خانه » مجله اینترنتی » معرفی محصولات آشپزخانه » اکسسوری های آشپزخانه

اکسسوری های آشپزخانه

اکسسوری-های-آشپزخانه-اکسسوری-های-آشپزخانه-

اکسسوری ها درواقع وسایلی هستند که باعث ایجاد نظم در آشپزخانه ها می‌شوند. اگرچه کابینت ها فضای داخلی آشپزخانه را زیبا جلوه میدهند و بسیاری از وسایل را در خود جای میدهند، اما در بیشتر موارد، این فضا کافی نیست. بنابراین اکسسوری ها با کارایی های گسترده ای که دارند دکوراسیون داخلی آشپزخانه را به خوبی نظم میدهند. این ابزارهای کارآمد جهت نگهداری از وسایل به کار گرفته میشوند و باعث مصرف بهینه فضاهای داخلی میشوند.

 

اکسسوری-های-آشپزخانه-

 

شرکت متالتکس در سوئیس پایه گذاری شد و جز اولین کارخانه های تولیدکننده اکسسوری به حساب می آید. درواقع اولین ایده های استفاده از سیم های فلزی جهت تولید ابزاری مانند آبکش، همزن و غیره مربوط به برند متالتکس سوئیسی است. پس از گذشت چندسال، این شرکت سراغ تولید قفسه های چرخدار، سبدهای فلزی آشپزخانه، جا ظرفی ها و غیره رفت. امروزه اکسسوری های آشپزخانه به یک صنعت تبدیل‌شده است و افراد زیادی به استفاده از این اقلام علاقه نشان میدهند.

 

کیفیت محصولات متالتکس

این شرکت از ابتدای کار خود تلاش کرده است که همواره کیفیت قابل‌قبولی را ارائه دهد. اکسسوری های آشپزخانه متالتکس به اندازهای با کیفیت است که رضایت عمده مصرف کنندگان را جلب کرده است. اگرچه در طول سالیان اخیر تنوع زیادی به محصولات شرکت اضافه شده است اما اضافه شدن تنوع هرگز باعث نشدهاست که تمرکز روی کیفیت کم شود. درواقع کیفیت بر قیمت رقابتی محصولات برند متالتکس سوئیسی اثرگذار است و در جذب مشتریان بیشتر تعیین کننده به شمار میرود.

 

یکی از مهمترین مسائلی که سبب شده است کیفیت اکسسوری های آشپزخانه متالتکس موردتوجه قرار بگیرد، جنس محصولات است. برخی از اکسسوری ها از جنس فلز هستند. فلز به کاررفته استیل ضدزنگ است که بر اساس کاربردهای فراوان محصولات بسیار مناسب است. اکسسوری ها همواره در حال استفاده هستند و دائماً با دست یا رطوبت در تماس قرار دارند. بنابراین جنس آنها باید ضدزنگ باشد و مقاومت مناسبی در برابر عوامل فرسایشی داشته باشد. به کار گرفتن اکسسوری ها سبب ایجاد یک آشپزخانه هوشمند شده است.

 

اکسسوری-های-آشپزخانه-

انواع اکسسوری های آشپزخانه

اقلام برند متالتکس سوئیسی دارای تنوع گسترده ای هستند و کاربردهای زیادی در امور آشپزخانه دارند. بخشی از آنها جهت دسته بندی کردن ظروف و منظم کردن آشپزخانه مورداستفاده قرار میگیرند. برخی به عنوان یک ابزار کاربرد دارند. دسته دیگری نیز جهت دسترسی آسان به مواد غذایی به کار گرفته میشوند.

 

محصولات آشپزخانه

محصولات آشپزخانه به عنوان ابزارهایی کاربردی مورداستفاده قرار میگیرند. دربازکن، اسلایسر تخم مرغ، لیسک و کاردک، همزن دستی، پوست کن، فرچه، هسته گیر و غیره از جمله ابزارهایی هستند که امروزه طرفداران بسیاری دارند. محصولات برند متالتکس سوئیسی کمک خانمهای خانه دار هستند و امور مربوط به آشپزخانه و آشپزی را آسان میکنند.

 

تنوع در این دسته بسیار زیاد است. تقریباً جهت هر کاری که تصور کنید، ابزاری تولید شده است که آن را آسان میکند. از خرد کردن مواد غذایی تا ابزارهایی به عنوان کاردک و پوست کن از جمله اکسسوری های کاربردی هستند. حتی چاقوها و رنده نیز در دسته بندی اکسسوری قرار میگیرند و به عنوان ابزارهای کمکی به حساب می آیند. ترازو، قیچی آشپزخانه، انواع اسکوپ ها و بسیاری از ابزارآلات مخصوص سرو غذا نیز در دسته بندی اکسسوری آشپزخانه قرار میگیرند.

 

جنس محصولات آشپزخانه برند متالتکس سوئیسی با توجه به کاربردهای فراوانی که دارند، متفاوت است. برخی از نمونه ها از جنس استیل ضدزنگ هستند و مقاومت بالایی دارند. ابزار ساخته شده از استیل ضدزنگ مانند فلاسک‌ها، صافی ها، ملاقه و کفگیر به طور مستقیم با مواد غذایی سروکار دارند و ممکن است در معرض رطوبت قرار بگیرند. برخی دیگر از نمونه ها همچون پوست کن، فرچه ها، خردکن ها و غیره نیازی ندارند که از جنس مرغوبی باشند و از پلاستیک‌های مقاوم ساخته شده است.

 

اکسسوری-های-آشپزخانه-

نظم دهنده‌ها

هدف اولیه و اصلی به وجود آمدن اکسسوری های آشپزخانه، نظم بخشیدن به فضای داخلی آشپزخانه و استفاده بهینه از محیط داخلی است. همچنین برخی از مواد غذایی خشک نیاز به دسته بندی های خاصی جهت نگهداری طولانی‌مدت دارند. بنابراین وجود اکسسوری های نظم دهنده در آشپزخانه های شلوغ امروزی بسیار ضروری است.

به عنوان مثال نمونه های فلزی، چوبی و پلاستیکی جا ادویه ای از کاربردی‌ترین اکسسوری های آشپزخانه به حساب می آید. نگهدارندههای بطری ها و سایر ابزارآلات آشپزخانه از مهمترین بخش های خانواده بزرگ اکسسوری ها هستند. گاهی استندهای فلزی جهت نگهداری گلدان در آشپزخانه نیز به کار میروند. هریک از آنها دارای مدل های متنوعی هستند و با توجه به دکوراسیون آشپزخانه از شیوه های مختلفی جهت نظم‌بخشی به آشپزخانه استفاده میشود. به طورکلی هر وسیله ای که جهت منظم کردن وسایل آشپزخانه و مواد غذایی به کار میرود، جز اکسسوری های برند متالتکس سوئیسی محسوب میشود.

 

قفسه های شستشو و محصولات جانبی

این دسته بندی همان گونه که از نام آن پیدا است، شامل آبچکان ها میشود. بنابراین هر وسیله ای که جهت شستشوی ظروف آشپزخانه به کار رود، جز اکسسوری های آشپزخانه قرار میگیرد. آبچکان ها خود از تنوع بسیار زیادی تشکیل می‌شوند. درواقع جهت هرنوع دکوراسیون آشپزخانه مدلهای متنوعی وجود دارند. بیشتر مدلهای جدید اکسسوری های برند متالتکس سوئیسی از نوع روی سینک هستند.

 

اکسسوری-های-آشپزخانه-

 

همچنین برخی قسمت هایی که به سطل های زباله اضافه میشوند یا قطعه هایی که جهت جمع آوری زباله ها در کنار سینک وصل میشوند، از نمونه‌های مختلفی هستند که به عنوان اکسسوری های آشپزخانه مورداستفاده قرار میگیرند. اگرچه بیشترین میزان تنوع اکسسوری های برند متالتکس سوئیسی به محصولات آشپزخانه مربوط میشود اما مدلهای دیگر نیز بسیار پرطرفدار و پرکاربرد هستند.

شما می توانید رنج متنوعی از اکسسوری های این برند فوق العاده را از فروشگاه اینترنتی ژرمن کالا تهیه نمایید.

 

 

دسته بندی مقالات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم