برچسب کاشی پس از آشپزخانه، کف اتاق خواب است. سرامیک یا کاشی شما با چند استیکر یا برچسب خلاقانه می‌توانند، زیباتر، جالب‌تر، کودکانه‌تر یا حتی عاشقانه‌تر شوند.

 

برچسب دست‌شور

آلودگی یک دست در دست شور یا دست شوی رفع می‌شود، یک صورت در یک صبح زیبا در این نقطه از خواب پاک خواهد شد. پس چه بهتر که جذاب‌تر و پاکیزه‌تر باشد. ترشح آب به لک بر روی کاشی منجر می‌شود. تمیز کردن این لک‌ها از برچسب نسبت به کاشی آسان‌تر خواهد بود. از طرفی می‌توانید با چند برچسب زیبا، طراحی جای آیینه خود را نیز هر چند وقت یکبار تغییر دهید و به این نقطه از خانه دکوراسیون جدید ببخشید.

 

برچسب کابینت

سه نقطه از کابینت‌های آشپزخانه به استفاده از برچسب کاشی نیاز مبرمی دارد. اول از همه درب کابینت و دومی فضای بین دو درب است. گرچه کابینت‌های آشپزخانه به شدت گاز درگیر آلودگی و چربی نیست اما یک برچسب خوب علاوه بر زیبایی، آسودگی خاطری به شما خواهد بخشید.

 

اما شاید حدس مورد سوم استفاده از برچسب کاشی در کابینت کمی سخت باشد یا کمتر به آن فکر کرده باشید. این مورد زیر کابینتی است که بالای گاز قرار می‌گیرد. حرارت ناشی از پخت و پز به شدت برای کابینت مضر است. این قسمت کمتر در دید قرار دارد و ممکن است تمیزکاری آن فراموش شود. ب همین دلیل بهتر است با برچسب مناسب از آن محافظت نموده و عمر طولانی به کابیت خود دهید.

 

انواع برچسب را می‌توانید در سایت ژمن کالا مشاهده نمایید. شما چه موارد استفاده دیگری برای برچسب یا استیکر کاشی می‌شناسید؟

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم